XX amžiaus XX-ojo dešimtmečio įkvėpta modifikuota šukuosena yra nuostabiai prašmatni, ar ne? Geriausia tai, kad šiek tiek pasitreniravus galite tai padaryti namuose. Jums reikės pasirinkto gelio, putų ar plaukų kremo, daugybės smeigtukų, dekoratyvinių segtukų ir šukų. Ši išvaizda toli gražu nėra netvarkinga ar nerūpestinga, todėl dirbdami įsitikinkite, kad visi klystkeliai yra įsitaisę. Štai kaip.

Keturių žingsnių modifikavimo šukuosena

1. Padarykite du atskirus skyrius

Pradėkite nuo drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Naudokite didelį kiekį gelio, putėsių ar kremo, kad sulaikytumėte, tačiau įsitikinkite, kad jis nėra greitai stingstantis ar džiūstantis.Iššukuokite produktą per plaukus nuo galvos odos iki galiukų. Šukomis padarykite dalį nuo kairiosios ausies iki dešinės ir užfiksuokite priekinę dalį, kad jos nepatektų. Nugarinę dalį šukuokite žemyn per kaklą ir įsitikinkite, kad plaukai nesusivėlę.

2. Susukite ir prisekite iš nugaros

Imdami mažesnius gabalus iš užpakalinės dalies, pradėkite sukdami ir sulenkdami dalis rankomis, smeigtukais pritvirtindami juos prie pakaušio. Apgaulė yra ta, kad jos atrodytų kaip stora kuodelė iš mažesnių garbanų.

Be to, naudokite tik tiek smeigtukų, kiek jums tikrai reikia. Naudojamas produktas turėtų padėti viską laikyti vietoje, nes jums nereikės skaudėti galvos.

3. Sukite ir prisegkite

Tęskite darbą po atskirų dalių, supinkite ir suriškite dalis ir pritvirtinkite vietoje. Galite pakišti gabalus po kitais gabalais ir apvynioti bet kuria kryptimi. Čia nėra taisyklių, todėl linksminkitės. Tol, kol neleisi skraidyti, esi auksinis.

Jei turite daug plaukų, užpakalinėje dalyje matysite daug daugiau apimties. Plonesni, trumpesni plaukai suteiks plokštesnį stilių. Jums gali prireikti draugo pagalbos, kad įsitikintumėte, jog plaukai dengia jūsų smeigtukus, bet galutinis rezultatas vis tiek bus stulbinantis.

Kai visos galinės dalies dalys bus saugios, būsite pasiruošę judėti į priekį.

4. Sukurkite priekinės dalies stilių

Priekinė dalis panaši į pirštų bangas. Pirmiausia padalinkite priekinę dalį šiek tiek giliau nei įprastai. Pradėkite nuo tos pusės, kurioje yra daugiau plaukų, ir šukuokite atgal. Į savo plaukus įdėkite dekoratyvinę segtuką, kad ši dalis laikytųsi.

Toliau paimkite tą pačią plaukų dalį, tik už segtuko ir šukuokite į priekį. Tada perbraukite plaukus didele banga virš smilkinio. Pritvirtinkite jį prie pat ausies dar vienu ar dviem dekoratyviniais segtukais. Likusią šios dalies dalį galima įpinti į nugaros dizainą ir pritvirtinti įprastais smeigtukais.

Kitoje pusėje tiesiog pritraukite plaukus atgal nuo veido ir pritvirtinkite nugaroje. Užfiksuokite viską vietoje apdailos purškikliu ir atsitraukite pažvelgti į veidrodį. Nusišypsokite savo rankų darbui ir su nauja šukuosena išeikite pro duris atrodydami kaip prašmatni deivė.

Kategorija: