Artėjant mokslo metų pradžiai bendrabučio kambarių organizavimas ir dekoravimas tapo mėgstamiausia diskusijų tema tarp mano draugų.

Mūsų būsimi bendrabučio kambariai skiriasi beveik visais aspektais (dydžiu, forma, vieta, sienų spalva ir grindų medžiaga, kad būtų tik keletas), bet vienas dalykas, kurį turime bendro, yra standartiniai baldai. mūsų kolegijos ir universitetai taip dosniai mums teikia.

Kiekvienas gali išbraukti iš sąrašo: spinta ar drabužių spinta, komoda, su kėde ir, žinoma, lovaTačiau mes nedažnai pažeidžiame, kaip išdėlioti šiuos sausainių formeles, nes beprotiškai lyginame antklodes ir akcentinius kilimėlius, nors tai taip pat svarbu, kaip ir mūsų dekoras.

Pagrindinis (nemokamas!) koledžo pakavimo sąrašas

Galvojate, ką atsinešti į koledžą? Peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą apie viską – ir mes turime omenyje VISKĄ – ką reikia atsinešti į koledžą.

PAKUOTĖS SĄRAŠĄ GAUTI ČIA>>

Kambario išdėstymas gali sukelti daugybę atmosferų ir yra neatsiejamas nuo kolegijos patirties, nesvarbu, ar norite priimti lankytojus, ar turėti privačią studijų vietą.

Dabar, kai sužinojome, kaip išdėstyti kambarius pagal spalvų schemą, šiame straipsnyje sužinosite, kaip sukurti savo bendrabučio kambario išdėstymą, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Kadangi didžioji dauguma kolegijos studentų gyvena dviviečiuose kambariuose, tai yra kambariai, į kuriuos skirsime daugiausia dėmesio.

Kad būtų lengviau paaiškinti, sukūrėme šių bendrabučio kambarių išplanavimo pavyzdžių iliustracijas. Jei norite susikurti savo bendrabučio išplanavimą, jums padės internetiniai įrankiai! Tai geras dalykas.

Dekoro vizualizavimui rekomenduojame nuostabius Dormify lovos ir sienų generatorius, kad suprastumėte, kaip viskas atrodys.

Toliau sukūriau tris kambarius: vieną, kuriame pabrėžiamas privatumas, kuris pabrėžia socialinę atmosferą ir skonį fengšui.

Dalykai, kurių jums prireiks prieš pradedant

Turėsite:

 • žinok savo kambario apstatymą (paskambinkite savo Residence Life biurui ir sužinok)
 • žinok savo kambario matmenis
 • turėkite pieštuką ir milimetrinį popierių (arba naudokite šį internetinį įrankį)
 • žinai, kokios kambario atmosferos jūs (ir jūsų kambario draugas (-iai), jei reikia) norite

1 išdėstymas: privatumo pabrėžimas

Šis išdėstymas yra paprastas būdas gauti savo erdvę mažame dviviečiame kambaryje.

Vienas kambario draugas pakelia lovą (pasitikrinkite savo RA, ar tai yra galimybė; žinau, kad kai kurios mokyklos tai padarys už jus) ir pasideda po juo savo stalą, o kitas laiko lovą ant žemės, o stalas žiūri į jį.

Tokiu būdu bet kuris asmuo gali mokytis arba miegoti, o kitas elgiasi priešingai, netrukdydamas kitam.

Rašomasis stalas vienas nuo kito, o lovos yra pakankamai toli, kad kiekvienas narys galėtų turėti savo asmeninę erdvę.

Taip pat galite pabandyti:

 • Stalų išdėstymas atgal į mažesnį kambarį
 • Stalų išdėstymas vienas šalia kito su pertvara tarp jų (pvz., didelė skelbimų lenta ar sukrautos komodos)
 • Spintų arba komodų naudojimas norint padalinti kambarį

2 išdėstymas: socialinė atmosfera

Šis išdėstymas sukuria svetingą, atvirą erdvę, kurioje svečiai gali ateiti ir pabendrauti. „Sujungus“ lovų galus susidaro jau paruoštos sėdimos vietos (padėdamos pagalves prie sienos lankytojus paskatins), o šalia lovų esančios komodos – patogūs stalviršiai užkandžiams ar muzikos garsiakalbiams. Nuotaikingos spalvos kilimėlis sušildys kambarį, taip pat galbūt norėsite investuoti į nedidelį žurnalinį staliuką (su sandėliuku), taip pat keletą grindų pagalvių, kurias galima lengvai pakišti po lovomis. kai baigsite savo socialinio drugelio dieną.

Taip pat skaitykite: Kaip rūšiuoti drabužius spintoje 5 būdai

Taip pat galite pabandyti:

 • Komoso paviršiaus naudojimas televizoriui
 • Komodelių sudėjimas, kad būtų dar daugiau vietos (viršus gali būti net naktinis staliukas kam nors pakeltame lovoje)
 • Padėkite šaldytuvą po lova, kad galėtumėte lengvai pasiekti susitikimų metu

3 išdėstymas: šiek tiek fengšui

Feng shui, kinų erdvinio išdėstymo menas, geriausiai tinka butuose ir vienviečiuose kambariuose, todėl šis išdėstymas yra vienas. Svarbu atsiminti apie Feng Shui, kad erdvė nuo durų iki lango yra pilna energijos, vadinamos qi , kurios niekas neturėtų trikdyti. Pati, būdama kinietė, suprantu, kad kai kurių paprastų feng shui taisyklių laikymasis gali pagerinti kambario atpalaidavimą.

Šiame kambaryje yra keletas bendrų feng shui elementų. Lova yra pakankamai toli nuo durų, kad būtų privatumo jausmas, o qi netrukdo, nes stalas yra žemiau lango. Komoda taip pat yra puiki vieta auginti augalą ir pagerinti kambario gyvenimą. Feng shui gali atrodyti pažengęs, tačiau tinkamai pritaikytas jis tikrai gali pakeisti jūsų kambarį.

Išbandykite:

 • Naudokite užapvalintus kampus ir apskritus kilimėlius, kad išvengtumėte aštrių komodų ir lovų kraštų
 • Kai tik įmanoma, siekti simetrijos (pvz., dvi naktiniai staleliai abiejose lovos pusėse)
 • Baldų pastatymas įdomiais kampais, o ne stumdymas į sieną (sunku parodyti naudojant DYD įrankį, bet visiškai įmanoma)
 • Niekada statyti veidrodį į lovą

Ką manote?

Ar šie išdėstymai buvo naudingi? Koks buvo jūsų bendrabučio kambario ar buto išdėstymas?

Ar jos buvo panašios į čia pateiktas idėjas, ar turėjote visiškai originalų būdą tai padaryti? Ar Feng Shui yra įmanomas pasirinkimas kolegijos studentams? Kokių patarimų turite studentams, norintiems kuo geriau išnaudoti savo bendrabučio kambarius?

Praneškite mums pakomentuodami!

Jei jums patiko šis straipsnis apie tai, kaip sukurti bendrabučio kambario išdėstymą, apsvarstykite galimybę peržiūrėti kai kuriuos iš mūsų mėgstamiausių žemiau -

 • Mados patarimai dėl didelių biustų: štai viskas, ką aš kada nors sužinojau apie didesnio krūtinės kėlimą
 • 3 Žiemos darbo apranga niūrioms dienoms
 • 15 būtiniausių daiktų bohemiškam prašmatniam drabužių spintai (daugiau nei 45 aprangos idėjų)
 • Kaip pasidaryti megztinio liemenę (+5 aprangos idėjos)
 • Ką vilkėti b alto chalato ceremonijoje

Kategorija: