Šis įrašas parodys, kaip pakabinti kalėdines lemputes savo kambaryje, taip pat keletą super mielų kalėdinių žiburių idėjų, puikiai tinkančių bendrabučiams ar butams.

Nr.

Bet ką daryti, jei norite greitai ir lengvai pakelti savo kambarį į kitą lygį? Galbūt netgi suteiksite jaukumo atostogų? Šiandienos įrašas padės tai padaryti. Viskas apie kalėdinių lempučių pakabinimą savo kambaryje, kad būtų maksimalus jaukumas.

Nuotraukų sienos, apie kurias neseniai rašėme, yra tik ledkalnio viršūnė, kalbant apie dekoravimo idėjas. Šiame straipsnyje pateiksiu trumpą informaciją apie bendrabučio kambarį apšvietimas, konkrečiai kaip pakabinti kalėdines lemputes savo kambaryje, kad būtų jaukios nuotaikos.

Be daugiau dėmesio, pradėkime!

Kalėdinės lemputės 101 kambaryje: viskas, ką reikia žinoti

Pagrindinį bendrabučio kambario akcentinį apšvietimą, kalėdines lemputes galima rasti beveik kiekviename stilingame kambaryje. (Jie sudarė mūsų oficialų koledžo pakuočių sąrašą ne be priežasties!)

Jie nebrangūs, prašmatnūs ir gali akimirksniu padaryti kambarį šiltesnį ir jaukesnį.

Kalėdinių lempučių galite rasti bet kurioje vietinėje parduotuvėje, kurioje parduodami namų baldai, pvz., Target, Kalėdų eglučių parduotuvės arba Amazon. Įmantresnių šviesų taip pat galite rasti tokiose svetainėse kaip „Urban Outfitters“ (pavyzdys pateiktas aukščiau).Šios lemputės dažniausiai būna b altos arba tamsiai žalios spalvos ir įvairių lempučių spalvų, todėl pirkdami įsitikinkite, kad spalvos yra vienodos!

Kalėdinės lemputės jūsų kambaryje:

Sukurkite visą fėjų šviesų sieną ir pridėkite nuotraukų su klipais:

Tai klasikinis būdas papuošti kambarį šviestuvais – jis toks gražus ir leidžia pridėti mėgstamų nuotraukų. Mums taip pat patinka idėja naudoti tas pačias lemputes žodžiams rašyti, kaip matyti čia.

Naudokite juos veidrodžiui apšviesti, kaip parodyta toliau:

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Tai pasakų atmosfera ir mes esame čia! Taip pat bus daug lengviau pasiruošti – reikia turėti gerą apšvietimą.

Pakabinkite juos ten, kur susikerta siena ir lubos.

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Aplink lubas gausite gražų šviesos žiedą – man patinka, kaip aukščiau esančioje nuotraukoje šiam efektui sukurti naudojama mėlyna spalva.

Arba suriškite juos ant tikrųjų lubų.

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Pastaba: kai kurie bendrabučiai jums pasakys, kad to daryti negalite, nes net jei jie yra LED, jie gali būti laikomi gaisro pavojumi, jei jūsų bendrabutis yra senos klasės. Pirmiausia patikrinkite, ar viskas gerai!

Apvyniokite juos ant metalinio lovos rėmo arba suriškite ant galvūgalio.

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Ar tai gražu? Toks mielas nuobodžios standartinio lovos atnaujinimas.

Naudokite šviesas, kad sukurtumėte dirbtinį lovos galvūgalį.

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Užbaikite išvaizdą su nukirptomis nuotraukomis, kaip parodyta aukščiau. Arba išbandykite toliau pateiktą idėją, surišdami juos vertikaliai:

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Jei jums leidžiama kabinti daiktus ant lubų ir jaučiatės kaip Mikelandželas, sukurkite sūkurinį arba kryžminį raštą su lemputėmis ant lubų, kaip parodyta čia.

Arba išeikite ir uždenkite visą sieną šviesų virvelėmis.

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Kaip šaunu! Jūsų kambarys bus toks puošnus ir vertas nuotraukų.

Arba pabandykite juos vingiuoti per sienų dekorą, kad jaustumėte abstrakčiai.

Sukurkite šią išvaizdą iš naujo:

Tai puikiai tinka tokiai boho atmosferai jūsų kambaryje, be to, tai puikus būdas paryškinti mėgstamas nuotraukas ir spaudinius.

Naudokite juostinius šviestuvus, kad išklotumėte lubas ir kampus

Jei šiais metais naudojote „TikTok“, pastebėjote visur vyraujančią juostinio apšvietimo tendenciją. Šios itin šaunios lemputės reaguoja į garsą, o spalvą galima keisti nuotolinio valdymo pultu, todėl jas galima labai pritaikyti.

Populiariausias būdas juos pritvirtinti yra surišti juos išilgai lubų ir sienų kampų, tačiau tikrai galite būti kūrybingi ir panaudoti juos kitais būdais. (Daugelis žmonių mėgsta juos dėti po baldais arba už jų, kad atrodytų apšviestas.

Įdėkite juos į skaidrų stiklinį indelį ar vazą ir naudokite kaip lempą.

Tai iš tikrųjų yra Target lemputės, maitinamos baterijomis (ir jos kainuoja mažiau nei 10 USD!), todėl galite jas įdėti bet kur, nesijaudindami, kad įjungsite laidą į sieną!

Kaip pakabinti kalėdines lemputes savo kambaryje:

  • Skaidri pakavimo juosta ant laido gerai veikia, ypač kai šviesos lipa į sieną.
  • Jei kabinate savo kalėdines lemputes, Komandiniai kabliukai daro stebuklus. (Tikrai neatrodo, kad bendrabutyje komandų kabliukai ar juostelės neveiktų.)
  • Jei sienose leidžiama daryti skylutes, galite naudoti kaiščius, kad lengvai jas pakabintumėte – tik būkite atsargūs, kad spygliukais nepradurtumėte jokių laidų.
  • Norite apšviesti langą? Jei jaučiatės drąsūs, apvyniokite susuktus kaklaraiščius aplink virvelę ir susekite kaklaraiščius prie lango rėmo. Kabės išeis su segtukų nuėmikliu. (Prieš tai darydami įsitikinkite, kad sienose galite padaryti skylutes.)

Ką manote?

Ar šie patarimai buvo naudingi? Kaip išdėstote savo kalėdines lemputes? Ar kada nors naudojote pasakų lemputes ir jei taip, kokio stiliaus ir spalvos pasirinkote? Ar turite kokių nors apšvietimo patarimų? Kokio kito įdomaus apšvietimo mėgstate savo bendrabutyje? Praneškite mums pakomentuodami!

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2011 m.; jis buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2023 m. su naujomis nuotraukomis ir informacija.

Kategorija: