Jei turite meilės ir neapykantos santykius su savo asmeniniu stiliumi, nesate vienas.

Tiesa yra tokia: niekada nebus tikslaus jūsų stiliaus apibrėžimo ir tikėtina, kad jūsų skonis per jūsų gyvenimą pasikeis daug kartų.

Tikėtina, kad supratote, kad vertinate įvairius stilius ir su jais bendraujate, o tai yra gražus dalykas, bet taip pat gali priversti susimąstyti, kokia iš tikrųjų yra jūsų mados tapatybė.

Nesijaudinkite, tiesiog ženkite žingsnį vienu metu. Esame pasiruošę padėti patarimų, kaip apibrėžti jūsų asmeninį stilių.

Kuo žaviesi?

Ramiojo vandenyno pakrantės naujienos

Svarbu, kad skirtumėte laiko sėdėti ir tikrai pagalvotumėte apie tai, kuo žavitės mados ikonomis ar įžymybėmis – buvusiomis ar dabartinėmis.

Ar yra žinoma asmenybė, kuri visada teikė nepamirštamą išvaizdą? Ar kada nors pamėgote ar pažymėjote garsenybių gatvės stiliaus kūrinį? Nustatykite šiuos stilius, nes tai yra pagrindinis pirmas žingsnis.

Jei sunku rasti savo stiliaus piktogramą, slinkite per Pinterest arba Instagram ir pažiūrėkite, kas patraukia jūsų dėmesį.

Ekspertų patarimai:

 • Sukurkite „Pinterest“ lentą arba išsaugotą aplanką „Instagram“, skirtą tik jūsų kelionei.
 • Peržiūrėkite šį mėgstamiausių klasikinių mados ikonų sąrašą, kurias turėtų žinoti kiekviena mergina, ir įžymybių stiliaus ikonų jaunoms moterims sąrašą.

Rasti stiliaus modelius

Pexels

Yra didelė tikimybė, kad nustatysite savo stiliaus įkvėpimą, rasite raštus nuotraukose.

Tai gali būti tokia pat akivaizdi, kaip dėvimų daiktų, spalvų ar net išskirtinių detalių, kurios atskirai išsiskiria iš aprangos, tema.

Galite pastebėti, kad esate įsimylėjęs ryškius, ryškius papuošalus ar vasariškas sukneles. Šių mažų raštų paieška gali užtrukti, bet verta.

Ilgainiui tai padės susiaurinti pagrindinius elementus, kurių reikia ieškoti, kai kitą kartą eisite apsipirkti.

Ekspertų patarimai:

 • Atspausdinkite keletą nuotraukų ir veskite žurnalą, skirtą tik tiems esminiams modeliams sumedžioti.
 • Iš karto užsirašykite savo mintis ir atradimus, kad nepamirštumėte ir turėsite informacinį lapą.

Nustatykite savo spalvas

Pexels

Žinau, kad šis patarimas gali priminti apie aštuntojo dešimtmečio moteris, kurios viena kitos klausia: „Aš esu ruduo, kas tu? bet pastebėjau, kad asmeniška spalvų gama yra visų tikrai stilingų moterų bruožas.

Norėdami nustatyti savo spalvas, turite įvertinti savo plaukų, odos ir akių spalvą, taip pat, kokiomis spalvomis atrodote geriausiai. Nustatę „sezoną“ galite susipažinti su visiškai nauja spalvų palete!

Tai darant esmė yra naudoti šias spalvas kaip orientyrą perkant, kad galėtumėte pasirinkti gaminius, kurie jums atrodys geriausiai.

Išvalykite tą spintą

Pexels

Tai gali atrodyti šiek tiek ekstremalu, bet kokia prasmė turėti spintoje daiktų, kurie tavęs nedžiugina?

Išvalykite, paaukokite arba išmeskite nereikalingas dalis. Naudokite tą erdvę, kad užpildytumėte savo spintą daiktais, kurie jus kalba.

Atliekant šį procesą, svarbu viską išbandyti prieš įdėdami atgal į savo spintą. Jei nebejaučiate tinkamo ir nebematote savęs jį dėvėdami, geriau jį paleisti.

Nepraleiskite šio žingsnio. Tai pagrindinė dalis ieškant savo stiliaus. Išeina su sena, su nauja.

Ekspertų patarimai:

 • Peržiūrėkite mūsų spintos organizavimo patarimų įrašą, kad sužinotumėte veiksmingiausius būdus, kaip pašalinti netvarką ir sutvarkyti savo naują drabužių spintą.

Eksperimentuokite su biudžetu

Pexels

Dabar, kai išvalėte savo spintą, jums liko vietos ir trokštate naujų, šviežių daiktų, kurie papildys jūsų garderobą.

Galbūt norėsite bėgti, turėdami Pinterest lentas rankoje, ir pradėti leisti, bet svarbu pažymėti, kad esame madingos studentų biudžeto karalienės.

Net jei esate pasiruošęs išleisti nemažą centą naujiems kūriniams, gali būti gera idėja pradėti nuo mažo.

Imkite keletą madingų prekių nuolaidų vietose ir išbarstykite bet kokias žinomas pagrindines detales Tiesą sakant jums patiks.

Ekspertų patarimai:

 • Kai pradėsite kurti savo garderobą, turėkite biudžetą.
 • Turėkite po ranka svarbiausių daiktų, kuriems tikrai neprieštarausite išleisti kelis papildomus dolerius, sąrašą, tiesiog pirmiausia atlikite tyrimą ir įsitikinkite, kad jie to verti!

Fotografuoti The Faves

Jaučiatės puikiai savo OOTD? Nedvejodami greitai nufotografuokite savo išvaizdą. Tai padės rasti tikrąjį, autentišką stilių.

Net jei išeinate vienas, greitai nufotografuokite veidrodinį vaizdą, kad visada galėtumėte remtis atgal ir ateityje sukurtumėte panašią išvaizdą.

Dabar turite puikų vaizdą tiems niūriems rytams, kai negalite suprasti, ką apsirengti.

Ekspertų patarimai:

 • Jei esate lauke ir norite nufotografuoti savo nuožmią aprangą, naudokite laikmatį telefone.
 • Pasipraktikuokite pozuoti prieš išeidami iš namų, jei žinote, kad norite, kad jūsų nuotrauka būtų padaryta. Tokiu būdu galite greičiau gauti tobulą kadrą ir viskas atrodys daug profesionaliau.

Raskite savo firminio stiliaus kūrinius

Pexels

Ar jūsų spintoje yra sijonas ar suknelė, kurią galite lengvai pavadinti savo mėgstamiausiu? Jūsų mėgstamiausi yra raktas į jūsų stiliaus kelionę.

Paklauskite savęs, kas jums tikrai patinka šiame kūrinyje ir kodėl. Ar tai atspindi jūsų asmenybę? Ar tai leidžia jaustis bendraujant, linksmai, patogiai?

Kad ir kas tai būtų, išsirinkite tas dalis, kurios jums tikrai patinka, ir tyrinėkite kitus kūrinius, kuriuose išlieka tie patys tonai ir atmosfera.

Likite JUMS ištikimi

Pexels

Svarbiausia, kai bandote rasti savo stilių, yra įsitikinti, kad liktumėte ištikimi sau. Niekada neturėtumėte bandyti mėgdžioti kito žmogaus stiliaus.

Pasitikėkite savo instinktais ir dėvėkite drabužius, kurie leidžia jums jaustis labiausiai panašūs į save.

Net jei yra daiktų, kurie „nebuvo“ tą sezoną arba „išėjo iš mados“ prieš daugelį metų, svarbu dėvėti tai, kas tave džiugina.

Tikėtina, kad jausitės kur kas labiau pasitikintys savo drabužiais ir pakanka puikaus požiūrio, kad bet kokia apranga taptų populiari.

Ekspertų patarimai:

 • Jei dar to nepadarėte, skirkite laiko sau.
 • Medituokite apie dalykus, kurie jums tikrai svarbūs, ir apie tai, kaip norite, kad tai atsispindėtų pasauliui. Po to visa kita stos į savo vietas!

Kaip atrasite savo asmeninį stilių?

Tikiuosi, kad jums patiko mano sąrašas ir dabar lengviau naršysite savo mados kelionę. Praneškite, ką manote apie šiuos patarimus toliau pateiktuose komentaruose!

Kategorija: