Nesvarbu, ar esate trokštantis virėjas, ar nuolatinis valgomasis, visada būna tų laikų, kai badaujate, bet neturite nuotaikos išvykti į lauką. Turėdami keletą bendrabučio virtuvės reikmenų galite pasigaminti užkandžių savo kambaryje, sutaupydami ilgo pasivaikščiojimo ir kelių brangių minučių.

Be mini šaldytuvų ir mikrobangų krosnelių, yra keletas mažesnių virtuvės reikmenų, kuriuos puiku turėti po ranka. Žemiau pasidalinsime keturių bendrabučio virtuvės reikmenimis, kurie tinka visiems, nesvarbu, ar gaminate maistą savo gyvenamojo namo virtuvėje, ar vis dar nežinote, kaip užvirti vandenį ramenui. (Ei, taip atsitinka.) Patikrinkite juos!

1. Nedūžtantys indai

Produkto informacija: įvairiaspalviai dubenys, 13 dalių rinkinys, padalintos lėkštės

Padariau klaidą nešdamas stiklinius indus į mokyklą ir dabar nuolat nerimauju, kad vienas iš jų nesudužtų. Naudodami dūžtančius ir (arba) plastikinius indus galite juos daužyti, ką tik norite, ir naudoti daug kartų. Be to, daugkartiniai indai (net jei jie yra plastikiniai) yra daug draugiškesni aplinkai nei vienkartiniai popieriniai ar plastikiniai!

Perkant indus, ieškokite tokių medžiagų kaip melaminas, kuri yra atspari lūžiams. Corelle indai, pagaminti iš grūdinto stiklo, turi papildomą pranašumą, nes yra saugus naudoti mikrobangų krosnelėje, o tai yra neabejotinas pliusas koledže! Be to, dubenėliai su dangteliais (arba tiesiog senas geras Tupperware) leidžia laikyti maistą šaldytuve, kai baigiasi valgymo planas.

2. Vandens ąsotis su filtru

Produkto informacija (iš kairės į dešinę): Brita, PUR, Bobble

Brita ąsočiai atrodo, kad daugumai mano pažįstamų kolegijos studentų tinka vandens ąsočiai, tačiau rinkoje yra daugybė kitų variantų! PUR, ZeroWater ir Mavea yra tik keletas kitų prekių ženklų. Vanduo iš čiaupo iš bendrabučio vonios kambario kriauklės gali skonis gana baisus, todėl filtro ąsotis tikrai būtinas bendrabučio kambaryje.

Jei jums labiau patinka š altas vanduo, pasirūpinkite, kad ąsotis tilptų į jūsų šaldytuvą! Ir jei daugiau laiko praleidžiate kelyje nei ilsėdamiesi bendrabutyje, vandens butelis su įmontuotu filtru gali būti jums tobulas pasirinkimas.

3. Elektrinis virdulys

Produkto informacija (iš kairės į dešinę): Russell Hobbs, Proctor-Silex, Hamilton Beach

Pamirškite deimantus, elektrinis virdulys yra geriausias merginos draugas.Po keturių karščio minučių ir kelionės prie vandens fontano jūsų patikimas prietaisas staiga atvėrė jums platų greito maisto pasaulį. Nesvarbu, ar gaminate greitai paruošiamus makaronus, ar puodelį karštos arbatos, turėti beveik momentinį karštą vandenį yra nuostabus dalykas. (Ar galite pasakyti, kad aš myliu savo elektrinį virdulį?)

Įkraunami virduliai dabar yra įvairių formų ir spalvų – nuo klasikinių formų (pvz., Hamilton Beach, dešinėje) iki modernių siluetų. Norėdami gauti dar daugiau galimybių, „Apartment Therapy“ padarė puikų geriausių elektrinių virdulių rinkinį rinkoje. Dabar jūs turite visas dingstis nusipirkti tą tikrai brangų arbatos ar kavos maišelį!

4. Kelioninis puodelis

Produkto informacija: „Hot Rod“ kelioninis puodelis, „Starbucks“ kelioninis puodelis, „Arbatos infuzija“, kelioninis puodelis su fotoaparato objektyvu, termosas

Gali būti, kad visą dieną bėgiojate nuo pamokų iki klubų, stažuočių ir socialinių renginių. Kai esi užsiėmęs, kelioninis puodelis netrukus gali tapti svarbiausiu daiktu, kurį griebiatės kiekvieną rytą! Be to, tiek arbatos, tiek kavos mėgėjams yra daugybė stilių, o kai kurie puodeliai netgi gali būti naudojami kaip priedai.

Jei norite klasikinio stiliaus, išbandykite aptakų dvigubų sienų termosą arba švarų žaliai b altą Starbucks puodelį. Arbatos gėrėjai, džiaukitės, nes daugelis kelionių puodelių dabar yra su įmontuotais infusers! Ir, žinoma, aukščiau pateiktas fotoaparato objektyvo kelioninis puodelis yra tiesiog per nuostabus, kad jį praleistumėte.

Ką manote?

Kokie pagrindiniai jūsų bendrabučio virtuvės reikmenys? Ką manai apie mūsų sąrašą? Ar reguliariai gaminate maistą patys, ar esate patenkinti valgomojo galimybėmis? Praneškite mums pakomentuodami!

Kategorija: