Atėjus vėsesniems orams, vienas dalykas, kurio galime laukti šį lapkritį, yra visi linksmi šventiniai grožio leidiniai.

Esu dalinis viso šio sezono teikiamo blizgesio ir žavesio, todėl nekantriai laukiu, kada šiais metais išvysime blizgučius!

Nuo kai kurių unikalių akių šešėlių derinių iki kai kurių puikiai supakuotų dovanų rinkinių, šį lapkritį mūsų grožio srityje laukia daugybė.

Štai grožio lašeliai, dėl kurių mes labiausiai džiaugiamės ir šiek tiek įkvėpimo jūsų 2023 m. atostogų dovanų sąrašui!

(Žr. susijusį: 18 šventinių dovanų iki 50 USD, kurios patiks visiems)

ColourPop Grandeur paletė

Jei ieškote grožio kojinių ar dovanos draugui, ši paletė (kuri buvo išleista tik šį lapkritį!) yra puikus būdas.

Tai ne tik maža ir prieinama, bet ir šioje paletėje gausu darnių neutralių spalvų, kurios sukurs visą jūsų akių išvaizdą. Nieko nėra labiau erzina, nei reikia kelių palečių.

Šiltų ir š altų spalvų santykis, taip pat žvilgantys ir matiniai atspalviai daro šią paletę puikia kasdiene net ir po švenčių. Aš visada esu geros neutralios paletės gerbėjas, o ši turi sodingus ir dramatiškus atspalvius, kuriuos nekantrauju išbandyti.

Grandeur paletė dabar pasiekiama ColourPop svetainėje, tad griebkite ją kol galite!

e.l.f. Šventasis drėkinimas! Valomasis balzamas

Kas sunkiausia atsigulus į lovą po nakties? Nepamirškite nusirengti makiažo!

Kad būčiau atsakinga, mėgstanti odos priežiūrą koledže, visada nusivalau makiažą prieš miegą, nebent ryte noriu pilno veido išbėrimų

Laimei, šis naujas e.l.f valomasis balzamas yra puikus sprendimas. Tik nedidelis kiekis tepamas ant veido "nutirpo" nuo akių ir veido makiažo sluoksnių. Puikiai tinka vieno langelio makiažo pašalinimo procedūrai prieš miegą.

Naujoji formulė yra vienas iš mūsų mėgstamiausių lapkričio grožio leidinių ir ją galima rasti e.l.f. svetainėje, todėl būtinai patikrinkite!

Too Faced lūpų injekcijos itin putlios ir skanios trio rinkinys

Tiems, kurie dar nebaigė rudens (ar tiesiog turi smaližius), šis lūpų rinkinys puikiai tiks.

Putlinanti trijulė susideda iš originalios formulės, cukraus sausainių skonio ir moliūgų pyrago skonio – nam! Tai pirmasis lūpų blizgis, dėl kurio netyčia nesupyksiu man ant dantų!

Su puikia putlinančia formule ir puikia, blizgančia apdaila, šis rinkinys yra puikus bet kokio makiažo priedas. Be to, tai bus nuostabi kojinių įdaru arba staigmena dovana!

Šį rinkinį dabar galite įsigyti „Too Faced“ svetainėje.

BH Cosmetics Ho Ho Holidays kolekcija

Kai pirmą kartą pamačiau šią šventinę kolekciją, buvau priblokštas galimybių, tačiau ji greitai tapo vienu iš mano mėgstamiausių šio lapkričio mėnesio grožio leidinių.

Nuo kelių šešėlių palečių, paryškinimo priemonių rinkinių iki blizgučių ir dar daugiau – šioje kolekcijoje yra daugybė dovanų jūsų makiažą mėgstantiems draugams už prieinamą kainą.

Šiame rinkinyje yra dvi akių šešėlių paletės: „Naughty“ ir „Nice“. Jie visiškai skirtingi, bet puikiai veikia kartu.

Naughty paletės spalvų masyvas pribloškia. Yra šimtai, jei ne tūkstančiai spalvų poravimo parinkčių.

Nuo ryškių atspalvių iki tvankių atspalvių – šioje paletėje yra kažkas kiekvienam.

„Nice“ akių šešėlių paletė turi keletą nuostabių matinių atspalvių ir nuostabių blizgančių spalvų. Jie tikrai patiks su bet kuo, ką vilkėsite!

Abi šios grožio paletės buvo išleistos šį lapkritį BH Cosmetics internetinėje parduotuvėje.

Mano mėgstamiausia šio BH Cosmetics lapkričio grožio leidinio dalis yra super glowy highlight paletė! Su dideliu šiltų ir š altų spalvų asortimentu dar niekada nemačiau tokios gerai suapvalintos akcentų paletės.

Kitas šios kolekcijos akcentas yra veido ir kūno blizgesio gelis.

Šiuos blizgučius galite naudoti akims, lūpoms, veidui ar net kitoms kūno dalims, pvz., pečiams, kad ką tik atėjote iš nuostabos!

Ho Ho Holidays kolekcijoje taip pat yra nuostabus šepetėlių pasirinkimas, kurie būtų puiki dovana šventei tiems, kurie tik pradeda makiažą.

Man patinka tokie šepetėlių rinkiniai, kuriuose yra visko po truputį, todėl kai kuriuos dalykus, kurių jums reikia, būtinai išbrauksite iš sąrašo.

Įsigykite bet kurią iš rinkinio prekių, kol jos dabar yra BH Cosmetics svetainėje!

Milani Cosmetics New Baked Blush Shades

Vienas iš mano mėgstamiausių produktų yra Milani Cosmetics skaistalai. Tai absoliučiai geriausias vaistinės makiažo produktas bet kuriai koledžo merginai, ieškančiai natūralių, bet daug pigmento skaistalų.

Jie turi tiek daug nuostabių rožinio aukso ir rausvų atspalvių. Džiaugiuosi matydamas, kad jie išleido dar du!

Du nauji atspalviai „Sunrise Serenità“ ir „Cocoa Felicità“ yra turtingi bet kurios rudens įkvėptos makiažo kolekcijos papildymai. Labai džiaugiuosi galėdamas išbandyti šią naują išbandyto ir tikro mėgstamiausio versiją.

Šiuos skaistalų atspalvius galima įsigyti tik Milani Cosmetics svetainėje.

Natasha Denona Triochrome Eyeshadow Palette

Koks lapkričio mėnesio grožio leidinių rinkinys būtų užbaigtas be kitos stulbinančios Natasha Denonos paletės? Jei pavargote nuo rudens neutralių spalvų, ši nauja paletė tikrai išmuš jus iš kiauto!

Nuo žalsvų iki geltonų iki violetinių – ši paletė sugeba perimti didelį įdomių spalvų asortimentą ir priversti jas veikti kartu vienoje paletėje. Kelių chromų atspalviai pasižymi blizgančiomis spalvomis ir jų deriniais, todėl visa jūsų akis atrodys pop.

Ši paletė ne tik džiugina jaudinančiomis spalvomis, bet ir puikiai persipina visais smagiais atspalviais, kad bet koks jūsų išbandytas makiažas būtų užbaigtas.

Paletė yra Sephora svetainėje ir jau šį mėnesį bus prieinama Sephora parduotuvėse!

Ar pasirinksite bet kurį iš šių lapkričio mėnesio grožio leidinių?

Kurius iš šių grožio lašų nekantraujate išbandyti? Ką įtrauktumėte į savo atostogų sąrašą?

Praneškite komentaruose!

Kategorija: