Betmeno premjeros garbei šis Zoë Kravitz stiliaus vadovas parodys, kaip nukopijuoti geriausius jos apdarus.

Ramiojo vandenyno pakrantės naujienos

Mes visi tam tikru gyvenimo momentu ieškojome įžymybių stiliaus įkvėpimo madai. Tačiau vienas dalykas yra pasakyti: „Aš myliu jos aprangą“, o kitas kopijuoti ją realiame gyvenime.

Nr. Kiekvieną savaitę semiuosi įkvėpimo iš garsenybės ir kuo tiksliau nukopijuoju penkias jos išvaizdas.Tada aš jums pranešu: ar apranga veikė realiame gyvenime? Ar jaučiausi patogiai? Ar žmonės su manimi elgėsi skirtingai? Dalinuosi viskuo.

Šią savaitę kopijuosiu mūsų naujosios Catwoman stiliumi Zoë Kravitz.

Apie Zoë Kravitz

Zoë Kravitz yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir modelis. Jos tėvai yra aktorius ir muzikantas Lenny Kravitzas ir aktorė Lisa Bonet. Aktorius Jasonas Momoa buvo Zoës patėvis iki 2023 m. ir ji iki šiol palaiko artimus santykius su aktoriumi.

Kravitz tikriausiai geriausiai žinoma dėl savo vaidmenų franšizės filmuose, tokiuose kaip „Pašėlęs Maksas: Įniršio kelias“, „X-Men: First Class“, „Skirtingas serialas“ ir „Fantastiniai žvėrys“. Kravitz pelnė pripažinimą už pagrindinį vaidmenį HBO seriale „Big Little Lie s“ (2023–2019), kuris pelnė jai Ekrano aktorių gildijos apdovanojimo nominaciją.

/>

Naujausiame savo filme Betmenasji vaidina ikonišką katės moterį. Tai ne pirmas kartas, kai ji vaidina personažą; Zoë taip pat suteikė Catwoman balsą LEGO Betmeno filme .

Nr.

Asmeniškai man patinka Zoë vaidyba ir tikiu, kad jos talentai buvo iššvaistyti kai kuriuose jos didžiausiuose filmuose. (Aš žiūriu į jus, skirtingi ir fantastiški žvėrys!) Laimei, ji sulaukia daugiau dėmesio ir puikių vaidmenų, kad galėtų mankštinti savo vaidybos raumenis. Jei nematėte Big Little Lies, padarykite sau paslaugą ir įdėkite jį šį vakarą. Tai nuostabūs aktoriai, puiki fotografija, o kostiumų dizainas tikrai puikus.

Zoë Kravitz stilius

Asmeninį Zoë stilių geriausiai galima apibūdinti kaip patogus kraštas. Ji visada sugeba atrodyti šauniai, veržliai ir nepaprastai patogiai su bet kokia apranga.

Didieji marškinėliai, megztiniai, viršūnės , midi ir ilgi sijonai, džinsai, joggers, p altai ir odinės striukės yra jos mėgstamiausios prekės.Kalbant apie batus, retai galima ją kasdien pamatyti su aukštakulniais; ji dažniausiai renkasi sportbačius, sandalus, beveik visus batukus ir plokščius batus.

Zoë mėgsta puošti aksesuarus, o tai dažniausiai daro su įdomiais ir vintažinio stiliaus akiniais akiniais nuo saulės, kepurių, ilgųvariantu šalikai ir mini maišeliai.

Pastaba apie Zoës makiažą

/>

Kai mėgaujuosi savo apranga, dažniausiai stengiuosi vengti makiažo. Taip yra todėl, kad šią informaciją gali būti sunku rasti, o aš jokiu būdu nesu makiažo meistrė.

Laimei, šiai Zoë sukūrė Vogue vaizdo įrašą apie savo odos priežiūrą ir makiažą, todėl visą savaitę stengiausi kiek įmanoma sekti makiažo dalį.

Tai paprasta išvaizda, kuri, mano nuomone, yra puiki. Tai labai netrukdė mano įprastai rutinai ir man patiko, kaip tai išėjo. Jei norite žiūrėti vaizdo įrašą, peržiūrėkite jį aukščiau.

Zoë Kravitz stiliaus vadovas

pirmadienis – Zoë Kravitz apranga 1

/>

Pirmą dieną pasirinkau šią išvaizdą, kurią Zoë vilkėjo „Betmeno“ spaudoje. Aukščiau esančiame vaizdo įraše ji dėvi juodą viršutinę dalį, džinsus ir dėvi daugybę auksinių aksesuarų.

Siekdamas sukurti savo išvaizdą, sujungiau juodą trumpą apatinį trikotažą ir vidutinio skalbimo mamos džinsus.

Tiesą sakant, man kilo problemų ieškant batų, kuriuos ji avėjo šiame interviu. Atlikęs kai kuriuos tyrimus, nusprendžiau avėti klasikinius juodus aksominius aukštakulnius, kurie primena porą, kurią ji avėjo kituose interviu. Pasiskolinau aukštakulnius iš mamos.

Aksesuarams griebiau juodą diržą su auksine sagtimi, kuris atkeliavo iš sesers spintos. Galiausiai aš ką tik nešiojau savo įprastus auksinius žiedus ir porą mažyčių auksinių lankelių, kurie taip pat buvo pasiskolinti iš sesers.

Man labai patiko ši apranga. Žinau, kad tai paprastas ir netgi galima pavadinti paprastu, bet manau, kad kartais paprastesnis yra geriau. Jau kurį laiką nedėviu kažką tokio paprasto, bet tokio prašmatnaus.

Batai ir aksesuarai tikrai padėjo. Aukštakulniai buvo trumpi, todėl nebuvo nepatogūs, nors aš jų nenešiočiau, jei tektų daug vaikščioti. Vietoje, kur gyvenu, darosi vis šilčiau, todėl vėliau dieną nereikėjo dėvėti švarko ar kojinių.

Antradienis – Zoë Kravitz apranga 2

Atėjo antradienis, ir aš norėjau kažko, kas parodytų esminį Zoe Kravitz stilių. Dėl to ir nusprendžiau rinktis šią aprangą. Nuotraukoje ji vilki raudoną megztinį, juodą sijoną, juodą p altą ir juodus batus.

Norėdamas atkurti šią aprangą, vilkėjau paprastą raudoną megztinį. Tada apsivilkau ilgą juodą sijoną. Sijonas iš tikrųjų yra mano mamos, nes mano ilgas juodas sijonas buvo daug griežtesnis ir trumpesnis, nei man reikėjo. Apsivilkau juodą vilnonį p altą virš viršaus.

Dėl batų Zoe avi batus su užtrauktuku, bet aš neturėjau poros būtent tokių. Vietoj to aš naudojau savo mylimąjį juodąjį Doc Martensą.

Dėl aksesuarų Zoe dėvi akinius nuo saulės, ilgą šaliką ir aksominį skraistę. Nenaudojau šaliko, nes nuoširdžiai pamiršau, kad tai yra išvaizdos dalis. Tačiau kelias minutes, kai buvau automobilyje su paskutiniais saulės spinduliais, užsidėjau vintažinio stiliaus juodus akinius nuo saulės. Galiausiai susitvarkiau plaukus kaip galėdamas geriau. mano dabartinis kirpimas ir susirišau jį su juodo aksomo skraiste, kurią pasiskolinau iš mamos.

Šitas man labai patiko ir nesitikėjau. Aš paprastai nedėviu ilgus sijonus, nes jaučiu, kad dėl jų atrodau kaip hobitas. Turėjau šiek tiek apsiūti, kad nesuklupčiau, bet jis buvo tikrai patogus ir stilingas.

Įdomus faktas, antradienis man dažniausiai būna filmų/pasimatymo vakaras ir, atsitiktinai, tai buvo ta apranga, kurią vilkėjau eidama žiūrėti Betmenas Tiesą sakant, tai buvo tobula išvaizda filmų vakarui, nes oro kondicionierius filmuose man visada per š altas. Tiesą sakant, p altas mane tikrai išgelbėjo. Be to, jo spalvų paletė buvo tokia pati (raudona ir juoda), kaip ir filmo plakatas, todėl vaizdas atrodė dar niūresnis.

Trečiadienis – Zoë Kravitz apranga 3

Atėjo trečiadienis, o kartu su juo atėjo apranga, kurią vilkėjau labiausiai. Zoė vilki marškinėlius, languotą sijoną, juodą p altą ir batelius.

Šią aprangą buvo šiek tiek sunku derinti, bet manau, kad ji pasirodė puiki. Aš derinau juodos spalvos marškinėlį su ilgu languotu sijonu Mano sijonas yra mažesnio rašto žalia ir mėlyna , ir gerokai skiriasi nuo Zoe, bet manau, kad tai tinka šiam poilsiui. Tada apsivilkau tą patį juodą p altą aš vilkėjau dieną prieš tai. Batams avėjau savo juodus kojinių batelius

Kaip keistai, manau, tai veikia.Jei tai būtų mano apranga, būčiau apsivilkusi marškinėlę, dėvėjusi Converse ir pakeitusi p altą į odinę striukę. Bet aš džiaugiuosi, kad pasielgiau taip, kaip Zoe. Nors tai nėra kažkas, ko paprastai derinčiau ar net nedėvėčiau tam tikrų daiktų, man patiko, kaip tai pasirodė. Tiek daug. Tai buvo stebėtinai šaunu ir man patiko.

Maniau, kad šiame filme atrodysiu labai niūriai ar net trumpesnė nei esu, bet man patiko, kaip atrodau. Tačiau buvo šiek tiek šilta, ypač šiomis ankstyvo pavasario dienomis.

Ketvirtadienis – Zoë Kravitz apranga 4

Ketvirtadienis buvo labai paprastas, keistas Zoë išvaizda. Šiuo atveju ji dėvi juodą gobtuvą, rudas kelnes ir juodus batus.

Šią Zoe Kravitz aprangą buvo lengva nukopijuoti. Pirma, aš naudojau savo juodą gobtuvą kaip viršutinę dalį. Jos gobtuvas neužsegamas, bet šis buvo artimiausias mano spintoje. Tada vilkėjau savo rudus platėjančius džinsusGaliausiai dėl batų aš vėl užsimečiau juodą Doc Martens.

Maniau, kad man šis patiks, bet, tiesą pasakius, nesijaučiau gerai. Man patinka šios kelnės ir mano batai, bet šio gobtuvo nedėvėjau daugelį metų. Fiziškai jis buvo patogus, bet man nepatiko, kaip jame atrodau. Kai pažiūrėjau į save su juo, priešingai nei Zoë, maniau, kad atrodau siaubingai.

Jei atvirai, pasirinkau šią aprangą, nes Zoë atrodo labai vėsi, panaši (kainos už prekę nenustatytos), „skubu“ tipo, pvz. šitas. Tai reiškia, kad tai yra kažkas, ką kiekvienas gali sujungti. Apskritai, tai gera, greita išvaizda ir, jei tai jūsų stilius, elkitės. Asmeniškai aš daugiau šio nenešiosiu.

Penktadienis – Zoë Kravitz apranga 5

/>

Penktadienį norėjau atkurti dar vieną jos naujausios spaudos rūbą. Išvaizda, kurią pasirinkau, yra iš šio „Vanity Fair“ vaizdo įrašo. Ji dėvi visiškai juodą ansamblį su auksiniais akcentais.

Norėdamas atkurti galutinę savaitės įvaizdį, suporavau paprastą viršutinę dalį su kai kuriomis juodomis tiesiomis kelnėmis kaip pagrindą . (Kelnės buvo pasiskolintos iš sesers.) Vėliau vilkėjau tą patį juodą p altą dėvėjau ankstesnėmis dienomis.

Batai buvo šiek tiek keblūs, nes nemačiau, kuriuos ji avi. Beveik nusprendžiau avėti juodus Nike Cortez sportbačius, nes Zoë dažnai nešioja šį modelį. Tačiau sportbačiai su tokia išvaizda nesijautė gerai. Galiausiai nusprendžiau nešioti savo juodų kojinių batelius.

Aksesuarams nešiojau tą patį juodą diržą su auksine sagtimi, auksiniai žiedai ir auksiniai auskarainuo pirmadienio.

man patiko ši išvaizda! Tai buvo kaip tik tai, ko man reikėjo po ketvirtadienio žvilgsnio. Jaučiausi tikrai seksuali, kartu ir patogi. Ši apranga yra tokia madinga ir elegantiška. Aš tiesiog dievinau tai!

Penktadienio vakarą išėjome vakarieniauti ir tai buvo tikrai šauni apranga pasimatymo vakarui. Manau, kad niekada nesuklysite su visiškai juodu ansambliu. Man tai patiko ir tai buvo puikus būdas užbaigti savaitę.

Paskutinės mintys apie mano Zoe Kravitz stiliaus eksperimentą

Zoë Kravitz turi tokį šaunų stilių, kad man buvo šiek tiek baisu. Nors jos išvaizda yra labai patogi ir veržli, dėl daugybės didelių daiktų kartais galiu jaustis taip, lyg būčiau paskendusi audinyje.

Savaitės įpusėjus, man buvo labai nesaugi akimirka, kai žiūrėjau į Zoės nuotrauką jos ketvirtadienio žvilgsnyje ir pagalvojau: „Nėra taip gerai atrodyti. Ji yra tikras modelis, o aš esu tik aš “. Tada aš jį užsidėjau ir ta mintis virto pranašyste. tame jaučiausi taip negražiai. Ketvirtadienio žvilgsnis mane tikrai nuliūdino ir, patikėkite manimi, žinau, kaip kvailai tai skamba.

Paprastai stengiuosi, kad šie įrašai būtų kuo pozityvesni, išlikdamas ištikimas tam, kas nutiko ir kaip jaučiausi. Šį kartą būti pozityvus nebūtų buvę tiesa.

Nors tai darau jau kurį laiką, kartais labai susimąstau, kai viskas nesiseka tiksliai kaip mano įkvėpimo nuotraukos. Arba blogą dieną, kai žiūriu į save veidrodyje ir esu tik aš, su krūva drabužių, kurie atrodytų kur kas geriau ant aukštesnio ar aukštesnio žmogaus, ir manau, kad atrodau kaip p altų kabykla.

Kiekvieną savaitę aš dažniausiai ateinu ir man patinka beveik visi drabužiai ar bent jų dalis. - išvis.

Teigiama yra tai, kad Zoë stilius mane pagrindė ir privertė gyventi ne pagal įprastą estetiką Visų pirma, jos išvaizda paveikė daugelį mano asmeninio stiliaus ne-ne , pavyzdžiui, nešioti viską per didelius, nesikišti į marškinius, dėvėti laisvas kelnes ir marškinius vienu metu ir pan.

Pasibaigus savaitei ir pamačiusi paskutines nuotraukas, prisiminiau, kodėl pradėjau daryti šią seriją – norėdamas mesti sau iššūkį tokiu būdu.

Apskritai šią savaitę laikau pergale. Man patiko 4 išvaizda iš 5, o tai yra geras dalykas. Mano mėgstamiausia išvaizda buvo penktadienis, pirmadienis ir trečiadienis tokia tvarka. Antradienio apranga nebuvo tobula, bet man patiko visi laimingi atsitiktinumai, susiję su išvaizda tą dieną.

Jei jums įdomu Zoe Kravitz stilius ir norite jį išbandyti, ji yra puikus įkvėpimo š altinis. Ji dėvi daug pagrindų, todėl tikriausiai daugumą dalykų, kurių jums reikia, jau turite savo spintoje. Jos išvaizda taip pat puikiai tinka, jei norite ką nors patogaus praleisti dieną. Arba, jei turite daug reikalų, bet taip pat turite pasimatymą arba einate su draugais. Išbandykite ir praneškite, kaip sekasi!

Ką manote apie mano Zoe Kravitz stiliaus vadovą?

Ar jums patinka Zoë Kravitz stilius? Ar matėte Betmeną? Kuri apranga buvo tavo mėgstamiausia? Kurią vilkėtum? Kaip manote, kieno stilių turėčiau aptarti toliau? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Kategorija: