Nežinau kaip jūs, bet man buvo toks semestras, kad šaukiu, AR DAR PAVASARIO ATSTOVĖ??? Laimei, man liko tik savaitė ir esu tikras, kad dauguma jūsų yra panašioje v altyje.

Klasikinės pavasario atostogos praleidžiamos paplūdimyje ar prie baseino atsipalaiduojant su draugais ir bent trumpam pamirštant apie koledžo gyvenimo pareigas ir stresą. Mano mėgstamiausias būdas atsipalaiduoti, jūs atspėjote, yra knygos skaitymas ir mano mėgstamiausi „paplūdimio skaitiniai“, kaip aš mėgstu juos vadinti, yra tie, kuriuos pasiimu ir negaliu mesti, kol tą akimirką, kai juos baigsiu.

Nr. -nusipelnėm atokvėpio, mes visi nusipelnėme.

Cynthia D'Aprix Sweeney lizdas

Aš suvalgiau „The Nest“ atostogaudama su šeima Niujorko valstijoje, kai močiutė man pasiūlė. Tai buvo klasikinis atvejis, kai „sprendžiau apie knygą iš jos viršelio“ (aš mėgstu bet ką turkio spalvos), bet pasirodė toks puikus pasirinkimas.

Lizdas seka neveikiančius brolius ir seseris Plumbą, kurie susirenka, kai jų neapdairus vyresnis brolis suabejoja jų bendro patikos fondo saugumu. Tiesą sakant, nesu tikras, kad skaičiau apie netvarkingą šeimą nei Plumbs, bet dėl to šis romanas buvo toks skanus. Tai klasikinis schadenfreude atvejis, tačiau jūs negalite nesitikėti, kad šeima sugebės susitvarkyti.

Pažodžiui bet kas, autorius Jodi Picoult

Esu užkietėjęs Jodi Picoult gerbėjas nuo pat vidurinės mokyklos vidurinės mokyklos baigimo metų, kai turėjau perskaityti pasakojimą savo AP anglų kalbos pamokoje. Nuo tada kaskart ieškau jos knygų naudotų knygyne, nes visada yra geras jos darbų pasirinkimas.

Picoult kūriniai paprastai turi didelių etinių ar moralinių dilemų, todėl jie puikiai tinka knygoms, kai turite šiek tiek prastovos, bet nenorite pūkuoti. Be to, Picoult yra neįtikėtinas tyrinėtojas, ir tai matyti iš jos rašymo. Pavyzdžiui, ruošdamasi rašyti pasakojimą, kuriame pagrindinis veikėjas yra kepėjas, ji lankė duonos gaminimo pamokas, kad sėdus rašyti apie kepimo procesą, jis tiksliai atspindėtų realybę.

Užuot pasiūlęs tik vieną iš jos pavadinimų, čia yra mano mėgstamiausių Jodi Picoult knygų trejetukas su trupučiu to, ko galite tikėtis:

1. Pasakotojas: Kepėja Sage Singer pradeda užmegzti neįtikėtiną draugystę su pagyvenusiu vyru iš savo sielvarto palaikymo grupės, vardu Josefas Weberis. Pasakojama kintančiomis šių dienų ir Antrojo pasaulinio karo perspektyvomis, Sage'as pradeda suprasti, kad Josef gyvenimas yra susipynęs su jos gyvenimu taip, kaip ji niekada negalėjo numatyti,

2. Devyniolika minučių: kiek toli eisime siekdami keršto? Kiek nueisime, kad leistume sau pamiršti? Po šaudymo mokykloje Naujojo Hampšyro valstijos Sterlingo piliečiai turi susigrumti su vaidmeniu, kurį jie atliko įvykiuose, vedančius į šį neapsakomą smurto aktą.

3. Maži puikūs dalykai. Nagrinėjant rasės temą ir jos poveikį mūsų teisinei sistemai, šiame romane pasakojama apie afroamerikietę slaugę Rūtą, kuri po incidento, susijusio su b altųjų viršenybės šalininkų kūdikiu, yra apk altinta rimtu nusik altimu. Sunku knygoje aprėpti tokias temas kaip rasė, privilegijos ir išankstiniai nusistatymai, ypač tokiais politiškai įtemptais laikais, kaip ir tie, kuriuose gyvename, tačiau būtent dėl pasaulio, kuriame gyvename šiandien, Picoult kūrybą taip svarbu skaityti.

Mes buvome melagiai, E. Lockhart

Mano nuomone, romanai jauniems suaugusiems yra vieni geriausių paplūdimių skaitymų, ypač dėl to, kad YA žanras ir toliau klesti taip, kaip pastaraisiais metais. Paslapčių ir trilerių gerbėjai prarys YA knygą „Mes buvome melagiai“. Manau, kad praėjusią vasarą tikriausiai perskaičiau jį vienu prisėdimu, gulėdamas hamake, nes tiesiog turėjau žinoti, kuo viskas baigsis.

Keturi neveikiantys ir destruktyvūs draugai vasaras praleidžia privačioje savo šeimos saloje, tik šią vasarą kažkas yra kitaip. Vis dėlto daugiau nesakysiu, nes kaip sako pati autorė: „Perskaitykite. Ir jei kas nors jūsų paklaus, kuo tai baigiasi, tiesiog MELUOK.“

Aš esu pasiuntinys, Markusas Zusak

Visi žino populiaresnį Markuso Zusako kūrinį „Knygų vagis“, bet aš esu pasiuntinys visada užims ypatingą vietą mano širdyje.

Šiame darbe Zusakas seka Edą Kennedy, visiškai nepaprastą jaunuolį, kuris netyčia sustabdo banko apiplėšimą. Oi. Dėl šios priežasties jis yra priverstas tapti pasiuntiniu, nežinodamas, kam ir ką dirba. Dėl savo misijos jis turi padėti ir pakenkti savo miesto žmonėms.

Nr. Ne išvaizda. Ne tame, ką jie sako. Tiesiog tokie, kokie jie yra.“

Ką manote?

Ar turite smagių ir įdomių planų pavasario atostogoms? Jei keliaujate, kokias knygas planuojate pasiimti su savimi į kelionę? Praneškite man toliau pateiktuose komentaruose!

Kategorija: