Neseniai parengėme visą straipsnį apie prancūzų madą ir tai, kaip sukurti prancūziškos merginos išvaizdą, o šiandien tai tęsiame su populiarių prancūzų mados influencerių funkcija.

Galbūt šiuo metu esame įstrigę viduje, bet aš jau rašau užrašus iš šių prancūzų influencerių būsimiems drabužiams!

Pati būdama prancūzė mačiau, kaip bėgant metams keitėsi prancūzų mada. (Ir ne, tikros prancūzės vis dar nesirengia taip, kaip Emily Paryžiuje! Nors galbūt jos rengiasi šiek tiek artimiau personažui Camille.) Prancūzėms anksčiau buvo būdingi raudoni lūpų dažai, siauri džinsai ir tamsios spalvos.Nors šie prancūziški mados gaminiai vis dar populiarūs Prancūzijoje, tendencijos pasikeitė ir dabar yra daug spalvingesnės ir įvairesnės.

6 prancūzų mados influenceriai Aš pasirinkau, kad visi turi savo mados pojūčius, tačiau jie taip pat turi tą prancūzišką je ne sais quoi! Štai ką turėtumėte sekti:

Jeanne Damas @jeannedamas

Jeanne Damas yra prancūzų influencerė, kurią iki šiol žino beveik visi. Juk ji jau daugiau nei dešimtmetį buvo įtakinga prancūzų mados figūra.

Jeanne pradėjo kaip mados tinklaraštininkė, o dabar yra mados prekės ženklo Rouje savininkė.

Jos mados stilius iš esmės paryžietiškas, su retro ir menišku pojūčiu. Ji dažnai renkasi puošnias sukneles, gėlių raštus, džinsus ir odinius batus. Jos stilių lengva atkurti, ir nors ji neabejotinai prašmatni, dauguma jos apdarų yra gana kasdieniški, nes ji dėvi tikrai paprastus drabužius.

Sananas @Sananas

Sananas, kurios tikrasis vardas Sanaa El Mahalli, yra grožio YouTuber, tapusi influencere, kuri taip pat bendradarbiavo su makiažo prekės ženklu Becca, kad pristatytų savo paryškintuvą.

Sananas dažnai vadinama prancūze Kim Kardashian, nes ji turi panašų mados jausmą su prancūzišku posūkiu. Mėgstamiausi Sananos dirbiniai – nuo kūno sudėjimo suknelių iki didelių bliuzonų ir poilsio drabužių, be to, ji mėgsta puošti savo aprangą stambiais papuošalais ir akiniais nuo saulės.

Horia @Horia_Insta

Horia pradėjo kaip gyvenimo būdo vlogerė, o dabar ji yra viena didžiausių influencerių Prancūzijoje.

Horia mados pojūtis yra paprastas ir tikrai prancūziškas. Gatvėje galite pamatyti daugybę merginų, dėvinčių džinsus ir dailią viršutinę dalį su batais. Šie kūriniai sudaro didžiąją dalį jos išvaizdos.

Dauguma prancūzų merginų nemėgsta atrodyti taip, lyg per daug pasistengtų savo aprangoje, o daugiau dėmesio skiriama makiažui, o raudonos lūpos arba padūmavusios akys yra tikrai populiarios makiažo priemonės. „Horia“ tikrai tinka tokio tipo atmosferai.

Caroline Receveur @Caroline Receveur

Caroline Receveur pradėjo kaip realybės televizijos dalyvė, tačiau bėgant metams ji sukūrė savo asmeninį prekės ženklą ir dabar yra televizijos laidų vedėja, knygų autorė, mados tinklaraštininkė ir mados influencerė. .

Stiliaus požiūriu, ji visur gera. Ji dažnai maišo vyriškus ir moteriškus kūrinius, taip pat skirtingus kirpimus, kad sukurtų prašmatnius, netikėtus drabužius.

Jodie la petite frenchie @Jodie La Petite French

Jodie yra prancūzų influencerė, turinti tikrai mergaitišką mados jausmą. Ją dažnai galima pamatyti vilkinčią juodai b altas arba pastelines ir tikrai moteriškas sukneles.

Jei norite atskleisti savo vidinį paryžietį ir galbūt šį pavasarį rengtis romantiškiau, Jodie aprangos atkūrimas yra puikus būdas tai padaryti.

Mėgaukitės Phoenix @MėgaukitėsPhoenix

EnjoyPhoenix, kurios tikrasis vardas yra Marie Lopez, yra Youtuber ir mados influencerė, kuriai būdingas grunge stilius ir 90-ųjų atmosfera.

Priešingai nei daugelis mergaitiškesnių ir romantiškesnių mados tinklaraštininkų, kuriuos matome Prancūzijoje, Marie išvaizda atrodo gaivi. Tai tikrai patogus stilius, kuriame dera daug tendencijų, pavyzdžiui, džinsai aukštu juosmeniu ir dideli marškiniai su sportbačiais.

Kas yra tavo mėgstamiausias prancūzų influenceris?

Jei norite, kad sektų daugiau (ne prancūzų, bet vis tiek nuostabių) influencerių, būtinai peržiūrėkite mūsų geriausių juodaodžių influencerių, skirtų koledžo moterims, vadovą.

Kas yra jūsų mėgstamiausias mados influenceris iš šių 6? Ar jau turite kai kuriuos iš šių kūrinių? Praneškite mums komentarų skiltyje.

Kategorija: