Čia, CF, aptarėme pagrindinius makiažo dalykus koledžo merginoms ir mėgstamiausius kiekvienos grožio kategorijos produktus. Šiandien kalbame apie viską apie tušą.

Tušas tikriausiai yra vienas iš pirmųjų makiažo produktų, kuriuos išbandome, ir dažnai tas, kurio laikomės labiausiai. Keletas blakstienų tušo sluoksnių leidžia atrodyti ryškesniems ir labiau budriems, be to, tai visada yra mūsų kasdienybės dalis, kai vėluojame.

Tušai yra visur parduotuvėse ir internete, be to, yra tūkstančiai pasirinkimų, todėl gali būti sunku rasti tobulą tušą. Štai kodėl aš atmetu spėliones suapvalindama geriausius tušus kiekvienam blakstienų tipui.

Skaitykite toliau, kad pamatytumėte mano pasirinkimus ir kai kurias panašias vaistinės alternatyvas, jei norite sutaupyti šiek tiek daugiau pinigų.

Norėdami šiek tiek papildomos nuotaikos:

Jei esate palaimintas gražiomis blakstienomis ir tiesiog ieškote šiek tiek papildomo ryškumo ir paaukštinimo, Glossier’s Lash Slick (16 USD) jums pasiseks. Jo lanksti lazdelė ir minimali formulė padeda švelniai apibrėžti akis. Taip pat galite naudoti labai populiarų „CoverGirl Clump Crusher“ (7,99 USD), kad gautumėte panašų efektą už pusę kainos.

Blakstienos, kurioms reikia šiek tiek daugiau pagalbos:

Aš turiu blakstienas be natūralių riesčių, todėl kai ieškau tušo, ieškau formulės su stipriu pakėlimu ir fiksavimu. Roller Lash by Benefit (24 USD) yra vienas geriausių blakstienų tušų, skirtų sklandžiai, tvirtai užtepti ir išlaikyti stiprią garbanas. Man taip pat patinka Maybelline Lash Sensational (8 USD.99) dėl pigesnės alternatyvos.

Dramai su blakstienomis:

Jei kada nors naudojote tušą, tikriausiai girdėjote apie Too Faced Better Than Sex (24 USD). Dėl šios formulės ir lazdelės derinio jūsų blakstienos tampa ilgos, tankesnės ir netgi gali pateisinti pavadinimą.

Vaistinėje esanti alternatyva intensyvioms blakstienoms yra „L'Oreal Lash Paradise“ (7,49 USD), kurią aš asmeniškai ne kartą perkau.

Tiems, kurie nori būti šiek tiek daugiau:

Pirmą kartą su šiuo produktu mane supažindino viena iš mano mėgstamiausių interneto svetainių Sarah Cheung, o dabar juo prisiekiu. Šį japonišką Pmel blakstienų tušo pagrindą (14,66 USD) gali būti sunku įsisavinti, bet pažadu, jei išbandysite, tai iškart pakeis žaidimą.

Tiesiog užtepkite juo blakstienas kaip pagrindą, tada dėvėkite mėgstamą tušą ant viršaus. Tai padeda mano blakstienoms išlaikyti riestą, o mano tušai atrodo tamsesni, storesni ir geresni nei bet kada. Negalėjau pakankamai rekomenduoti šio produkto.

Norite daugiau produktų apžvalgų?

Jei jų dar nematėte, būtinai peržiūrėkite mūsų ankstesnius įrašus apie geriausius antakių produktus, geriausius maskuoklius ir geriausius akių šešėlius koledžo moterims. Tada sekite naujienas, nes kitą savaitę aš pasidalinsiu savo mėgstamiausiais skaistalais.

Ir viskas!

Tai mano mėgstamiausi tušai. Koks tavo visų laikų mėgstamiausias tušas? Ar bandėte kurį nors iš mano paminėtų? Ar jums labiau patinka aukščiausios klasės ar vaistinėje parduodami tušai? Komentuokite žemiau ir pasakykite man, ką labiausiai pasirinkote tušui!

Kategorija: