Vaikai pagaliau grįžta į mokyklą, anksčiau temsta ir netrukus grįšime į senas rudens rutinas. Mūsų mėgstamiausia? Jaukiai atsigulkite ant sofos, kad galėtumėte žiūrėti veiksmą mažame ekrane su šeima ir tuo pat metu gauti šviežio grožio inspo. Kai mūsų mėgstamos komedijos ir dramos grįš į savo įprastą laiką, ištrauksime „iPhone“ ir užsirašysime keletą žaidėjų pastabų. Kam stebėti įsimintiną grožio išvaizdą? Skaitykite toliau.

7 pasirodymai, įkvepiantys naujai grožio išvaizdai

1. Juodai

Tarp Bow funky stiliaus ir Zoey jaunatviškos, tendencingos išvaizdos, Black-ish leis jums atkurti viską, kas yra ryšku ir įnoringa. Pradžiuginkite niūresnes dienas, piešdami drąsias lūpas arba pasiieškodami ne mažiau akį traukiančių aksesuarų. Galvos juostos, kas nors?

2. Mikas

Kol kas nepalikite paplūdimio bangos, nes galite pasikliauti, kad The Mick lyderės suteiks švelnios tekstūros. Mikis reiškia tą Kalifornijos merginos saulę, o Sabrina nukreipia vėsų, gaivų Rytų pakrantės rudenį.

3. Nauja mergina

Jess ir Cece yra puikus duetas, į kurį galite lygiuotis, jei turite kokių nors pranašumų arba galvojate žengti žingsnį. Atsparumas ir bukiai, ir šoninei išvaizdai „New Girl“? Žinoma, klasikinė katės akis.

4. Quantico

Nenuostabu, kad Alex Parrish grožis Quantico visada yra toks niekšas. Peržiūrėkite šį šou stebėtinai moterišką ir švelnų makiažą, kuris puikiai subalansuoja visas jėgas.

5. Skandalas

Visi žinome, kad Liv yra ta mergina, kuriai reikia žiūrėti į madą, tačiau ji taip pat yra geriausia lako karalienė visais įmanomais būdais, įskaitant grožį. Visada susitelkę, bet niekada nepersistengę, „Scandal“ gladiatoriai ir galingos moterys žino, kaip žaisti neutraliai ir tuo pat metu pasukti galvą.

6. Amžinas

Jei norite įkvėpimo, apimančio per amžius, nusitaikykite į Liusę. „The Timeless“ žvaigždė siūlo šiek tiek įkvėpimo iš kiekvieno dešimtmečio. Jums niekada nebus nuobodu mėgdžioti jos išvaizdą, nes būsite užsiėmę kiekvienos liūdnai pagarsėjusios praeities mūzos nukreipimu.

7. Imperija

Jei pagavote keletą Empire serijų, žinote, kad mama liūtas Lionas, geriau žinomas kaip Cookie, yra tikras chameleonas. Etikečių mėgstantis stipruolis vieną dieną yra senas Holivudo žavesys (su švelniomis garbanomis ir moteriškais lūpų dažais), o kitą dieną – visiška roko žvaigždė (su kirpčiukais ir sunkiomis dūminėmis akimis).

Kokios laidos – ir kokio stiliaus – labiausiai džiaugiatės sugrįžę? Išgirsk komentaruose!

Jums taip pat gali patikti šie:

5 galingos mados taisyklės – dar žinomas kaip Cookie Lyon Style
Kaip rengtis kaip skandalo gladiatorius

Kategorija: