Kai turiu papildomų pinigų, visada pasilepinu manikiūru ir (arba) pedikiūru. Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų salone žiūri į milžinišką nagų lakų sienelę ir ieško tobulos spalvos. Tačiau, kad ir kaip man patinka salone rasti tinkamą lako atspalvį, aš iš tikrųjų turiu tik kelis buteliukus. Kita vertus, turiu draugų, kuriems priklauso didžiuliai maišeliai, užpildyti dešimtimis nagų lakų.

Tačiau kad ir koks būtų jūsų nagų lako kolekcijos dydis, yra spalvų, kurias turėtų turėti kiekviena mergina. Taigi čia yra mūsų 5 būtiniausios spalvos, taip pat keletas patarimų, kaip rasti tobulą atspalvį:

1 Klasikinė raudona

Raudona – nesenstantis atspalvis jūsų nagams; tai puikus pagrindinis pasirinkimas, tinkantis tiek oficialiems, tiek kasdieniams renginiams. Klasikinė raudona niekada neišeis iš mados.

2 Gana rožinė

Rožinis lakas rėkia moteriškai ir visada yra populiarus pasirinkimas salonuose. Spalva yra puikus pasirinkimas pavasariui ar vasarai, o ryškesni atspalviai tikrai puikiai tinka prie (tikiuosi, dirbtinio) įdegio.

3 Nesąmoningas neutralus

Neutralaus atspalvio lakas puikiai tinka dėvėti, jei norite vos matomo žvilgsnio, kuris niekada neatsirastų ant viršaus. Natūralūs lako atspalviai taip pat yra puikus pasirinkimas konservatyvioms darbo vietoms ar pokalbiams.

4 Paslaptinga tamsi spalva

Kai tik artėja rugsėjis, dažniausiai pereinu prie tamsesnių spalvų lakų ir naudoju juos beveik visą rudenį ir žiemą.Kalbant apie atspalvius, čia yra daug variantų – galite pasirinkti paryškintą juodą arba laką su mėlynais, violetiniais, raudonais ar rudais atspalviais. Tamsios spalvos atrodo prašmatniausiai ant trumpesnių nagų ir reikalauja daugiau priežiūros nei šviesesni, nes drožlės yra akivaizdesnės.

5 Spalva, kuri daro jus laimingus

Esu tikras, kad dauguma žinote, kad spalva gali paveikti jūsų nuotaiką, todėl manau, kad kiekvienas turėtų turėti bent vieną lako spalvą, kuri jus tiesiog džiugina. Tai gali būti jūsų mėgstamiausia spalva, metalas ar kažkas su blizgesiu. Netgi galėtumėte išbandyti madingą laką, jei toks jūsų stilius!

Patarimai, kaip rasti tobulą nagų lako atspalvį

Raktas ieškant tobulos nagų lako spalvos yra rasti atspalvį, kuris geriausiai derėtų su jūsų odos atspalviais OPI svetainėje yra įrankis, skirtas tai padaryti (rasite skiltyje „Išbandyk“ on'), ir nors jis gali būti naudojamas tik įmonės nagų lakams, jis suteiks jums gerą supratimą apie bendruosius atspalvius, kurie jums labiausiai tiktų.

Taip pat svarbu atsiminti, kad lakas ant jūsų nagų dažnai atrodo kitaip neibuteliuko viduje. Kad žinočiau, ką gaunu prieš pirkdamas, internete paieškoju atsiliepimų ar nuotraukų, ar kas nors bandė atitinkamą laką. All Lacquered Up yra mano mėgstamiausia vieta ieškoti; jai vadovaujanti moteris išbandė tūkstančius skirtingų nagų lakų, pateikia sąžiningas nuomones ir daug fotografuoja. Tai puikus š altinis.

Ką manote?

Ar sutinkate su šiais pasirinkimais? Kokios spalvos privalomos? Ar turite toną nagų lako? Kokie yra jūsų mėgstamiausi nagų lako prekės ženklai? Būtinai palikite komentarą ir praneškite mums!

Jei jums patiko šis straipsnis apie geriausias nagų lako spalvas, kurias turėtų turėti kiekviena mergina, apsvarstykite galimybę peržiūrėti keletą mūsų mėgstamiausių žemiau -

  • 4 Biudžetinės priemonės Chanel nagų lako atspalviams
  • 4 paprasti būdai naudoti blizgančius nagų lakus nagų dailei
  • Nagų dailė jūsų koledžo specialybei

Kategorija: