Norite rasti gražiausių geriausių draugų apyrankes? Šiame įraše bus 17 madingų parinkčių.

Sugrįžus visiems 2000-iesiems, matėme drąsių, spalvingų papuošalų atgimimą per pastaruosius kelis sezonus. Kalbame apie drąsius emaliuotus žiedus, saldainių spalvos apyrankes ir, žinoma, apie visų tipų draugystės apyrankes.

Šio sezono draugystės apyrankės nėra panašios praeities „BFF“ pusiau širdelės apyrankės. Yra tiek daug naujų tendencijų, puikiai tinkančių dalytis su stilingiausiais draugais.

Štai madingiausios 2023 m. geriausio draugo apyrankės:

Geriausios draugystės apyrankių idėjos:

UO klasikinių austinių draugystės apyrankių rinkinys

Gerai, ar galėtumėte pasidaryti šias austas draugystės apyrankes namuose? Taip. Ar tikrai turite tam jėgų? Na, jei taip, aš tau pavydžiu.

Šios mielos apyrankės kainuoja mažiau nei 2 USD už rinkinį, todėl užsisakykite jas kaip dovaną savo geriausiam draugui bet kuriuo metu.

Shashi Pearl draugystės apyrankės

Puošalai iš perlų yra beprotiškai populiari 2023 m. tendencija, tad kodėl gi neapkabinus jų su šiomis mielomis derančiomis perlų draugystės apyrankėmis?

Nr. Geriausia yra tai, kad tai nėra aiškiai draugystės apyrankės, todėl galite nešioti savąsias kiekvienai progai.

Lauren Rubinski „Svajinga“ apyrankė

Štai puikios šaunios merginos draugystės apyrankės.

Lauren Rubinski yra pagrindinis juvelyrikos dizaineris, kurio dirbiniai gali kainuoti iki 10 000 USD. Bet jei norite palepinti draugę visiškai neištuštindami banko sąskaitos, jos dizainerių draugystės apyrankės yra (palyginti) prieinamos.

Mano mėgstamiausias dalykas, susijęs su jos karoliukais puoštose lurekso apyrankėse, yra tai, kad jose pateikiami įvairūs posakiai. Taigi pirkite sau „svajingą“, o draugams „džiaugsmą“, „viltį“, „stiprų“ ar „šypsnį“.

Kendra Scott širdies draugystės apyrankės

Kendra Scott yra didžiulis vardas madingų papuošalų srityje, o prekės ženklas gamina daugybę mielų ir netikėtų draugystės apyrankių.

Ypač man patinka ši spalvinga karoliukais papuošta širdies apyrankė (kuri taip pat būna rožinės ir raudonos spalvos).Jis yra unikalus, išsiskiriantis ir tinka daugeliui žmonių dėl Kendra Scott firminio reguliuojamo užsegimo. O, ar aš minėjau, kad jame yra 14k aukso karoliukai? Puikiai tinka galentams, be kurių negalite gyventi.

Vintage įkvėptos 90-ųjų geriausio draugo apyrankės

Jei šį sezoną tikrai norite pasigrožėti, šios 90-ųjų įkvėptos karoliukų draugystės apyrankės puikiai tiks. Jų pastelinės spalvos yra tokios madingos, o spalvingų karoliukų, perlų ir raidžių derinys daro juos tokius mielus ir eklektiškus.

Be to, jei esate gudrus, galite lengvai tai padaryti patys, kaip tai darydavote vaikystėje. (Jei esate šiek tiek surūdijęs, čia pateikiama miela pamoka, kuri padės jums atlikti šį procesą.)

Nordstrom Pink & Green draugystės apyrankės

Man patinka šitų nesutampančių draugystės apyrankių koncepcija iš Nordstrom: „Prisiminkite draugystę mielu, rafinuotu stiliumi su šiuo putojančių apyrankių rinkiniu, kuris yra vienas kitą papildantis, bet išskirtinis. tu ir tavo geriausias draugas.“

Šis rinkinys pateikiamas su rožine brangakmenių apyranke ir auksine bei neonine geltona pasagos apyranke, todėl kiekvienas galėsite pasirinkti savo mėgstamiausią. Vienintelė problema ta, kad abi apyrankės yra tokios mielos, kad beveik neįmanoma iš jų išsirinkti!

Madewell rožinio kvarco širdies apyrankės

Siekiant brandesnio atmosferos nei paskutinis mūsų rinkinys, šios rožinio kvarco širdies grandinėlės apyrankės iš Madewell yra žavingos ir tuo pačiu prašmatnios.

Man patinka, kad abi apyrankės yra gražios ir subtilios, todėl nesvarbu, kurią iš jų įsigysite, galėsite jas derinti su viskuo, kas jums priklauso. Dėl dailios grandinėlės jas puikiai tinka dengti ir su kitomis apyrankėmis.

Shashi auksinės ir sidabrinės apyrankės

Štai dar vienos aptakios ir subtilios draugystės apyrankės, vėl iš prekės ženklo Shashi. Šį rinkinį sudaro dvi tamprios apyrankės, pagamintos iš 14 karatų auksu dengtų karoliukų.

Šios gražios, subtilios apyrankės puikiai tiktų dalintis su rafinuotai jaučiančiu stiliaus draugu. Abu dėvėsite šiuos metus ir ateinančius metus.

Mišraus metalo strypų draugystės apyrankių rinkinys

Šios Madewell mišraus metalo draugystės apyrankės yra nuostabios ir itin prieinamos! Man patinka, kad jie sutampa, bet ne tiksliai. Viename yra aukso luitas su sidabru viršuje, o kitas yra atvirkštinis. Negaliu nuspręsti, kuris iš jų man labiau patinka!

Geriausia tai, kad rinkinys kainuoja tik 20 USD – jie atrodo daug brangesni, nei yra.

Powerpuff Girls geriausių draugų apyrankės

Priešingai nei aukščiau pateiktos prašmatnios ir subtilios parinktys, kartais tiesiog norisi ryškaus ir linksmo apyrankių rinkinio, kuriuo galite pasidalyti su draugais.

Jei turite dvi geriausias drauges (arba dvi seseris), šios Powerpuff Girls tematikos draugystės apyrankės yra tikrai tobulos. Už mažiau nei 20 USD gausite tris grąžinamas apyrankes, kurios tikrai sukels šypseną, kai tik į jas pažiūrėsite.

Tai būtų tokia miela dovana, be to, šiais metais jie puikiai tiktų su „Powerpuff girls“ grupės Helovino kostiumu.

Yin/Yang draugystės apyrankės

Sugrįžus viskam, kas buvo 90-ųjų ir 2000-ųjų, yin yang simbolis iškyla ant mados prekių visur. (Ir net ant nagų.) Natūralu, kad yin yang draugystės apyrankes matome visuose mūsų Instagram kanaluose.

Šis „Amazon“ rinkinys kainuoja mažiau nei 10 USD dviems, todėl tai nuostabus pasiūlymas. Suteikite vieną BFF, kuris yra yin prieš jūsų yang, arba atvirkščiai.

Auksinės ir sidabrinės CZ metalinės draugystės apyrankės

Jei jums ir jūsų draugei patinka viskas, kas yra prabanga, būtinai įsigykite šias auksines ir sidabrines metalines draugystės apyrankes. Juose yra CZ detalės, suteikiančios papildomos spindesio.

Dar kartą šios apyrankės yra labai prieinamos ir atrodo daug brangesnės nei yra! Be to, metaliniai dažai yra neutralūs, todėl jie puikiai atrodys visiems.

Draugystės apyrankės mėlynais ir raudonais karoliukais

Kokie mieli dangiški žavesiai ant šių raudonų ir mėlynų karoliukais papuoštų draugystės apyrankių? Jie iš dalies įnoringi, kita dalis – bohemiški ir puikiai tinka bet kokiam laisvalaikio aprangai.

Jos taip pat atrodytų itin mielos, sujungtos su kitomis mėgstamomis apyrankėmis, kad bet kokiam įvaizdžiui būtų šiek tiek spalvos.

Apyrankė „Draugai kaip žvaigždės“

Štai puiki dovana draugystės apyrankei su neįtikėtinai miela žinute.

Ši Etsy apyrankė „draugai kaip žvaigždės“ yra supakuota su miela atvirute, ant kurios parašyta: „Geri draugai yra kaip žvaigždės. Jums nereikia jų matyti, kad žinotumėte, jog jie yra. Tai taip pat nuostabi sidabru dengta apyrankė su nuostabiais žvaigždžių žavesiais.

Tai būtų puiki dovana draugui, su kuriuo ne taip dažnai susitinkate, bet kurį norite pajusti ypatingai! Tikrai taip miela.

Ilgų atstumų valstybinė apyrankė

Štai dar viena puiki geriausio draugo apyrankė BFF, gyvenančiam toli, tiksliau, kitoje valstybėje.

Ši suasmeninta Etsy apyrankė leidžia derinti savo būseną ir geriausio žmogaus būseną visiškai individualiai pritaikytai apyrankei, kuri taip pat labai miela. Taip pat galite pridėti savo inicialus ir gauti bet kokio aukso atspalvio, kurio kiekvienas iš jūsų nori, kad apyrankės būtų tokios unikalios kaip jūs.

Mini Infinity BFF apyrankė

Ši miela BFF žavinga pradinė apyrankė yra vienas iš tradiciškiausių stilių šiame sąraše, bet man ji patinka, nes ji subtili ir gali būti visiškai pritaikyta, kad tilptų visi jūsų geriausi žmonės .

Ši apyrankė yra sidabro atspalvio, žalvario, sidabro arba 14k aukso. Ši apyrankė gali būti pritaikyta iki šešių mini amuletų, įtraukiant viso jūsų būrio inicialus!

Ride or Die Bangle

Pagaliau turime užmaskuotą draugystės apyrankę. Iš šono ji atrodo kaip įprasta auksinė apyrankė, tačiau pažvelgę į šią apyrankę iš viršaus arba apačios pamatysite paslėptą pranešimą.

Šone išgraviruoti žodžiai „Ride or Die“. (Taip pat galite jį suasmeninti naudodami kitą savo pasirinktą posakį, todėl būkite tokie kūrybingi, kiek norite!) Yra dviejų skirtingų metalų – tai puikus pasirinkimas dovanoti stilingiausiam nusik altimo partneriui.

Ką manote apie šias geriausių draugų apyrankes?

Dabar, kai matėte visas mieliausias draugystės apyrankes rinkoje, noriu užbaigti greitu priminimu, kad šiandien parodytumėte savo geriausiems meilę, net jei tai būtų tik greitas tekstas, skirtas užsiregistruoti.Kaip garsiai pasakė Woodrow Wilsonas: „Draugystė yra vienintelis cementas, kuris kada nors laikys pasaulį kartu“.

Ar jums patinka šios modernios draugystės apyrankės? Ar manote, kad draugystės apyrankių tendencija išlieka galia? Kurią iš šių apyrankių pasirinktumėte sau ir savo geriausiems? Ar jums patinka apyrankės, kuriose telpa visa BFF grupė?

Praneškite man, ką manote toliau esančioje komentarų skiltyje.

Kategorija: