Faktas: supakuoti šviesą pabėgimui reiškia daugiau vietos suvenyrams.

Anksčiau į keliones chroniškai persikraudavau. Pabandyčiau visą savo spintą susikrauti į mažą lagaminą. Tada, būdamas savo kelionėje, knaisiodavausi po lagaminą, neįsivaizduodamas, ką apsirengti, kaip ir namie. Mokykis iš mano klaidų ir nedaryk to!

Suplanuota kapsulinė spinta kelionėms leidžia susikrauti lengvesnes prekes, žinoti, ką apsirengti atvykus, ir tai neleidžia pamiršti svarbių daiktų.

Net jei savo namų spintoje neįdiegsite kapsulinės spintos (ką rekomenduoju daryti – žiūrėkite mano pavasario kapsulinę spintą čia), kelioninė kapsulinė spinta gali sutaupyti tiek laiko ir streso.Tai panašu į mažą spintelę, kurioje yra tobulas kuruojamas drabužių spinta.

Šiandien sukūriau pavasario atostogų kapsulinę spintą, kuri puikiai tiks savaitės kelionei. (Nors tai gali atrodyti maža, tai iš tikrųjų yra daug drabužių – tikrai galėtumėte susikirpti kai kuriuos daiktus ir vis tiek viskas gerai!) Skaitykite toliau, kad sužinotumėte:

Spring Break kapsulinės spintos pavyzdys

Viršinės: White Tank – H&M, Black Tee – H&M, White Blouse – H&M, Graphic Tee – American Eagle, Džinsinė striukė – American Eagle

Bottoms: Gėlėti šortai – River Island, mėlyni šortai – Nordstrom, b alti šortai – Hollister, Boyfriend džinsai – H&M

Suknelės: Gėlinės - LuLus, Dryžuotas Romper - Zaful, Juodas Kombinezonas - Hollister

Maudymosi kostiumėliai: Juodas maudymosi kostiumėlis – Hollister, geltonas maudymosi kostiumėlis – Nordstrom

Priedai: Flip Flop – Hollister, sandalai – American Eagle, Adidas – Kohl’s, šiaudinis krepšys – ASOS

Šis pavasario atostogų kapsulinis garderobas buvo sukurtas turint omenyje Kalifornijos paplūdimį. Aš kalbu apie bangas, plaukiu, apsipirkinėju prieplaukoje ir vakarieniauju ant smėlio saulėlydžio metu.

Kaip ir bet kuriame kapsuliniame garderobe, pradedantiesiems įtraukiau pagrindinius dalykus: džinsinį švarką, juodą kombinezoną, šlepetes, džinsinius šortus ir juodą marškinėlę. Tada pridėjau sezoninių daiktų, pavyzdžiui, geltonų sandalų, gėlių raštų ir prašmatnų šliaužtinuką. Galiausiai į paplūdimį atsinešiau būtinų mažylių daiktų, pavyzdžiui, romantišką gėlėta suknelę, maudymosi kostiumėlius, trumpikes ir vasarinius šortus.

Taip pat skaitykite: The Ultimate Moteriška kapsulinė spinta (Girly Wardrobe Essentials)

Ši kapsulinės spintos spalvų paletė juoda, geltona, mėlyna ir b alta. Visi daiktai puikiai dera vienas su kitu, todėl atostogoms turite daugybę aprangos variantų. (Jei jums sunku apsispręsti dėl vientisos spalvų paletės savo kapsulei, ieškokite įkvėpimo Pinterest arba pasisemkite spalvų iš gėlių audinių.)

Dabar, kai visi esame supakuoti, sukurkime keletą drabužių su šia kapsule. Štai trys aprangos idėjos:

1 apranga: vakarienė paplūdimyje

Priedai: Krepšys - Forever 21

Vakarienė paplūdimyje stebint saulėlydį? Įskaitykite mane! Ši apranga puikiai tinka visai dienai ant smėlio ir saulėje. Aš myliu šį žavingą mažą šliaužtinuką. Jis spausdinamas paprastai ir daro jį unikaliu įdomiu stiliumi. Prie geltonų sandalų pridėjau ryškios spalvos. (Ar jau minėjau, kad geltona spalva yra madinga šį sezoną?)

Tai pavyzdys, kaip lengvai galima susikurti aprangą, kai turite harmoningą spalvų paletę. Geltona puikiai atrodo su juostelėmis, taip pat su mėlyna ir mūsų pasirinktu gėlių raštu, kaip pamatysite kitoje aprangoje.

Aprangą užbaigiau džinsine striuke, skirta nakties atšalimui, ir šiaudiniu maišeliu (dar 2023 m. turi turėti). Manau, kad šiaudiniai maišeliai yra puikus aksesuaras pavasariui/vasarai, nes jie skleidžia paplūdimio atogrąžų stiliaus atmosferą.

2 apranga: ėjimas lenta

Šią antrą aprangą vilkėčiau eidama lentų taku arba dieną Santa Monikoje. Patogu vaikščioti ir miela fotografuojant. Ar galime skirti šiek tiek laiko ir įvertinti šiuos gražius gėlėtas šortus? Man patinka moteriškos raukinių detalės ir drąsus spalvų derinys!

Dėvėdamas gėlėtas detales mėgstu išskirti spalvas iš rašto ir panaudoti jas likusioje aprangos dalyje Dėl šio vaizdo paėmiau b altą iš šortų gėlių ir atnešė jį į išvaizdą su raukšlėta b alta apkarpyta viršūne. Taip pat su sandalais atsinešiau geltonos spalvos iš gėlių. Baigta apranga atrodo taip, lyg visos detalės būtų skirtos susieti.

Kaip matote, sukurti vientisą spalvų paletę gali būti paprasta, kai tik piešiate spalvas iš gėlių kūrinio.

3 apranga: skrydis ten

Priedai: Krepšys - Boohoo, Ausinės - H&M

Paskutinė apranga puikiai tinka keliaujant, kai keliaujate į savo atostogų vietą arba iš jos. Tinkami „boyfriend“ džinsai gali būti tokie pat patogūs kaip prakaitas ar antblauzdžiai, bet daug prašmatnesni. Šį šaunų marškinėlį sujungiau su džinsais „Boyfriend“, kad išvaizda būtų vėsesnė ir kasdieniška.

Man patinka, kad grafinis marškinėliai pasižymi ryškiomis spalvomis, pvz., geltona ir raudona, tačiau jos yra sušvelnintos, kad išryškintų subtilias spalvas. Baigiamąjį štrichą padariau su savo patikima „Superstar Adidas“, sportiniu krepšiu ir mielomis ausinėmis.

Ką manote?

Kaip vertinate kelionių kapsulės spintą? Ar planuojate supakuoti vieną kitą kelionę? Ar šią pavasario atostogas vykstate kur nors smagiai? Norėčiau išgirsti jūsų mintis toliau pateiktuose komentaruose!

Kategorija: