Apranga per PrettyLittleThing

Jei savo garderobe ieškojote batų, kurių reikia kiekvienai moteriai, neabejotinai matėte, kad auliniai batai buvo paminėta kelis kartus.

Tai suprantama. Kulkšnies batai yra nesenstantis drabužių spintos elementas, kurį daugelis iš mūsų jau turi. Žinau, kad esu gerbėjas: rudenį ir žiemą derinu savo drabužius beveik prie kiekvienos aprangos.

Ypač man patinka avėti kulkšnies batus su džinsais. Nuo tiesios blauzdos iki plačios iki liesos – visi džinsiniai kirpimai gali būti tinkami su kulkšnies batais. Tačiau tai padaryti teisingai kartais gali būti sudėtinga.

Avinant kulkšnies batus su džinsais reikia daug galvoti.Kai kurie dažniausiai užduodami klausimai: Kokio aukščio turėtų būti batai? Kadangi svarstote ir apie aprangą, batai taip pat turi tikti. Be to, kokius džinsus dėvite su kulkšnies batais? Tiesios, siauros ar plačios kojos? Aš dėviu skirtingus aulinius batus su skirtingais džinsais ir džinsus dėviu skirtingai, priklausomai nuo batų. Galiu juos užsegti arba nešioti su rankogaliais.

Taigi, kad padėčiau jums susikurti šias klasikas, išmokysiu visko, ką reikia žinoti apie kulkšnies batų stilių, taip pat aprangos idėjų!

Kaip avėti kulkšnies batus su džinsais: ką daryti ir ko negalima

    - džinsai. Taigi tegul džinsas pasiekia centimetrą ar du aukščiau jūsų batų. Pastaba: nebent ieškote konkretaus išvaizdos, tarp džinsų apačios ir aulinių batų viršaus nerodykite daug blauzdos.Daugeliu atvejų jūsų batai turi smogti virš kulkšnies kaulo.
  • Aulinius batus įkiškite į džinsus tik tuo atveju, jei jie nesusiriša. Rekomenduoju avėti tik su siaurais džinsais, jei jūsų džinsai yra pakankamai ilgi, kad pasiektų kulkšnies batus. Be to, tai darykite tik tuo atveju, jei batų anga yra pakankamai plati, kad tilptų į džinsų apačią. Nemėginkite susikišti džinsų, jei jūsų batai trumpesni arba jei džinsai nesiekia pakankamai toli.
  • Apsvarstykite galimybę užsegti manžetus, jei jūsų džinsai per ilgi ir nėra itin siauri ties kulkšnies. Tai dar viena galimybė, kad jūsų džinsai nesusiglamžytų, todėl jums nereikės sukišti juos. Tarpas tarp bagažinės ir manžetės turi būti ne daugiau kaip odos gabalėlis. Užsekite juos tiesiai virš tos vietos, kur prasideda bagažinė. Atminkite, kad manžetai geriausiai tinka trumpiems ar vidutinio aukščio kulkšnies batams.
  • Idealiu atveju džinsus rinkitės taip, kad jie atitiktų jūsų batų ūgį. Kai jūsų džinsai yra tinkamo ilgio, o batai yra kulkšnies aukštyje, jums turėtų būti viskas gerai ir tarp jų turėtų būti pakankamai vietos. juos.Taigi nieko nedarykite, jei džinsai atsitrenks virš kulkšnies, o batai – į kulkšnį.
  • Žinokite skirtingus stilius. Būtent skirtingi kulkšnies batų aukščiai, todėl gali kilti painiavos, kaip dėvėti kulkšnies batus į džinsus. Paprastai yra trumpi kulkšnies batai (pataikyti tiesiai į kulkšnies kaulą arba po juo), vidutiniai kulkšnies auliniai batai (smūgis maždaug coliu aukščiau kulkšnies kaulo) ir aukšti kulkšnies batai (smogta kelis colius virš čiurnos). kaulas).

Kaip avėti kulkšnies batus su siaurais džinsais

Produktai:Viršutinė dalis, Džinsai, Striukė, Batai, Krepšys

Man patinka rudeniniai auliniai batai, o ši apranga yra viena iš mano mėgstamiausių rudens sezono . Aš taip pat ką tik gavau rudą moto striukę, panašią į šią, todėl dėvėčiau būtent tokią.

Kad atrodytumėte, pradėkite nuo b alto viršaus. Tada pasiimkite savo mėgstamą moto striukę, kurią vilkėsite ant viršaus. (Ar tiks bet kokia rudeninė striukė.) Tada įsigykite siaurų džinsų ir kulkšnies batus; atminkite, kad galite juos įkišti! Taip pat galite palikti juos ramybėje arba surišti rankogaliais.

Pagaliau paimkite juodą krepšį per petį ir būsite pasiruošę išeiti pro duris, galbūt išgerti kavos ar į pietų pasimatymą, kad ir kur diena jus nuves!

Kaip avėti kulkšnies batus su tiesiomis džinsais

Produktai:Megztinis megztinis, Džinsai, Batai, Laikrodis

Ši apranga tiktų nuo vasaros iki rudens, nes lauke darosi vėsiau. Ši apranga negali būti lengviau derinama. Pirmiausia įsigykite megztinį arba megztinį su siauru kaklu. Tada derinkite jį su tiesiomis džinsais. Atminkite, kad jums nereikia kišti tiesių džinsų į batus, todėl leiskite džinsams juos perbraukti.

Šiuo atveju galite įsigyti batus su aukštesniu kotu, kad batų anga būtų virš kulkšnies kaulo. Taip jūsų džinsai gali lengvai pereiti prie viršaus.

Pagaliau dėvėkite laikrodį kaip aksesuarą ir būsite pasiruošę eiti į rudens vėlyvuosius pusryčius. Arba paverskite tai naktiniu įvaizdžiu, užsidėję išskirtinius auskarus ir braukdami raudonais lūpų dažais eidami į vakarienę ar spektaklį.

Kaip avėti kulkšnies batus su plačiomis džinsais

Produktai:Viršutinė dalis, Džinsai, Batai, Krepšys

Kita apranga parodys kaip dėvėti plačias džinsus su auliniais batais Dėl kelnių angos pločio juos geriau palikti be manžetų ir tiesiog apvirtus kulkšnies batai. Norėdami gauti papildomų taškų, pabandykite juos avėti su smailiais batais, kad pailgintumėte kojas.

Ši išvaizda puikiai tiktų kelionei į blusų turgų arba pietų pasimatymui. Pabandykite krepšį iškeisti į piniginę, jei einate atsigerti ar net į komediją.

Norėdami sukurti įvaizdį, įsigykite b altą palaidinę su tokia detale kaip ši rankovių viršutinė dalis arba netgi rauktomis rankovėmis. Tada apsimaukite plačias džinsus. Vietoj juodų batų dėvėkite kitą neutralią spalvą, pvz., rudą, paimkite savo krepšį arba bet kurį pasirinktą krepšį ir būsite pasiruošę keliauti.

Geriausios kulkšnies batų aprangos idėjos

Yra daugybė būdų, kaip derinti kulkšnies batus su džinsais. Su šiuo deriniu galite sukurti beveik bet ką, todėl būkite kūrybingi!

Reikia daugiau aprangos inspo? Štai dar keletas idėjų, kaip papuošti kulkšnies batus su džinsais.

Kardiganas su kulkšnies batais

Norėdami turėti prašmatnų ir mielą aprangą, taip pat norėdami pridėti mergaitiškumo prie kulkšnies batų, derinkite juos prie mamos džinsų ir ryškios, pavyzdžiui, rožinės spalvos, megztinio. Čia tinka beveik bet kokie batai, bet man patinka, kad jie turi sagtį, kad jie išsiskirtų.

Užsivilkite kelis džinsus, o kadangi šių batų kotas yra aukštas, džinsus taip pat galite užsegti. Tai suteikia aprangai įtemptą atmosferą, puikią pusiausvyrą prie mergaitiško megztinio.

Po megztiniu dėvėkite juodą viršutinę dalį ir išbandykite šią priemonę eidami į klasę, į biblioteką ar studijuodami kavinėje. Taip pat atminkite, kad nebūtina avėti aukštakulnių batų su tokia moteriška detale kaip rožinis megztinis.Taip pat galite pasirinkti tokius plokščius kulkšnies batus, kurie vis tiek atrodys puikiai!

Flaneliniai marškiniai su auliniais batais

Madingi batai su platforma, o tokia pora su flaneliniais marškiniais suteiks jūsų aprangai veržlumo.

Kadangi ruduo jau už kampo, ateinančiais mėnesiais dauguma mūsų apsirūpins flanelėmis. Tiesą sakant, nėra nieko, kas pasakytų „nukristi“ taip, kaip flanelė, džinsai ir kulkšnies batai. Taigi ši išvaizda pagrįsta tuo.

Sukurkite aprangą po languotais flaneliniais marškinėliais padėkite b altą viršutinę dalį. Dėvėkite džinsus ir apsiaukite storus batus. Galiausiai pridėkite keletą auskarų, kad vaizdas dar labiau pagyvintumėte.

Tai būtų tobula apranga obuolių skynimui atėjus rudens sezonui ar net į kino vakarą su draugais.

Grafiniai marškinėliai su auliniais batais

Naršydama internete pamačiau šiuos dviejų atspalvių batus iš Nasty Gal ir įsimylėjau. Tai toks drąsus kūrinys, kurį galite turėti savo garderobe! Spalvingi kulkšnies batai gali padėti išsiskirti net paprasčiausia apranga.

Išbandykite grafinius marškinėlius ir džinsus. Šie džinsai yra tiesios kojos, todėl juos galima palikti ramybėje, lengvai perbraukiant batus.

Net jei mėgstate neutralesnių spalvų kulkšnies batus, marškinėlių ir batų derinys puikiai tiktų apsipirkti ar pavakarieniauti su draugais. Apsirenkite moto striukę, jei vėsu, arba netgi apkarpytas megztinis gali būti prašmatnus.

B altas tankas su kulkšnies batais

Auliniai batai gali papuošti kasdienybę. Paimkite, pavyzdžiui, šią aprangą, kurioje yra apatinis trikotažas ir džinsai. Žinoma, su sportbačiais ji atrodytų kasdieniškiau, bet derinkite su auliniais batais, o tai madinga apranga, kurią galite dėvėti einant į dieną.

Šis ansamblis puikiai atrodys vakarienei ar priešpiečiams su draugais. Jei kulniukai jums per aukšti, vietoj jų galite įsigyti žemakulnius arba plokščius batus – vis tiek tiks. Be to, galite dėvėti trumpomis arba ilgomis rankovėmis arba net apsivilkti juodą moto striukę, kad ji atrodytų ryškesnė.

Bomber striukė su kulkšnies batais

Norite, kad su kulkšnies batais ir džinsais liktų laisva išvaizda? Išbandykite bomber striukę viršuje. Užsimetus švarką, pavyzdžiui, džinsinį ar bomberinį švarką, išvaizda akimirksniu taps kasdieniškesnė. Tačiau net ir plokšti kulkšnies batai, tokie kaip šie žygeivių batai, virš jų užsegti džinsai, vis tiek atrodo ramūs.

Taigi dėvėkite juodą viršutinę dalį ir derinkite šią išvaizdą su juodu pečių krepšiu, kad susietumėte su viršutinės dalies ir batų spalvomis. Puikiai atrodysite eidami reikalus, apsipirkinėdami taupiai ar eidami į pamokas, jei iškeisite krepšį per petį į krepšį ar kuprinę.

Trenčinis p altas su kulkšnies batais

Trenčinis p altas yra universalus ir nesenstantis mados gaminys, tai investicija. Kaip premija, ji atrodo nuostabiai, kai derinama su kulkšnies batais. Man patinka šis aprangos derinys: b alti kulkšnies auliniai batai atrodo įspūdingi, kai jie derinami su spalvingu įtemptu p altu, kaip šis žalias, ir šiais prašmatniais, klasikiniais švelniai skalbtais džinsais.

Trenčiniai p altai puikiai tinka rudenį ir net pavasarį, kai lyja. Po p altu galite dėvėti bet kokį viršutinį viršų, bet pasimėgaukite b altu marškinėliais, kad užbaigtumėte išvaizdą ir priderintumėte prie kulkšnies batų. Su šia išvaizda galite išeiti į pasimatymo vakarą arba į poilsio kambarį.

Puferinė striukė su auliniais batais

Kitas apsiausto variantas, kurį galima dėvėti su kulkšnies batais, yra puffer striukė. Sutrumpinta pūkuota striukė yra madingiausias šių metų pasirinkimas, tačiau tinka net ir vidutinio ilgio, besitęsianti ties klubais. Viskas priklauso nuo jūsų stiliaus pasirinkimo!

Apačioje apsivilkite juodą viršutinę dalį arba juodą megztinį su kaklu. Tada dėvėkite juodus džinsus tiesiomis arba plačiomis kojomis ir juodus kulkšnies batus, kad atrodytumėte, kuris puikiai tiktų nakčiai.

Ką manote apie mūsų kulkšnies batus su džinsais?

Ką manote apie mūsų pasirinktus drabužius? Ar dėvėtumėte kurią nors iš šių drabužių? Kuri išvaizda tavo mėgstamiausia? Palikite komentarą ir praneškite mums!

Kategorija: