Tarptautinis supermodelis. Buvęs vampyras. 16-metis. 39 metų vyras. Kas bendro tarp šių moterų mados ikonų? Vienintelis mados pojūtis – vardas, sukurtas jiems patiems ir jų garderobui.

Šiandien pasidalinsiu 15 populiariausių įžymybių stiliaus ikonų, kurias turėtų sekti kiekviena koledžo mergina, siekdama įkvėpimo. Vėliau nuodugniai išnagrinėsiu kiekvienos įžymybės stilių ir paaiškinsiu, kaip nukreipti jų atmosferą į kasdienę išvaizdą, nesvarbu, ar tai būtų lauke, ar miestelyje.

Be daugiau dėmesio, štai 15 geriausių mados įkvėpimo įžymybių:

1. Zendaya

Zendaya yra žinoma dėl savo drąsios ir nedrąsios išvaizdos, nusiteikimo jausmo, atsispindinčio jos drabužių spintoje. Sunku rasti įvaizdį, kurio ji nesugebėtų – nesvarbu, ar tai būtų miesto stiliaus, ar nublizginta raudonu kilimu, Zendaya gali dirbti bet kokiu pasirinktu stiliumi. Lengvai viena geriausių įžymybių mados ikonų.

Nors jai tik 20 metų, Zendaya daug laiko praleido ant raudonojo kilimo ir pati tapo gatvės stiliaus žvaigžde, kai nedirba. Elegantiško, modernaus stiliaus Zendaya atmosfera yra puikus įkvėpimas koledžo merginoms visur.

Norite gauti Zendaya išvaizdą sau? Peržiūrėkite mūsų Zendajos stiliaus vadovą, kad sužinotumėte visą jos estetiką.

2. Camila Cabello

Camila Cabello stilius yra ir jaunas, ir modernus – išvaizda atspindi naują dainininkės/modelio pusę.

Pradėjusi solinę muzikinę karjerą Camila ėjo savęs atradimo keliu, o jos stilius taip pat seka. Jai patinka eksperimentuoti su formomis, spalvomis ir raštais, todėl viską daro lengvai.

Apsėstas Camilos nuotaikos? Peržiūrėkite mūsų Camilos Cabello stiliaus vadovą, kad gautumėte įkvėpimo aprangai ir dar daugiau.

3. Lily Collins

Lily Collins yra klasės įkūnijimas. Didžiosios Britanijos modelis ir aktorė Lily išsiskiria prašmatnia elegancija su kiekviena savo išvaizda.

Collins mados jausmas yra moteriškas, gėlėtas ir lengvas, o jos šviesi oda ir tamsūs plaukai daro nek altą išvaizdą. Sijonų ir suknelių perteklius Lily spintoje pilna moteriškų segtukų.

Jei norite, kad Lily atrodytų gražiai, peržiūrėkite mūsų išsamų Lily Collins stiliaus vadovą.

4. Gigi Hadid

Ramiojo vandenyno pakrantės naujienos

Gigi Hadid, tarptautinis supermodelis, pasižymi ramiu pasitikėjimu, kuris atsispindi jos elgesyje ir aprangoje.

Tikrai nėra daug to, ko Gigi nepadarė (ar nedėvėjo). Nėra nei vieno konkretaus stiliaus ar kategorijos, kuriai tiktų Hadid, išskyrus madingą, su šiek tiek mažylio atmosfera. Kad ir ką ji vilkėtų, akimirksniu tampa stiliaus hitu, o tarptautinis supermodelis yra žinomas dėl to, kad dėvi naujausius drabužius tiesiai nuo kilimo ir tūpimo tako. Neabejotinai privaloma turėti mūsų žinomų įžymybių mados ikonų sąraše.

Patinka Gigi modelio ne tarnybos stilius? Peržiūrėkite visą mūsų Gigi Hadid stiliaus vadovą su mados patarimais, aprangos idėjomis ir dar daugiau.

5. Meghan Markle

Kaip naujoji Sasekso hercogienė, Meghan Markle turėtų apsirengti elegantiškai ir elegantiškai. Ir vis dėlto ji natūraliai pateikia šiuolaikiškai gražų karališkumo idėją.

Meghan stilius yra aptakus ir natūralus, todėl ji kruopščiai renkasi kūrinius, kad tai atspindėtų. Ji renkasi subtilius raštus, prislopintas spalvas ir konservatyvų kraštų ilgį, kad atspindėtų jos karališkąsias pareigas, tačiau jos pomėgis kirpti prie pečių ir kulniukams smailiais nosimis parodo jos šiuolaikišką pusę.

Norite išmokti rengtis karališkai? Peržiūrėkite mūsų galutinį Meghan Markle stiliaus vadovą su daugybe išvaizdų, kuriuos galima kopijuoti.

6. Madison Pettis

Madison Pettis jau daugelį metų skraido po radaru, bene geriausiai žinoma dėl savo vaikystės vaidmens žaidimo plane. Tačiau stiliaus ikona kasdien tampa vis labiau žinoma ir mūsų akyse pražysta tobulo stiliaus, flirtuojančia išvaizda.

Moteriška ir miela Madison stilius atspindi jos jauną amžių ir bebaimį pasitikėjimą savimi. Nepaisant daugybės įmantrių išvaizdų ant raudonojo kilimo ar žiūrint renginius, Pettis kasdienis drabužių spinta yra tai, kas išsiskiria.Ji paima vidutinius daiktus ir paverčia juos žavingai ir mergaitiškai.

Jei norite patys pasimėgauti Madison išvaizda, peržiūrėkite mūsų Madison Pettis stiliaus vadovą, kur rasite daugybę mados patarimų.

7. Selena Gomez

Selena Gomez mūsų akyse gali transformuotis iš kasdieniško į patrauklų, sportuojant su daugybe skirtingų stilių derinių.

Nenuostabu, kad Selenos stilius yra visame žemėlapyje, o juk kaip atlikėja ji turi galimybę patraukti visas tendencijas. Tačiau atrodo, kad Gomez švelnioje, aptakioje suknelėje ir avangardiniais spalvų ar dizaino deriniais persmelkia miesto klasės atmosfera.

Nuo mergaitės šalia namų iki suaugusios ir nuostabios Selena jau daugelį metų yra mūsų stiliaus radare. Peržiūrėkite visą mūsų Selenos Gomez stiliaus vadovą, kad pamatytumėte aprangos idėjas, stiliaus patarimus ir dar daugiau.

8. Blake Lively

Blake Lively yra nesenstantis gražuolis, žinomas dėl daugybės vaidmenų sidabriniame ekrane. Visko, ką ji daro, ji maišo klasikinį moteriškumą su drąsa, ir tai atsispindi jos stiliuje.

Nesvarbu, ar ji sūpuoja ryškiai raudonos ar š altai mėlynos spalvos bloką, Blake'o pasitikėjimas ir elegancija yra svarbiausia kiekvienos aprangos dalis. Lively jau daugelį metų valdo mados pasaulį, o jos nesenstantis stilius ir toliau darys įtaką jauniems dizaineriams ir gerbėjams.

Norite pavogti Blake'o madingą pasitikėjimą? Štai mūsų visas Blake Lively stiliaus vadovas, pilnas aprangų, mados patarimų ir dar daugiau.

9. Rihanna

Rihanna gimė būti superžvaigžde – jos pasitikintis požiūris atsispindi jos stiliuje, nesvarbu, ar ji dėvi ką nors įprasto, ar per brangaus. Būdama grožio srities verslininkė Rihanna rūpinasi, kad jos makiažas ir plaukai derėtų prie kiekvieno stiliaus.

Žinoma dėl savo „blogos mergaitės“ požiūrio ir santūrumo, Rihanna labai rizikuoja savo išvaizda. Ir dažniausiai tik Rihanna galėjo išties ištraukti savo garderobą, todėl stiliaus ikona yra puikus iššūkis veidrodžiui.

Patinka Rihannos „blogos merginos“ atmosfera? Peržiūrėkite mūsų Rihannos stiliaus vadovą , kad sužinotumėte visą jos išvaizdos aprašymą.

10. Kylie Jenner

Kylie Jenner yra jauniausia Kardashian imperijoje, tačiau jos stilius daugeliu atžvilgių atspindi jos vyresniąsias seseris. Kylie spintoje galima rasti visko, kas smukdo kūną ir turi didelį bilietą.

Jenner stiliui būdingas nepriekaištingas makiažas ir plaukai (juk ji turi savo grožio liniją), vienodas pirmenybė aukščiausiems kulniukams ir šauniausiems sportbačiams. O kai pirmenybė teikiama patogumui ar atletikai, Kylie garsėja stilingais kombinezonais ir prie jų derančių komplektų.

Ar apsėstas visų dalykų Kylie? Peržiūrėkite mūsų Kylie Jenner stiliaus vadovą, kad gautumėte įkvėpimo aprangai ir dar daugiau.

11. Billie Eilish

Ši 16-metė greitai patenka į muzikos topų viršūnes, o jos neįprasti, vienspalviai ir laisvi/pritempti drabužiai atitinka jos atsipalaidavimą.

Drąsi ir galbūt šiek tiek bauginanti Billie Eilish atėjo į žaidimą, kad jį pakeistų (ir mestų iššūkį). Savo stilių apibūdindama kaip „keistą“, Billie mėgsta savo garderobą įnešti keisto ir savito atspalvio ryškiomis spalvomis ir netinkamu dizainu. Ir vis dėlto šis „keistas“ stilius pelnė jai gerą vardą žiniasklaidoje ir mados pasaulyje. Jos privalote laikytis, jei nemėgstate laikytis mados taisyklių.

Jei jums patinka išskirtinė ir šauni Billie išvaizda, žr. mūsų Bilės Eilish stiliaus vadovą, kuriame pateikiama išsami informacija apie jos estetiką, aprangos idėjas ir kt.

12. Ariana Grande

Superžvaigždei užaugus žiniasklaidos pasaulyje, Ariana Grande stilius subrendo nuo aukšto balso, šokinėjančio ponio paauglės iki jaunos, žaismingos moters .

Arianos stilius veikia su nedideliu dydžiu, kad pabrėžtų jos smulkų rėmelį. Negabaritinės suknelės dengia jos kelius, o aukšti batai beveik liečia apvadą. Ir vis dėlto, kai nėra apsirengusi milžinišku megztiniu, Ariana mėgsta puoštis kūnui būdingais stiliais su trumpais marškinėliais ir atvirais marškiniais.

Peržiūrėkite mūsų Arianos Grande stiliaus vadovą ir sužinokite, kaip priversti ją ieškoti savęs.

13. Kourtney Kardashian

Viena iš liūdnai pagarsėjusių Kardashianų, Kourtney yra žinoma dėl savo nuovokumo ir unikalaus stiliaus pojūčio, taip pat dėl žudikiško pasitikėjimo savimi. Nesunku pamiršti, kad Kourtney yra trisdešimties ir trijų vaikų mama! Kourtney yra puikus stiliaus pavyzdys moterims visur, įskaitant tas iš mūsų kolegijoje.

Kardashian mada yra gėlėta, tačiau konservatyvi. Tai žaisminga, tačiau santūri. Prieštaringas stiliaus jausmas leidžia Kardashian jaustis patogiai viskuo, ką ji dėvi, nesvarbu, ar ji treniruojasi savo kieme, ar keliauja į prabangią kelionę į užsienį.

Pažvelkite į mūsų Kourtney Kardashian stiliaus vadovą, kad sužinotumėte visas jos estetikos detales ir daugybę aprangos idėjų.

14. Paris Jackson

Paauglė velionio pop dainininko Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson yra gerai žinoma dėl daugybės tatuiruočių ir boho atmosferos. Natūralus, tačiau madingas Paryžius puikiai nešioja šį stilių.

Paryžiaus mados pojūtis buvo apibūdinamas kaip eklektiškas, o į Džeksono spintą patenka ir išeina daugybė skirtingų tendencijų, kiekviena dėvima su pasitikėjimu ir drąsa. Nesvarbu, ar ji vilki plėšytus džinsus, ar puošnią boho gėlėmis puoštą suknelę, Jackson yra prisitaikanti, tačiau ištikima savo bohemiškoms šaknims.

Mėgstate jos bohemišką atmosferą? Peržiūrėkite mūsų Paris Jackson stiliaus vadovą, kad gautumėte aprangos idėjų, kurios atspindi jos eklektišką boho išvaizdą.

15. Kristen Stewart

Buvęs vampyras pastaraisiais metais buvo nereikšmingas (išskyrus tai, kad yra Chanel veidas), bet kai žvaigždė vėl pasirodo, ji demonstruoja savo šaunų, androginišką stilių ir verčia mus pavydėti jos stiliaus gabalėlių. .

Kristen drabužių spinta yra kieto ir maištingo apibrėžimas, kupinas neįprastos energijos. Jos berniukiška išvaizda yra puikus įkvėpimas tiems, kurie nori maišyti Chanel couture ir Vans aukštakulnius. Šis įžymybių mados ikonų sąrašas nebūtų baigtas be Kristen Stewart.

Jei esate kuklios, maištaujančios Kristen estetikos gerbėjas, peržiūrėkite visą mūsų Kristen Stewart stiliaus vadovą.

Kas yra jūsų mėgstamiausia įžymybių mados ikona?

Ar yra kokia nors įžymybė, kuriai ieškote mados įkvėpimo? Jei taip, kas? Ar kuri nors iš šių piktogramų jums asmeniškai įkvepia? Papasakokite mums toliau pateiktuose komentaruose.

Norėdami gauti daugiau mados įkvėpimo, kaip šis sąrašas, kurį sukūrėme su įžymybių mados ikonomis, apsvarstykite mūsų mėgstamiausius iš mūsų archyvo -

  • 9 populiariausios 90-ųjų mados ikonos
  • Ko kiekvieno dešimtmečio garsios mados piktogramos gali išmokyti apie stilių
  • 90-ųjų mados ikonos: Jennifer Aniston
  • Savaitę apsirengiau kaip Olivia Rodrigo ir štai kas atsitiko
  • Savaitę apsirengiau kaip garsūs Olseno dvynių filmai ir štai kas atsitiko

Kategorija: