Šiame straipsnyje bus parodyta, kaip dėvėti antblauzdžius 2023 m. su mielais antblauzdžiais.

Nuotrauka: Princesė Polly

Pastaruoju metu atsirado tiek daug naujų mados tendencijų, dėl kurių galbūt norėsite pakeisti visą savo garderobą. Tačiau yra keletas drabužių, kurie atlaikė laiko išbandymą ir kuriuos galime toliau kurti 2023 m. ir vėliau.

Vienas iš tokių pavyzdžių yra blauzdinės!

Antblauzdžiai jau daugelį metų yra pagrindinis drabužių spintos elementas. Jie visada puikiai tinka kasdienei aprangai, o jei esate panašus į aš, tikriausiai turite milijoną porų.

Blauzdinės yra populiarios ne tik prie kasdienės ir poilsio aprangos, bet ir jie pastaruoju metu tapo pagrindine dar įmantresnių aprangų dalimi!

Tai gali būti netikėta, bet kai pamatysite toliau pateiktas keturių antblauzdžių aprangos idėjas, suprasite, kodėl turėtumėte dėvėti antblauzdžius visomis progomis.

Kur įsigyti geros kokybės antblauzdžių

H&M:

Visada mėgau H&M antblauzdžius, jie tokie įperkami. Už ne per didelius pinigus galite gauti mielų spalvingų spaudinių ar raštų! Jų kainos visada nuostabios, o kokybė stebėtinai gera.

Lululemon:

Žinoma, jokia antblauzdžių pora negali įveikti Lululemon’s. Dabar, kai turiu šiek tiek daugiau pinigų ir tikrai gerai rūpinuosi savo drabužiais (patarimas: švelniai išskalbkite ir išdžiovinkite ore), jie tarnaus daugelį metų, kol juos reikės pakeisti!

Nordstrom:

Nordstrom Rack yra puiki vieta rasti dizainerių drabužių už prieinamą kainą. Ten radau keletą savo mėgstamiausių antblauzdžių, kurios ir šiandien yra geros formos!

Calia:

Calia antblauzdžiai yra geriausi! Labai neįvertintas prekės ženklas. Mano „Calia“ antblauzdžiai yra itin aukštu juosmeniu, bet vis tiek pakankamai patogūs dėvėti einant reikalus ar atliekant kitą veiklą; jie yra skirtingo ilgio, todėl tikrai tiks visiems.

Hollister:

Geriausi antblauzdžiai yra tie, kuriuos galite dėvėti kiekvieną dieną. „Hollister“ antblauzdžių yra daugybė skirtingų spalvų ir stilių, jie yra tampri, bet ne per tampri, ir yra prieinama kaina (10–30 USD) – ko daugiau norėti?

Keli trumpi patarimai, kaip formuoti antblauzdžius:

Ieškodami, kokius antblauzdžius dėvėti, yra keletas dalykų, kurių neturėtumėte pamiršti, kad būtumėte tikri, kad su savo apranga atrodysite madingai.

 • Pirma, jūsų paprasti juodi antblauzdžiai, kuriuos perkate kelis kartus, tikrai gali būti panaudoti kuriant madingą išvaizdą – svarbiausia žinoti, su kokiais daiktais juos derinti.
 • Taip pat atkreipkite dėmesį į ilgį, nes jei nesate ilgų antblauzdžių gerbėjas, galite rinktis ir trumpintus antblauzdžius!
 • Jei norite paįvairinti savo aprangą, spalvotos antblauzdžiai ir su raštais taip pat smagus ir madingas būdas.
 • Ir nepamirškite, kokio stiliaus antblauzdžių norite rinktis, nes plečiantys antblauzdžiai (taip pat žinomi kaip jogos kelnės) grįžta į stilių – esu tikras, kad jūs mačiau juos visame TikTok.

Nežinote, kaip susidėti visas savo antblauzdes? Peržiūrėkite šias keturias antblauzdžių aprangos idėjas, kurios pasiteisins!

Antblauzdžių apranga Nr. 1: Pagrindinės juodos antblauzdžiai

Produktai:

 • Megztinis
 • Antblauzdžiai
 • Kojinės
 • Sneakers
 • Vėrinys

Šis pavyzdys, kaip dėvėti antblauzdžius, skirtas klasikiniams juodiems ilgiems antblauzdams, kuriuos taip mėgstate! Tai visada mano antblauzdžiai, kai skubu arba noriu ką nors paprasto apsirengti pamokoje ar eidamas reikalus.

Tai mano mėgstamiausia apranga, kai noriu atrodyti mielai ir susidėti, bet vis tiek būti itin patogiai su antblauzdžiais.

Ši išvaizda derinama su šviesiai mėlynos spalvos negabaritinių megztinių (šiuo metu dideli megztiniai yra labai madingi) su juodais ilgais antblauzdžiais. Grafika ir užrašai šiuo metu yra populiarūs ant megztinių, todėl šis yra labai populiarus.

Tada nepamirškite batų ir aksesuarų, nes jie taip pat svarbūs sprendžiant, kaip pasipuošti antblauzdžius. Rekomenduoju rinktis madingus visiškai b altus stambius sportbačius, tokius kaip šie, su aukštomis kulkšnies kojinėmis.

Norėdami šiek tiek paįvairinti aprangą, pridėkite keletą aksesuarų, pavyzdžiui, šį daugiasluoksnį sidabro grandinėlės vėrinį!

Antblauzdžių apranga 2: apkarpyti antblauzdžiai

Produktai:

Viršutinė, Jac

 • Top
 • Striukė
 • Antblauzdžiai
 • Sportbačiai
 • Galvos juostelė

Kitas mano mėgstamiausias antblauzdžių stilius yra apkarpytos antblauzdžiai! Tai puikiai tinka, jei norite sportiškesnės išvaizdos arba jei norite dėvėti antblauzdžius per treniruotę ar eiti į sporto salę.

Norėdami įgyti linksmą ir sportišką išvaizdą naudodami antblauzdžius, sujunkite tokius apkirptus juodus antblauzdžius su mielu treniruočių stiliaus viršeliu, kaip šis apkarpytas žalias apatinis trikotažas (žalios spalvos drabužiai yra labai šiuo metu stilingai).

Šią aprangą taip pat galite derinti su mielu džemperiu, kuris suteiks sportiškumo.

Norėdama papildyti aprangą batais ir aksesuarais, dėvėčiau madingą elastinę galvos juostelę, tokią kaip ši b alta. Tada dėl batų rinkčiausi ką nors elegantiško ir atletiško, pavyzdžiui, b altus Adidas sportbačius!

Antblauzdžių apranga 3: Rožinės antblauzdžiai

Produktai:

 • Top
 • Antblauzdžiai
 • Kojinės
 • Sportbačiai
 • Ha t

Jei norite pakeisti savo antblauzdžius į linksmesnius, madingas būdas tai padaryti yra dėvėti spalvotus antblauzdžius kaip šiuos gražius šviesiai rožinius!

Puikus būdas papuošti spalvotus antblauzdžius prie savo aprangos – rasti prie jų tinkantį grafinį marškinėlį. Grafiniai marškinėliai šiuo metu yra didžiuliai, todėl tokie dideli grafiniai marškinėliai, kaip šis žavingas Bratz, yra puikus pasirinkimas derinti su antblauzdžiais.

Šiame grafiniame marškinėliai yra puiku, kad jis puikiai derės prie jūsų antblauzdžių! Tada, norėdami įsigyti kai kurių priedų, galite pasirinkti mielą beisbolo kepuraitę (šiuo metu jie taip pat populiarūs), atitinkančią išvaizdą.

Ir nepamirškite apie savo batus! Vienas dalykas, kurį man patinka antblauzdžių komplektuose, yra tai, kad galite juos derinti su beveik bet kokiais batais, bet niekada nesuklysite su madingais Nike Air Force 1s.

Antblauzdžių apranga 4: platėjantys antblauzdžiai

Produktai:

 • Top
 • Antblauzdžiai
 • Batai
 • Piniginė
 • Auskarai

Svarstote, kaip galite dėvėti antblauzdines nakties metu? Naujas antblauzdžių dalykas yra bootcut arba platėjantys antblauzdžiai (taip pat žinomi kaip jogos kelnaitės).

Šio stiliaus antblauzdžiai buvo populiarūs prieš daugelį metų, o dabar grįžta kaip naujas 2023 m. aprangos stilius!

Man patinka tokios antblauzdos, kad jas galima nešioti ilsintis, bet sujungę jas su tinkamais daiktais, galėsite jas visiškai papuošti.

Kad atrodytumėte taip, rekomenduoju rinktis visiškai juodus antblauzdžius tokius (kurie netgi turi smagų raištelį aplink juosmenį).

Tada pridėkite madingą viršutinę dalį, kaip ši skarelės stiliaus viršūnė, kad atrodytumėte itin šiuolaikiškai. Dėl batų tikrai rinkčiau pakulnius, kad jūsų apranga atrodytų puošnesnė, kaip šie smėlio spalvos timpeliai.

Taip pat nepamirškite priedai! Pridėkite mielą juodą batono piniginę ir keletą madingų stambių auksinių auskarų.

Dabar turite tobulą antblauzdžių aprangą įmantresnėms progoms.

Kaip nešiojate antblauzdžius?

Kokia apranga tavo mėgstamiausia? Kokius antblauzdžius ketinate pirkti? Ar kada dėvite antblauzdžius puošnesnėmis progomis? Pasakykite mums toliau pateiktoje komentarų skiltyje.

 • Geriausios antblauzdžių aprangos darbui
 • Kaip dėvėti raštuotas kelnes ir antblauzdžius
 • Džinsinė striukė ir aukštakulniai drabužiai
 • Kaip sukurti spausdintus antblauzdžius, kad atrodytumėte madingai – į priekį
 • Odinių antblauzdžių aprangos idėjos dienai ir nakčiai
 • Easy Outfit formulės: dirbtinės odos antblauzdžiai + b alti Oksfordo marškinėliai

Kategorija: