Ačiū RoC Skincare už bendradarbiavimą rengiant šį įrašą apie nebrangius grožio produktus. Visos nuomonės yra mano nuomonės.

Šiuo metu mano vonios kambarys yra nelaimės būklėje – deja, aplaidus rangovas sugedo mūsų rekonstrukcijai ir dabar mokame daug kam kitam, kad jį sutvarkytų. Ugh. Tačiau yra ir šviesioji pusė. Šiomis sunkiomis finansinėmis akimirkomis aš labiausiai vertinu biudžeto mados ir nuolatinio taupytojo privalumus.

Kai, pavyzdžiui, pajuntu intrigos trauką dėl Lancer 150 USD vertės blakstienų serumo Intense, galiu gana greitai jį nutraukti prisimindamas paskutines dideles, netikėtas mano namų ūkyje patirtas išlaidas.Panašu, kad du kartus apmokėtas vonios kambario pertvarkymas dar kurį laiką bus šios kategorijos čempionas.

Taigi, aš ir toliau praleisiu įmantrius dalykus ir pasirinksiu vertingus produktus, kuriuos pažinojau ir myliu. Skaitykite toliau apie mano dabartinius odos priežiūros ir grožio mėgstamiausius produktus!

Išvalyti

Garnier SkinActive micelinis valomasis vanduo vienu paprastu veiksmu pašalina makiažą ir nuvalo odą. Šiame produkte labiausiai vertinu tai, kad nereikia vandens. Neturiu rinktis, ar aptaškyti veidą lediniu š altu vandeniu, ar žiūrėti, kaip š altas vanduo nubėga į kanalizaciją, kol laukiu 3 minutes, kol jis įkais.

Vietoj to, aš tiesiog lašinu šiek tiek produkto ant bendrojo Target medvilninio grožio apvalio ir nuvalau. Bumas. Makiažas pašalintas ir veidas nuvalytas vienu žingsniu.

Drėkinkite

Neseniai pakeičiau RoC MULTI CORREXION 5-in-1 liniją į RoC RETINOL CORREXION produktus.Man labai patinka MULTI CORREXION produktai, o pakeitimą padariau tik pasinaudojęs funkcija Build a Routine RoC svetainėje. Tai trumpa viktorina, kurios rezultatas – suasmeninta odos priežiūros rutina, pagrįsta jūsų svarbiausiais su senėjimu susijusiais klausimais.

Remiantis tuo, kaip atsakiau į klausimus, svetainė rekomendavo RoC RETINOL CORREXION produktus. Pagalvojau, gerai, kodėl gi ne? Taigi aš perjungiau. Dabar naudoju RoC RETINOL CORREXION dieninius, naktinius ir akių produktus, ir jie tikrai gražūs. Ypač myliu, myliu, myliu paakių kremą. Kaip ir kiti RoC produktai, jie puikiai tepasi ir greitai susigeria. Man taip pat patinka Deep Wrinkle Daily Moisturizer su SPF – kadangi RoC į mano kasdienybę įtraukė SPF, niekada neišeinu iš namų su apsauga nuo saulės.

Aprėptis

Man labiau patinka šviesesnis pagrindas, kuris suteikia natūralesnę išvaizdą. Daugelį metų keičiuosi pirmyn ir atgal tarp bareMinerals originalaus pudros pagrindo ir įvairių CoverGirl bei Revlon skystų formų.

Man patinka, kad bareMinerals turi SPF, bet nekenčiu, kad tai biri pudra. Paprastai jos prilimpa visur, o pudra prilimpa prie vonios stalviršio ir prilimpa prie veido. Kai pradedu jausti, kad turėčiau naudoti micelinį valomąjį vandenį, kad nuvalytų kosmetiką, aš išeinu.

Patyręs Target grožio lentynas, neseniai nusprendžiau išbandyti NYX Stay Matte But Not Flat Powder makiažo pagrindą. Turiu pasakyti, kad esu maloniai nustebintas jo pasirodymu. Produktas gerai tepasi, gerai susimaišo ir išlieka be grunto. Labiau mėgstu tepti sausai, kad dengimas būtų lengvesnis, bet pseudoporcelianinį vaizdą galite išgauti tepdami šlapia kempine. Šiame SPF nėra, bet mano RoC drėkiklis vis tiek mane padengia.

Akys

Šešėlis

Man patinka kompaktiškas suderintų šešėlių spalvų rinkinys – iš to paties gaminio atrodysite šiek tiek skirtingai ir juos lengva supakuoti į kelionę.Be to, jie paprastai turi nedidelį kiekį kiekvienos spalvos. Nėra nieko blogiau, kaip kam nors sirgti, bet tau liko tiek daug, kad jautiesi k altas tai pakeitęs.

Tai nėra e.l.f problema. Nepriekaištingi akių šešėlių rinkiniai. Jie itin kompaktiški, o tai taip pat reiškia pigius. Man patinka kolekcija Rich Plum, kuri turi gražų brangakmenių atspalvių rinkinį: alyvuogių, slyvų ir labai tamsios, š altos pilkos spalvos.

Pamušalas

Šiuo metu mano mėgstamiausias akių pieštukas yra CARGO Swimmables Eye Pencil iš Shelly Beach. Aš neplaukiu, bet jodinu – ir po karštų 40 minučių ant žirgo mano veidą pasidarys senas akių makiažas. Šis pieštukas slysta kaip labai aštri kreidelė, palikdamas lygią, sodrią pigmento liniją, kuri laikosi visą dieną. Ir netikėta premija, tamsiai žalia šio įkloto spalva puikiai dera su mano e.l.f. Sodrios slyvų spalvos!

Antakiai ir blakstienos

Skubiais rytais ar tingiomis dienomis išbėgu iš namų be akių pieštuko – bet retai kur nors einu, nepadažiusi antakių ir blakstienų. Antakiams puikiai tiks Maybelline Brow Drama pieštukas su pomada. Vienu braukimu prideda spalvos ir tekstūros.

Blakstienos padengtos NYX Pin-Up Tease Mascara tušas. Galbūt išbandžiau visus pigius blakstienų tušus ir jie dažniausiai yra keičiami. Šis turi biudžetinę kainą, tačiau tarnauja ilgiau ir nesuklijuoja. Jei perkate tušą Target, tai yra geriausias pasirinkimas.

Lūpos

Iš užgaidos pasiėmiau e.l.f. Gotta Glow lūpų spalva Perfect Berry TJMaxx už maždaug 3 USD. Vizualiai ši medžiaga yra tamsiai violetinės spalvos, kaip Helovino makiažas. Tačiau pakuotėje tai apibūdinta kaip savaime besireguliuojantis atspalvis, kurį išbandyti atrodė smagu.

Dabar aš visur nešiojuosi šį švelnų lūpų atspalvį ir naudoju kasdien. Idealiai tinka dienos metui, o naktį puikiai tinka ant lūpų pieštuko.

Tai yra mano grožio pavyzdžiai! Norėdami gauti daugiau idėjų apie įperkamus vaistinių produktus, žr. šį mūsų draugų MetDaan.com sąrašą.

O, dėl to sugedusio vonios kambario pertvarkymo, prieš samdydami rangovą Sent Luiso rajone, paskambinkite man. Galiu pasakyti, kurios įmonės nesamdyti!

Kategorija: