Šis įrašas parodys geriausias raudonų nagų idėjas, kurias šiais metais galite išbandyti.

Dailinti nagus visada labai smagu! Galima rinktis iš daugybės skirtingų stilių ir spalvų. Tačiau kartais dėl to gali būti labai sunku pasirinkti, kokius nagus dėti toliau.

Jei bandote apsispręsti, kokius nagus dėti, labai rekomenduoju eksperimentuoti su raudonais nagais. Raudoni nagai ne tik visada atrodo elegantiškai, bet ir puikiai tiks šventiniam sezonui.

Ir raudoni nagai nebūtinai turi būti paprasti – yra tiek daug labai mielų raudonų nagų idėjų, kurių dar niekada nematėte!

Susijęs skaitymas: 50 karščiausių žiemos nagų tendencijų, kurias verta išbandyti šiais metais

Pirma: kaip pasirinkti nagų stilių

Nagai per Amazon

Kad padėtumėte išsirinkti jums tinkamiausius raudonus nagus, pirmiausia norėsite apsvarstyti keletą dalykų. Norint gauti tobulus nagus, yra daug įvairių elementų, pvz., forma, dizainas, spalva ir kt.

  • Pavyzdžiui, jei norite ypač lengvo ir greito būdo susitvarkyti nagus namuose arba jei nesate pakankamai patyręs nagų dizaino kūrime, galbūt norėsite pasirinkti už prispaudžiamuosius nagus.
  • Jei turite šiek tiek daugiau patirties, galite nudažyti ir piešti ant nagų patys.
  • Jei norite pasilepinti ir gauti kažką tikrai įmantraus, norėsite nueiti į nagų saloną ir tai padaryti.
  • Be to, norėsite nuspręsti, ar norite trumpų ar ilgų nagų. Jei norite trumpų nagų, galite dildyti natūralius nagus iki pageidaujamo ilgio ir formos.
  • Kai norite ilgesnio nago įvaizdžio, taip pat norėsite nuspręsti, kokios formos norėtumėte, pvz., stileto, migdolų , karstas ir kt. (Čia rasite visas mūsų mėgstamiausias ilgų nagų idėjas.)

Dabar, kai apsisprendėte dėl visų tų dalykų, pasisemkite įkvėpimo mielų idėjų.

Jei jums įdomu, kokią mielą raudoną nagų išvaizdą galite gauti pasirinkę šias parinktis, peržiūrėkite šias 17 nuostabių raudonų nagų idėjų, kurios tikrai apsuks galvą.

Klasiniai raudoni nagai

Raudoni gradiento nagai

gradientinis nagų dizainas pastaruoju metu tapo neįtikėtinai populiariu nagų įvaizdžiu, ypač prancūziško galiuko gradiento stiliumi. Tačiau galbūt nepagalvojote išbandyti šio įvaizdžio su ryškiomis spalvomis, pvz., raudona.

Jei jums patinka gradiento nagų išvaizda ir taip pat norite raudonų nagų, labai rekomenduoju išbandyti raudoną gradiento nagų dizainą.

Ypač man patinka šie raudoni gradiento nagai iš Amazon. Šie nagai labai palengvins jūsų gyvenimą, nes jie yra prispaudžiami. Galite juos pakartotinai naudoti kelis kartus, kad sutaupytumėte pinigų ir ištisas savaites turėtumėte nuostabius nagus.

Raudona su auksiniais lapeliais

/>

Šis mielas raudonas nagų stilius puikiai tinka šventiniam sezonui! Raudoni nagai su aukso lapų akcentais atrodo taip neįtikėtinai šventiškai ir gražiai.

Tai paprastas ir įdomus nagų dizainas, kurį galite padaryti su raudonais nagais. Tai ne tik lengva padaryti namuose, bet ir puikiai atrodys ant ilgų ar trumpų nagų.

Norėdami gauti tokią išvaizdą, jums tereikia gražaus raudono nagų lako, šiek tiek aukso lapų dribsnių ir gero viršutinio sluoksnio, kad visa tai užklijuotų.

Raudoni nagai su auksinėmis odelėmis

/>

Kita nagų idėja naudojant raudoną spalvą yra ši išvaizda, kurią sudaro ryškūs raudoni nagai su skirtingų spalvų odelėmis.

Tai puikiai atrodys ant ilgų arba trumpų nagų, o odelių spalvą galėsite pasirinkti bet kokią tik norite.

Šioje pamokoje jie naudoja auksą ir raudoną spalvą, nes kartu atrodo taip nuostabiai! Taip pat galite tai padaryti su juoda, b alta, rožine arba sidabrine spalva, kad gautumėte puikių rezultatų.

Raudoni prancūziški nagai

/>

Esu tikras, kad visi žinote, kas yra prancūziški nagai. Jie paprastai būna su nuogais pagrindu ir b altu antgaliu, pridedamu ant nago. Tačiau, jei anksčiau turėjote įprastus prancūziškus nagus ir norite juos šiek tiek pakeisti, rekomenduoju eksperimentuoti su kitos spalvos antgaliu, pvz., raudona

Man labai patinka tokie nagai, nes vis tiek galite gauti prancūzišką nagų išvaizdą, bet galite juos išskirti smagiomis spalvomis. Kaip matyti iš mūsų įrašo apie rudeninius nagus, tai puikiai atrodo su juoda, oranžine, geltona, smėlio ir bordo spalvomis.

Man taip pat patinka šis nagų stilius, kad jis iš tikrųjų šiuo metu labai madingas, (tiesiog pažiūrėkite į savo Instagram įrodymą), taigi, jei ieškote puikaus Raudonų nagų įvaizdį, kurį verta išbandyti šiais metais, labai rekomenduočiau šį!

Mieli raudoni nagai

Raudono dizaino nagai

Taip pat galite naudoti raudonus nagus, kad išgautumėte konkretų nagų vaizdą, pvz., Pelės Minnie įkvėpti nagai, kaip parodyta šioje mokymo programoje!

Jei jums patinka „Disney“ arba planuojate kelionę į parkus, labai rekomenduoju išbandyti šiuos nagus, nes jie yra tokie žavingi. Tiesiog būtinai turėkite raudoną, juodą ir b altą nagų laką, kad atrodytumėte taip! (Taip pat padeda geras detalių šepetys.)

Raudonų vyšnių nagai

Piešti piešinius ant nagų gali būti sunku, ypač jei esate pradedantysis. Štai kodėl aš myliu prispaudžiamus nagus, nes jums nereikia jaudintis, kad padarysite klaidą ant nagų, o juos taip lengva padaryti namuose!

Taigi, jei norite gražaus raudono nagų dizaino, bet nerimaujate, kad dizainas atrodytų tobulas, nesijaudinkite, nes galite įsigyti šiuos prispaudžiamus vyšninius nagus!

Jie atrodys taip žavingai, ir prireiks nedaug pastangų.

Raudonojo karsto prispaudžiami nagai

Viena iš svarbiausių dalykų sprendžiant, kokių nagų norite, yra forma, kurią norite turėti.

Yra labai daug įvairių įdomių formų, bet jei norite itin mielo ir madingo raudono nagų įvaizdžio, labai rekomenduoju įsigyti raudonus karsto formos nagus patinka šie raudoni prispaudžiami nagai iš Amazon!

Raudoni nagai su cirkonio akmenimis

Jei mėgstate papuošti savo nagus kalnų krištolais, bet nenorite, kad jūsų piešimui tektų pridėti prie kiekvieno atskiro kalnų krištolinio akmens, galite gauti raudoną spaudą ant nagų, kuriuose jau yra kalnų krištolas. dizainas patinka šie raudonais antgaliais prispaudžiami nagai su cirkonio akmenimis!

Taip sutaupysite streso, kurį turėsite kurti patys, o nagai greitai atrodys raudonai.

Raudonojo marmuro nagai

/>

Tokie nagai buvo labai populiarūs prieš daugelį metų ir vis dar yra nuostabus nagų stilius, kurį galite padaryti su daugybe skirtingų spalvų, įskaitant raudoną!

Tereikia raudonos spalvos, kurią galima derinti su kitu raudonos atspalviu ar net kita spalva, kad gautumėte šaunią sūkurinio marmuro išvaizdą.

Jei niekada anksčiau nebandėte šio nagų išvaizdos, tai labai paprasta – tiesiog peržiūrėkite šią trumpą mokymo programą, kaip tai padaryti!

Raudoni nagai su blizgučiais

Blizgantys raudoni nagai

/>

Jei norite raudonų nagų įvaizdžio, kad jūsų nagai tikrai išsiskirtų per atostogas, rekomenduoju pasirinkti blizgančius raudonus nagus!

Tereikia nulakuoti nagus raudonu blizgančiu nagų laku ir būsite sveiki. Jei išbandysite šią išvaizdą, būsite apsėstas, kaip puošniai atrodo jūsų nagai.

Raudonos širdelės nagai

/>

Dar viena iš tų tikrai mielų raudonų nagų idėjų, kurias galite padaryti su raudonu nagų laku, yra raudonos širdies nagų išvaizda! Tai puikiai tiks prie Valentino dienos nagų įvaizdžio arba net jei norite tiesiog mergaitiškai atrodyti naudojant raudoną nagą.

Tai bus paprastas nagų dizaino įvaizdis, kurį galėsite atlikti namuose. Jums tereikia turėti pagrindinę spalvą ir raudoną širdžių spalvą. Jūs netgi galite pridėti šiek tiek aukso spindesio, kaip matyti šioje mokymo programoje.

Red Glam Nails

/>

Jei mėgstate eiti į saloną ieškoti sudėtingo dizaino, taip pat galite išbandyti šiuos ypač blizgančius ilgus nagus naudodami raudoną spalvą. Šiuose naguose yra viskas, apie ką tik galite pagalvoti – kalnų krištolas, gėles, blizgesį, todėl išbandę šį vaizdą tikrai jausitės tikrai žavingi.

Jei norite sužinoti, kaip sukuriamas šis ypatingai blizgus nagų vaizdas, peržiūrėkite šią mokymo programą, kad sužinotumėte visą informaciją!

Red Holiday Nails

/>

Man patinka raudoni nagai, kad jie visada puikiai atrodo šventiniu laikotarpiu! Taigi, jūs tikrai galite pasinaudoti šia galimybe, jei norite įsijausti į šventinę nuotaiką, padarydami raudonus nagus su linksmu šventiniu dizainu, kaip ir šioje pamokoje.

Šis aukso ir raudono blizgesio nagų vaizdas atrodys itin mielas per visą šventinį sezoną, o graži auksinė nagų spalva privers jūsų nagus tikrai blizgėti.

Raudonų akrilo nagų idėjos

Raudoni nagai su gėlėmis

/>

Jei norite mielos raudonos nagų idėjos, bet taip pat norite sukurti mergaitišką, bet paprastą nagų dizainą, labai rekomenduoju pasidaryti raudonus nagus su gėlėmis. Tai tokie mieli!

Šis nagų vaizdas nuostabus yra tai, kad gėles padaryti nėra per sunku; dauguma salonų gali tai padaryti. Be to, galite kūrybiškai pažvelgti į gėlių išvaizdą, pakeisdami gėlių spalvas arba dydį.

Susijęs skaitymas: 21 nuostabių gėlių nagų dizaino idėjų, kurias verta išbandyti šiais metais

Trumpi raudoni nagai

/>

Dabar, jei nenorite pridėti itin ilgų nagų galiukų, bet vis tiek norite akrilo, visada galite pasirinkti klasikinį raudoną nagų išvaizdą su trumpais akriliniais nagais .

Tai viena iš tų raudonų nagų idėjų, kurios yra tokios klasikinės ir paprastos, tačiau išties įspūdingos. Norėčiau tai padaryti gruodžio mėnesį, kad nešiotų per šventes.

Raudoni sūkuriuoti nagai

/>

Esu tikras, kad matėte tokį nagų dizainą. Neseniai viskas baigėsi. Tai sūkurinis nagų dizainas!

Sukamuosius nagus daryti labai smagu ir tai gana paprasta, jei nagų dizaino srityje dar nesate naujokas, todėl jei nenorite naudoti akrilo, galite juos pasidaryti patys.

Tereikia bazinės spalvos ir šiek tiek raudono nagų lako, kad sukurtumėte savo sūkurius, ir galėsite sukurti tobulą raudonų sūkurių nagų vaizdą.

Raudoni nagai su akcentu

/>

Kita raudonų nagų idėja, kuri jums patiks, yra raudoni nagai su akcentu. Tai dar vienas nagų dizainas, išpopuliarėjęs prieš keletą metų ir vis dar puikiai atrodo!

Aukščiau pateiktoje mokymo programoje rodomi salone priauginti nagai, tačiau galite pasidaryti patys namuose. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai nuspręsti, kokios spalvos ar net dizaino norėtumėte papuošti savo akcentinį nagą (dažniausiai bevardį pirštą) ir nudažyti likusius nagus raudonai!

Labai rekomenduoju pasidaryti gana blizgančią auksinę spalvą savo akcentiniam nagui, nes raudona ir auksinė taip gerai atrodo kartu.

Kuris iš šių raudonų nagų idėjų jums patinka labiausiai?

Kurias nori išbandyti? Kaip manote, koks nagų dizainas jums patiks?

Kategorija: