Užuosk mano pirštą. Ne, rimtai, užuoskite (ištraukite mintis iš latako!).
Žinau, kad tai skamba, na, be galo keistai. Taip ir maniau, kol Kathryn paprašė peržiūrėti Revlon kvepiančią nagų lako liniją Nuo to laiko pirštų galiukų kvapas buvo TAI, ką reikia daryti. Užuodžiau savo ir net paprašiau šeimos narių pauostyti (šaukti: ačiū, mama!). Bet ar visas nagų įkvėpimas vertas ažiotažo?
Išbandėme aštuonis iš kelių jų atspalvių (3,94 USD kiekvienas „Wal-Mart“) pagal „Revlon“ nurodymus 1) naudoti pagrindinį sluoksnį ir 2) užtepti du sluoksnius kvapiosios medžiagos. emaliu, leiskite išdžiūti ir mėgaukitės kvapu.Suskirstėme jums pagal spalvą/kvapą, o geriausius (mūsų taip ar ne) išsaugojome paskutiniam. Skaitykite toliau, kad pamatytumėte, ar Revlonas įveikė (tegi, žinojote, kad vienu metu turėsime tai pasakyti).

Nr. Per 20 sekundžių vis dar drėgnas lakas stebuklingai pasikeitė nuo aitraus cheminio kvapo, kurį turi VISI lakai (yucko), iki nepaprastai malonių kvapų (pokytis, kurį tikrai sveikiname). Kai lakas išdžiūvo, kvapas išliko, kaip buvo žadėta.

Vidutinis bet kurio iš šių kvapų išsilaikymo laikas buvo maždaug 24 valandos (tik pagalvokite, kiek žmonių matote per dieną. Vertimas: tai daug žmonių, kuriems tenka garbė užuosti jūsų nagus, padengtus Beach arba Raspberry Rapture! (Žinoma, neįskaitant jūsų mielojo savęs). Po 24 valandų mūsų šnervės buvo apdorotos tik labai išblukusiu kvapu arba jo visai nebuvo. Tik vienas nuostabus atspalvis sugebėjo išlikti neįtikėtinai galingas tris dienas (skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kuris). Kalbant apie spalvą, atspalviai išlaikė kvapą per dieną ir buvo tik nedideli, vos pastebimi drožlės.

Štai atidžiau pažvelkite į aštuonis mūsų išbandytus atspalvius.

Revlon kvapusis nagų lakas

Cotton Candy
Spalva: Šviesiai rožinė. Mums patiko, kad tikroji jo spalva buvo tokia švelni ir erdvi, kaip ir saldaus palaimos sūkurys, kurio vardu jis buvo pavadintas. Linksma.
Kvapas: Mmmm-mmmm. Subtilus saldumas puošė kiekvieną mūsų piršto galiuką.
Mintys: Kai kurie žmonės atspėjo „slapuką“ arba „kažką saldaus“, kai pateikėme piršto galiuką įkvėpti. Šis buvo labai subtilus, tačiau pakankamai galingas, kad sugrąžintų prisiminimus apie lentų takus, festivalius ir geras senąsias stadiono kamuolių rungtynes. Negalėjome nesijausti laimingi kiekvieną kartą, kai pakeldavome rožinį krautuvėlį prie nosies, nesvarbu, kiek kartų žmonės metro (ar konferencijų salėje ar kitoje eismo juostoje esančiame automobilyje) žiūrėjo į mus kiek keistai.

Mon Cherry
Spalva: Smaragdo žalia.(Juokauju, tiesiog norėjau su tavimi susimaišyti). Jei rimtai, vyšnių raudona.
Kvapas: tai mums priminė puikaus vyno apibūdinimą (galbūt tai buvo prancūzų įtaka spalvos pavadinime). tai žavus vaisių aromatas, kuris prasideda intensyviu, drąsiu kraštu ir, nors greitai baigiasi daug lengvesne nata, jis niekada nepraranda žavios vyšnių esencijos.
Mintys: Gražu iš karto po to, kai šis išdžiūvo, jo kvapas atėmė mus iš „WOW, vyšnia! į "Oho, vyšnia!" Žinoma, atrodė, kad per kelias minutes nuo viso dubens vyšnių virsta vos dviem, bet kvapas mums vis tiek patiko.

Ocean Breeze
Spalva: Ledinė, jūros putų mėlyna
: mus visada žavi kvapai, kuriuos galima interpretuoti. Avietės ir vyšnios yra akivaizdžios, bet iš tikrųjų, kaip kvepia vandenyno vėjas? Priklausomai nuo to, kur gyvenate, tai gali būti kokoso svajingumas arba sąvartyno kvapai.hmm. Ne todėl, kad tikėjomės, kad su šiuo laku mūsų šnerves pasitiks šiurkštumas – tai tiesiog privertė susimąstyti. Bet mes nukrypstame.
Mintys: Šis kvapas buvo labai trapus, beveik kaip skalbiniai ant skalbinių virvės. Tačiau tai buvo gana galinga naudojant tą koncentruotą skalbinių ploviklį. Vandenyno vėjelis mums buvo sunkus – viena vertus, jis buvo maloniai kvepiantis, kita vertus, priminė panašiai kvepiančius vonios purškiklius. Dėl šios priežasties šis buvo tiek malonus, tiek neaiškiai trikdantis.Nuostabu, kad toks stiprus ir galingas buvo šis, jo kvapas išnyko greičiausiai iš aštuonių, kuriuos peržiūrėjome: per 12 valandų kvapas pasklido pateikė.

Raspberry Rapture
Spalva: Žinoma, kodėl aviečių!
Kvapas: Kai jo pavadinime yra toks dramatiškas žodis, kaip „pagrobimas“, žinojome, kad tai susprogdins mūsų mintis. Ar tai padarė?Lažinkitės.
Vėliau, kai užgriuvo noras patekti į maisto prekių parduotuvės vaisių skyrių.Galėtume net atsisiųsti Princo avietinę beretę, kad galėtume ten nuvažiuoti! Taip! Esmė ta, kad norėjome aviečių ir norėjome jų dabar dėl šio nuostabaus nagų lako.
Mintys: tai kvepėjo taip neįtikėtinai gerai, kad rimtas atvejis „mano, visi“. mano“ elgesys įsibėgėjo; niekas, išskyrus Paėmimo Nešiotoją, nedrįsta kišti savo išsiplėtusių šnervių penkių pėdų atstumu nuo mūsų rankų. Nori savo? Eik ir pasiimk. (Mes tai sakome su gražiausia, nuoširdžiausia šypsena. Ahem). Jei rimtai, norėsite pasilikti sau kiekvieną tą avietinį žavesį. Geriausia iš visų? Mūsų nagai kvepėjo kaip avietė tris dienas – taip, TRYS VISAS DIENAS – po pirmojo ir vienintelio užtepimo. Dangus.

Orange Pop
Spalva: saulėtas oranžinis/koralinis atspalvis.
Scent: „Orange Pop“ kvapas buvo toks, tarsi pirštų galiukus įkištume į vonelę ar apelsinų „Creamsicle“ ledus ir po kelių minučių jie išryškėjo kaip 10 puikiai padengtų, puikiai kvepiančių nagų (atėmus bet kokį tirpimą ar lipnumą). gali patirti, jei nuspręstų daryti ką nors tokio beprotiško).
Mintys: tai buvo visa dėžutė oranžinių kreminių kremų, užmaskuotų kaip buteliukas nagų lako. Tikrai verta išbandyti.

Grape Icy
Spalva: Šviesiai violetinė/alyvinė.
Scent : Pažvelkite į ryškiai violetinį atspalvį ir mes tiesiog žinojome, kad tai bus galvą verčiantis, drąsiai kvepiantis atspalvis. Negerai.
Mintys: Ką jie sako apie knygos (ar nagų lako buteliuko) vertinimą pagal jos viršelį? Nors ši spalva buvo labai graži, jos atspalvis buvo daug, daug šviesesnis nei tikėtasi, o kvapų skyriuje ji taip pat ne visai tinka. Neabejotinai buvo vynuogių kvapas, bet panašus į labai sušlapusio ledo kvapą. Nebuvo blogai, bet ir ne toks vynuogiškas (ei, šiek tiek humoro nuotaikai praskaidrinti).

Ne tokia mėlynių spalva Kvapas
: Taigi, koks reikalas? Vardo dalis „ne tokia“ mus atbaidė; ar tai būtų mėlynių kvapo ar nelabai mėlynių kvapo? Ar tai būtų kažkoks keistas siurprizas ir galų gale kvepėtų raugintais kopūstais ar panašiai?Mintys
: Pasirodo, jis turėjo daugiau labai subtilaus vynuogių kvapo nei nieko mėlynių – daugiau to, ko tikėjomės iš „Grape Icy“.Mums labai patiko š alta, žvilganti spalva. Bet kvapas?Ne tiek daug.

Paplūdimys
Spalva: Šviesiai auksinė/saulėta geltona.
: Šalia Raspberry Rapture, šis buvo didžiulis mūsų mėgstamiausias. Čia mes manėme, kad tai gali būti „Ocean Breeze“ kvapas – kvepalai, atviri interpretacijoms, kurie galiausiai tampa per stiprūs ir tam tikra prasme kelia nerimą. Kokia puiki staigmena, kai mus pasitiks nuostabiai malonus įdegio losjono kvapas. Mums tai labai patinka.
Mintys: pabėgimas paplūdimyje buvo tik miniatiūros kvapas. Susitikime patyrėte stresą? Uostykite nagą. Nuobodu prie raudonos šviesos? Uostykite nagą. Paplūdimys, vaikeli!
Taigi Revlon kvapiųjų nagų lakų linija: nykščiai aukštyn ar žemyn?

Jie įveikė!
Apskritai kvapai yra tokie, kokie jie sako, arba bent jau niekada nėra taip toli, kad kvepėtų kaip šparagai, kai žadama vyšnia. Be to, visa patirtis suteikia neįtikėtinai smagų, nepakartojamą prisilietimą prie šiaip nedrąsaus nagų lakavimo rutinos, jau nekalbant apie tai, kad jis taip pat kvepia daug geriau!
Žinoma, jūsų viršininkas gali jus įtarti. dėl neteisėto įpročio, kurį sukelia jūsų nenutrūkstami rausvi pirštų judesiai iki nosies ir vėlesni gilūs įkvėpimai (arba bent jau manote, kad esate Ostino Pauerso
Dr.Piktas gerbėjas). Galbūt pradėsite jaustis kaip E. T., visą laiką ištiesiančią pirštą, kad pasaulis matytų (o šiuo atveju – užuostų), bet galų gale tai niekuo nesiskiria nuo to, kai mes, moterys, tyčia sukame plaukų dalį rankoje. vieninteliu tikslu paimti dvelksmą iš jos ką tik kondicionuotų sruogų. Jis kvepia gerai, todėl jūs jį kvepiate. Tai tiesiog sukuria tobulus (palaukite) kvapus.

Ar bandėte Revlon kvapiąsias nagų spalvas, ar manote, kad norėtumėte jas išbandyti? Praneškite mums, kokie yra jūsų mėgstamiausi (ir jei jums patiko Raspberry Rapture ir Beach taip pat kaip mums)!

Kategorija: