Valentino diena ateis jums net nepastebėjus, todėl turėtumėte pradėti galvoti apie dovanų idėjas! Šiandien dalinamės visomis geriausiomis Valentino dienos dovanomis jai. (Jei norite sužinoti konkrečias vaikino idėjas, žr. mūsų Valentino dovanų jam vadovą.)

Todėl visiems reikšmingiems žmonėms (arba draugams ar šeimos nariams), skaitantiems tai, atkreipkite dėmesį – štai ko mes iš tikrųjų norime Valentino dienos proga.

Kuo anksčiau apsipirksite, tuo geriau, kad įsigytumėte jai puikią dovaną Valentino dienos proga. (Ir čia yra keletas pasimatymų idėjų jai, jei prireiktų veiklos kartu su dovana.)

Gali atrodyti, kad per Valentino dieną sugalvoti ką nors, kas jai patiks, tai gali atrodyti įtempta, tačiau nesijaudinkite, nes šiame įraše bus parodytos geriausios Valentino dienos dovanų idėjos jai šiais metais!

Geriausios 65 Valentino dienos dovanos jai

Mielos Valentino idėjos

Pirmiausia – mielos Valentino dienos dovanų idėjos, kurios tikrai paliks įspūdį – nuo klasikos iki unikalesnių dovanų, kurių ji dar neturi.

Jauki pižama

Prideramas jaukių pižamų rinkinys jai bus nuostabi Valentino dienos dovana. Gražiai dera pižama yra tokia prabangi ir ypatinga.

Šios Nordstrom Moonlight pižamos yra GERIAUSIOS, kokias esu turėjęs. Aš nusipirkau juos tiek daug savo draugų ir šeimos narių, ir visi juos dievina. Tai pati patogiausia ir mieliausia pižama!

Pusryčiai lovos dėkle (ir pagaminkite jai pusryčius)

Kalėdų proga gavau vieną iš šių padėklų ir man tai patinka! Darbo namuose amžiuje padėklas, skirtas valgyti lovoje, yra prasmingas.

Geriausia šios dovanos dalis yra ta, kad galite ją derinti su naminiais pusryčiais, kad kuo puikiausiai pradėtumėte Valentino dieną!

Disney Princess chalatas

Tai tokia miela Valentino dienos dovanos idėja, jei ji yra „Disney“ gerbėja! Tai suasmenintas chalatas, kurio nugaroje Disney šriftu užrašytas jos vardas. Galite pritaikyti chalatą su tekstu, pvz., „Princesė JOS VARDAS“ arba „Miegančioji gražuolė, JOS VARDAS“, kad pagerbtumėte jos mėgstamą filmą.

Visada norėjau jaustis kaip Disnėjaus princesė, todėl jei jūsų mergina tokia pati, tai dovana, kurią ji tikrai dievins.

Galaxy Light

Jei turite TikTok, tikriausiai matėte, kokie populiarūs yra galaktikos žibintai. Jie sukuria tokią gražią atmosferą bet kokiam kambariui – ir iš tikrųjų yra gana romantiški pasimatymų vakarui!

Ši šviesa pasižymi daugybe funkcijų, pvz., skirtingų spalvų ir lempučių, kad ji jaustųsi taip, lyg miega po žvaigždėmis. Jis taip pat gali groti muziką, todėl tai dar smagiau!

Naujas kelioninis krepšys (ir kelionė!)

Gerus kelioninius krepšius sunku įsigyti, o jei jūsų mergina mėgsta keliauti, šis savaitgalio kuprinėlis yra dovana, kurią ji naudos vėl ir vėl. Be to, jei ši dovana skirta tolimojo susisiekimo merginai, tai nuostabi dovana, kurią ji gali panaudoti atvykusi pabūti su jumis!

Arba, jei ji jau turi jai patinkantį bagažą, nuneškite jai pakavimo kubelių rinkinį, kad ji būtų tvarkinga.

Absoliučiai geriausia idėja būtų susieti tai su jūsų suplanuota kelione, nesvarbu, ar tai savaitgalio išvyka į paplūdimį, ar tiesiog trumpa viešnagė viešbutyje jūsų mieste. Šią dovaną ji prisimins amžinai!

Laikrodis

Juvelyrika visada yra klasika per Valentino dieną, tačiau laikrodis yra netikėtas ir tai, ką ji nešios amžinai.

Šį laikrodį gavau gimtadienio proga šiais metais ir man jis patinka, nes jis dera tiek su auksiniais, tiek su sidabriniais papuošalais. Jis turi Cartier atmosferą už daug mažiau pinigų, o kokybė yra nuostabi palyginti nebrangiam laikrodžiui.

Pigių ir saldžių dovanų idėjos

Jums nereikia daug išleisti, kad gautumėte puikią Valentino dienos dovaną! Štai keletas mielų ir įperkamų idėjų, kurių visos mažesnės nei 40 USD (ir dauguma mažesnė nei 20 USD).

Širdies formos akiniai nuo saulės

Širdies formos akiniai nuo saulės visada yra gera dovana V-Day proga, ypač jei įsigyjate tokius, kurie turi YSL atmosferą už nedidelę kainos dalį. (Jie kainuoja mažiau nei 10 USD.)

Tai tokia miela ir pigi dovanos idėja Valentino dienos proga! Ji tikrai padarys keletą „Instagram“ nuotraukų šiose.

Žvakės

Žvakės visada yra smagus daiktas namuose, todėl taip pat turėtumėte pagalvoti, ar Valentino dienos proga jai padovanoti žvakių.

Vietoj įprastų žvakių, kurias ji tikriausiai jau turi, galite jai įsigyti šias širdelės formos žvakes, kurios yra trijų skirtingų spalvų, kad atitiktų jos dekorą.

Jie tiks su Valentino dienos tema, ir ji galės juos išplatinti visuose savo namuose.

Povandeninė diskoteka šviesos šou voniai

Esu apsėstas šios įperkamos dovanos idėjos! Tai toks unikalus ir tikrai kažkas, ko ji dar neturi.

Jei jūsų mergina mėgsta ilgai maudytis, padovanokite jai šį povandeninį disko šviesos šou, kad kitas maudymasis būtų dar smagesnis. Tai tik 14 USD ir jai tai patiks!

Smagūs Valentino dienos auskarai

Jums nereikia išleisti šimtų dolerių, kad gautumėte jai papuošalų, kurie jai patiks. Šie gražūs 18k paauksuoti širdies auskarai kainuoja mažiau nei 40 USD ir tokie mieli!

Šie auskarai yra Valentino dienos tema, jie yra gražūs ir neutralūs, todėl nešaukia „šventinių papuošalų“ – ji tikrai nešios šiuos metus.

Dėlionė „Mano trūkstama detalė“

Gerai, šis yra šiek tiek sūrus, bet tai būtų tokia miela dovana jūsų merginai, jei norite kažko įperkamo ir sentimentalaus. Tai mielas mažas dėlionės žetonas su užrašu „mano trūkstama detalė“, supakuota mieloje dėžutėje.

Tai visai nenaudinga, bet tikrai prisiminimas, kurį ji brangins. Tikrai taip miela ir mažiau nei 10 USD!

„Mūsų istorija iki šiol“ įrėmintas spaudinys

Štai dar viena miela ir sentimentali dovana, kuri puikiai tiks merginai ar žmonai. Tai spaudinys, kuriuo švenčiami iki šiol jūsų santykių etapai, pažymėti data. Ji garantuotai tai brangins. (Ir tai gali tiesiog priversti ją verkti.)

Geriausia yra tai, kad šis mielas mažas individualus spaudinys pilnai įrėmintas tik 32 USD!

Prabangus pasirinkimas

Jei šiais metais tikrai norite su ja palepinti, štai geriausios prabangios Valentino dienos dovanos jai. Visa tai yra išsišokimai, bet akivaizdu, kad ji to verta.

Bottega Veneta Mini Bag

Žiūrėk, jei einame prabanga, taip pat galime tikrai to siekti. „Bottega Veneta“ yra prekės ženklas, kurį šiuo metu mėgsta kiekviena mergina. Jų krepšiai yra populiarūs tarp žvaigždžių, tokių kaip Hailey Bieber ir Rosie Huntington-Whiteley, ir tai yra šių metų mados prekės.

Negalite suklysti su Bottega, bet mes esame ypač apsėsti jų klasikinių mažų austų kryžminių krepšių. Taip miela!

Barefoot Dreams antklodė

Jei jai patinka leisti laiką ir žiūrėti filmus, ar net jei jai patinka tik namų puošimas, dekoratyvinė antklodė bus puiki dovana Valentino dienos proga.

Barefoot Dreams antklodės yra vienos geriausių prabangių antklodžių rinkoje; jie yra beprotiškai minkšti ir yra mėgstami įžymybių ir influencerių. Leopardo raštas yra populiariausias jų antklodė ir, jei radote sandėlyje, griebkite jį – žinoma, kad jis išparduotas.

Mini deimantinė teniso apyrankė

Deimantai yra geriausias merginos draugas ir jūs negalite suklysti su deimantine teniso apyranke bet kuriai moteriai iš jūsų sąrašo.

Ši graži maža apyrankė tiks su viskuo, ką ji turi, ir ji nešios ją ateinančius dešimtmečius.

Tiesiog atkreipkite dėmesį, kokio tipo metalą ji dėvi, kad nenurodytumėte netinkamos spalvos. (Dauguma moterų pirmenybę teikia b altajam arba geltonajam auksui, todėl atkreipkite dėmesį į tai, ką ji dažniausiai dėvi.)

Dyson Airwrap

Jei jai patinka įvairiai formuoti plaukus, Dyson Airwrap yra didžiausia prabangi dovana, kuri jai patiks.Šis plaukų džiovintuvas ir garbanojimo lygintuvas viename yra labai geidžiamas ir mėgstamas kiekvieno grožio įtakingo žmogaus. Tai brangu, bet tai geriausia plaukų priemonė šiandieninėje rinkoje.

Profesionalų patarimas: jei vieną iš jų rasite sandėlyje, kuo greičiau pirkite jai, nes žinoma, kad jie greitai išparduodami. Taip pat galite prisiregistruoti gauti el. laiškus Sephora ir Dyson Airwrap puslapyje, kad būtumėte informuoti, kai bus atsargų.

Le Creuset olandiška orkaitė

Jei ji mėgsta gaminti, tai dovana, kurią ji tikrai brangins. „Le Creuset“ gaminiai yra aukščiausios kokybės, pagaminti taip, kad tarnautų visą gyvenimą, o garsiosios olandiškos orkaitės yra kiekvieno virėjo svajonė.

Jei padovanosite jai vieną iš šių, tikėkitės, kad ji visą likusį amžinybę laikys jį ant viryklės ir parodys visiems savo draugams. Tai viena iš tų dovanų.

Baccarat Rouge 540 kvepalai

Štai dar viena iš tų puikių prabangių dovanų, kurios ją tikrai sužavės.

Baccarat Rouge 540 yra vieni brangiausių ir geidžiamiausių kvepalų. Su jazminų, šafrano, kedro ir ambros natomis tai nuostabus ir rafinuotas kvapas, kuris jai patiks. Vienas „Vogue“ rašytojas netgi sakė, kad Rihanna jai pagyrė, todėl žinote, kad tai gerai.

Romantiškos dovanos

Jei ieškote kažko klasikinio romantiško, štai keletas idėjų, kurios tikrai sušildys jos širdį.

Konservuotos rožės

Galbūt matėte šį elementą socialinėje žiniasklaidoje, nes jis tapo beprotiškai populiaria Valentino dienos dovanų idėja tarp influencerių.

Užuot dovanoję jai gėlių puokštę Valentino dienos proga, galite ją nustebinti šiomis konservuotomis rožėmis, kurios išsilaiko ištisus metus!

Jai ne tik patiks, kad tai tikros rožės, bet ir jai patiks visus metus puošti savo namus šia žavinga Valentino dienos dovana. Taip, tai brangu, bet palyginti su kelių gėlių puokščių išlaidomis per metus, tai yra puikus pasiūlymas.

Širdies žiedas

Dauguma iš mūsų merginų mėgsta papuošalus, ypač tai, kas sentimentalu iš mums rūpimo žmogaus, todėl nenuostabu, kad papuošalai jai yra klasikinė dovanos idėja Valentino dienos proga.

Užuot pirkę jos įprastus papuošalus, jei norite būti šiek tiek tradiciškesni, pagalvokite apie jos širdies formos papuošalus, tokius kaip šis širdies žiedas.

Ji ne tik džiaugsis jį dėvėdama, bet ir derės su viskuo, ką ji turi, todėl dėvės kiekvieną dieną.

Pranešimas butelyje

Jei norite savo merginai ar žmonai padovanoti ką nors asmeniškesnio Valentino dienos proga, galite padovanoti šią žinutę buteliuke.

Galbūt anksčiau negalvojote apie šią dovaną, bet ji šią dovaną ypač dievins.

Pridedamas žavingas buteliukas su užrašu viduje, kurį galite pritaikyti savo meilės laišku.

Tada ji galės papuošti savo namus šia dovana, kartu turėdama mielą raštelį, į kurį galės pasižiūrėti kada panorėjusi!

„Mūsų nuotykių knyga“ iškarpų knyga

Jei matėte filmą Aukštyn, žinote, kokia miela (ir širdį draskanti) yra pradžios scena, ypač nuotykių knyga. Jei jai matė filmą, jai labai patiks šis pritaikytas „Nuotykių knygos“ iškarpų albumas, paremtas Ellie ir Carlo knyga.

Atsižvelgiant į tai, koks esate gudrus, galite iš anksto užpildyti jį nuotraukomis ir pastabomis arba galite užpildyti pirmąjį puslapį, o likusius palikti atvirus, kad ateis visi jūsų nuotykiai.

Airbnb dovanų kortelė

Kas sako, kad dovanų kortelė negali būti romantiška? Man labai patinka idėja padovanoti jai Airbnb dovanų kortelę, kad galėtumėte kartu suplanuoti pabėgimą.

Nors daugelis kelionių planų šiuo metu yra sulaikyti, ši dovana leis susiplanuoti kelionę ateičiai ir praleisti šiek tiek laiko kartu svajojant.

Mėnesio puokštės prenumerata

Kam pirkti jai gėles tik vieną kartą, kai gėlės jai gali būti pristatomos ištisus metus? Ši mėnesio puokštės prenumerata kas 30 dienų jai atsiųs naują gėlių dėžutę. Puokštės renkamos rankomis ir surišamos iš tvarių ūkių visame pasaulyje.

Kiekvieno mėnesio puokštė yra skirtinga, priklausomai nuo sezono, todėl ji labai džiaugsis galėdama kas mėnesį atidaryti savo gėles. Taip romantiška!

Praktiškos dovanos

Nors sentimentalios dovanos yra malonios, kartais tiesiog norisi jai padovanoti ką nors, ką ji tikrai panaudos. Štai keletas nuostabių praktiškų dovanų, kurios jai tikrai patiks.

Loungewear Set

Loungewear jai taip pat yra puiki dovana Valentino dienos proga, nes tai praktiškai pastarųjų dvejų metų uniforma. Jūs negalite suklysti su šia dovana!

Ji tikrai įvertins šį Valentino dienai skirtą poilsio komplektą, nes jis turi gražų jaukų audinį ir neutralią spalvą, kuri puikiai atrodo visiems. Taip pat yra 11 kitų atspalvių, jei juoda nėra jos mėgstamiausia.

Apple Airpods

Jei ji dar neturi poros Airpods, tai nuostabi dovana, kurią ji naudos visą laiką!

Nesvarbu, ar ji naudoja juos muzikai sporto salėje, triukšmo slopinimui mokydamiesi bibliotekoje, mastelio keitimo susitikimams ar tiesiog klausydama podcast'ų namuose, ji sieks jų kiekvieną dieną (ir pagalvos apie jus).

Jaukios šlepetės

Dar viena klasikinė dovana moterims, kurią ji naudos visą laiką. Šios neaiškios šlepetės yra tokios mielos ir jaukios, puikiai tinka ramioms dienoms namuose. Kiekvienai moteriai reikia geros poros šlepečių, todėl tai puiki dovana!

Šviesus makiažo veidrodis

Mano vyras nupirko man šį Simplehuman makiažo veidrodį ir neperdedu sakydamas, kad tai keičia gyvenimą.

Apšvietimas automatiškai įsijungia, kai žiūrite į veidrodį, jis yra gražus ir ryškus, puikiai tinkantis pamatyti, kaip jūsų makiažas iš tikrųjų atrodo dienos šviesoje. Be to, jis puikiai padidinamas, jei darote antakius ar ką nors detalaus.

Patikėk manimi, jei jai patinka makiažas, ši dovana tikrai paliks įspūdį.

Mini Uggs

Ar negirdėjote? „Uggs“ oficialiai grįžta į stilių. Tačiau vietoj ankstesnių aukštų Uggs, šiuo metu populiarūs šie mažieji Uggs, kuriuos mato tokios įžymybės kaip Gigi Hadid ir Kendall Jenner. Šiemet jie padovanos nuostabią Valentino dienos dovaną.

Geriausia yra tai, kad jie TOKIAI jaukūs ir šilti, todėl jai bus ypač patogu, kai vyraus naujausia avalynės tendencija.

Lululemon Align Leggings

Kiekviena mano pažįstama mergina mėgsta Lululemon’s Align antblauzdžius, ir jų porų niekada nebus per daug.

Nesvarbu, ar jūsų mergina jau myli Lulu, ar norite palepinti ją pirmąja pora, nesuklysite su poromis jų sviestinio švelnumo, jos mėgstamos spalvos.

Seksualios dovanos

Jei norite nusipirkti ką nors šiek tiek rizikingo ar tiesiog sukurti nuotaiką romantiškam vakarui, štai keletas gundančių dovanų idėjų, kurios jai tikrai patiks. (Čia nieko beprotiško ar siaubingo!)

SKIMS tinka visiems apatinis trikotažas

Patikėk manimi, SKIMS apatinis trikotažas yra NUOSTABI ir bet kuriai moteriai patiks juos gauti. Juose yra daugybė kirpimų ir spalvų, todėl tikrai rasite tai, kas jai patiks.

Be to, jei nesate 100% tikri dėl jos dydžio, SKIMS Fits Everybody kolekcija yra sprendimas – šie gabalai yra šilko švelnumo ir tempiasi A TON, taigi, jei maždaug žinote jos dydį, tiks beveik viskas. ją.

Satino paklodės jos lovai

Nėra nieko prabangiau, kaip atsigulti ant satino paklodžių. Palepinkite ją šiuo geriausiai įvertintu rinkiniu ir gaukite dovaną, kuri leis jai pasijusti kaip princese ir kartu sukurti nuotaiką.

Lush "Sex Bomb" vonios bomba

Lush yra žinomas dėl neįtikėtinų vonios bombų, o ši puikiai tinka Valentino dienai: „Lush klasika, ši vonios bomba tikrai padeda nusiteikti atpalaiduojančiam, romantiškam laikui vonioje dėl svaiginančio jazmino. ir raminantis ylang ylang.“

Susiekite tai su ankstesniu diskotekos vonios šviesos šou, kad gautumėte tobulą atpalaiduojančią ir viliojančią dovaną.

Mielas kombinezonas

Jei norite jai įsigyti ką nors daugiau nei apatinius, bet nenorite švaistyti pinigų tam, kas ištisus metus gulės jos stalčiuje, bodis yra puikus pasirinkimas.

Šis „Skims“ tikrai rizikingas“ (jis blizgus, blizgantis ir visiškai skaidrus – geriausiai tai rodo jų svetainėje esančioje nuotraukoje), bet jei būtų su kelnėmis ir apyranke, ją tikrai būtų galima nešioti naktį. išeiti. Toks mielas ir stebėtinai universalus!

Žvakė „Lėto degimo“

Jei ji turi Instagram paskyrą, ji tikriausiai girdėjo apie šią Kacey Musgraves x Boy Smells žvakę. Tai toks tvankus kvapas, kuris neabejotinai sukurs nuotaiką romantiškam vakarui. Be to, žvakė gražiai atrodys jos namuose.

Tikrai įsigykite tai jai, jei ji mėgsta prabangias žvakes ar Kacey muziką!

Suasmenintos dovanos

Nėra nieko geriau už suasmenintą dovaną, kuri tikrai parodys jai, kad apie ją galvoji! Yra tiek daug puikių variantų, bet štai mūsų absoliučiai mėgstamiausios Valentino dienos:

Rašymo ranka apyrankė

Tai tokia šauni idėja! Tai pritaikyta apyrankė, pagrįsta rašysenos dalimi. Pavyzdžiui, galite parašyti „Aš tave myliu“ ir padaryti iš jos apyrankę.

Arba galite suasmeninti apyrankę kažkuo sentimentaliu, pavyzdžiui, jos močiutės rašto fragmentu, kad gautumėte dovaną, kuri tikrai palies jos širdį.

Suasmenintas papuošalų dėklas

Mark & Graham monograminiai papuošalų dėklai šiuo metu TOKIE populiarūs! Jų raidės suteikia „Louis Vuitton“ kūrinio išvaizdą už nedidelę kainos dalį, be to, yra tiek daug spalvų ir stilių, iš kurių galima rinktis.

Suporuokite šį papuošalą su papuošalais, kad jie tikrai pagerbtų!

Žemėlapis „Mūsų nuotykiai kartu“

Jei abu kartu keliavote po šalį, šiame mielame smeigtuko žemėlapyje pažymėkite vietas, kuriose buvote. Galite pritaikyti ją jai naudodami širdies formos smeigtukus ir pridėti daugiau, atsižvelgdami į tai, kur jus nuves kelionės.

Tinkintas Casetify telefono dėklas

Casetify telefonų dėklai šiuo metu tikrai populiarūs ir man patinka, kad juos galima pritaikyti!

Galite suasmeninti jos dėklą jos vardu, kaip parodyta aukščiau, arba būti kūrybiškiems ir panaudoti vidinį pokštą ar frazę, kuri privers ją nusišypsoti.

Locket Necklace

Medaljonas yra tarsi suasmenintų dovanų rinkinys. Jis toks mielas ir sentimentalus, ir man labai patinka kaip dovana Valentino dienos proga.

Šis pritaikytas Etsy medalionas yra nuostabus, nes užsakydami galite tiesiog įkelti savo nuotraukas ir jos bus pridėtos prie medalio už jus! Taip lengva ir miela.

Tinkintas naktinio dangaus žvaigždžių žemėlapio spausdinimas

Ši suasmeninta dovana tokia miela ir sentimentali! Tai naktinis žvaigždžių žemėlapis, nurodantis, kaip dangus atrodė tą dieną, kai susitikote (arba pirmą pasimatymą, jubiliejų, jos gimtadienį ir pan.).

Galite visiškai suasmeninti, nurodydami datą, vietą ir rašalo spalvą, kad ji būtų visiškai pritaikyta jai. Jai patiks tai turėti savo namuose.

Suasmeninta Pokemon kortelė

Ši dovanos idėja labai miela bet kuriai jūsų gyvenimo geidžiamai moteriai! (Čia turime dar daugiau dovanų vėplaiams, btw.)

Galite tai suasmeninti su mudviejų nuotrauka, vieno iš jūsų nuotrauka ar net jos mylimo augintinio nuotrauka. Tada pridėkite bet kokį tekstą, kurį norite, kad tai būtų visiškai pritaikyta dovana, kurią ji brangins.

Draugai

Nuotraukų albumas

Nuotraukų albumai visada yra tokie įdomūs, ypač poroms, todėl galite įamžinti mielas akimirkas, praleistas kartu.

Dar smagiau fotografuoti polaroidiniu fotoaparatu.

Jei jūsų mergina turi polaroidinį fotoaparatą, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti jai šį polaroidinį nuotraukų albumą, kad galėtumėte laikyti visas savo nuotraukas kartu ir peržiūrėti vėliau!

Galaxy Rose

Galbūt matėte kažką panašaus skiltyje Gražuolė ir pabaisa. Šiais laikais jis tapo populiariu dekoro elementu, tačiau jie jį šiek tiek paįvairino, pridėdami galaktikos efektą.

Jūsų merginai patiks papuošti savo namus šia galaktikos rože Valentino dienos proga, be to, ji jai primins apie jus.

Psst: jei ji yra „Disney“ gerbėja, nedelsdami nusipirkite jai ir vėliau padėkokite.

Kvepalų mėgintuvėlis

Kai kurios merginos labai mėgsta kvepalus, todėl jei pastebėjote, kad jūsų mergina yra viena iš jų, galite įsigyti jos kvepalus Valentino dienos proga.

Tai gali būti sudėtinga, jei nesate tikri, koks kvapas jai patinka savo kvepalams.

Saugus statymas – padovanoti jai šį kvepalų mėgintuvėlį su daugybe skirtingų kvepalų pavyzdžių, kad ji galėtų išbandyti, kad ji rastų jai patinkančius kvepalus! Le Labo kvepalai yra beprotiškai populiarūs, todėl šiame perkamiausių produktų rinkinyje ji tikrai ras kažką, kas jai patinka.

Robe

Chalatai yra puiki dovana žmonėms, kurie mėgsta ilsėtis namuose arba mėgsta būti patogiai ir šiltai. (Ir būkime tikri, šiais laikais mes visi!)

Tačiau savo merginai Valentino dienos proga galbūt norėsite įsigyti ką nors kitokio nei įprastas chalatas.

Taigi, turėtumėte jai padovanoti šį koalos chalatą! Tai ne tik labai miela, bet ir beprotiškai patogu ir jauku. Jūsų mergina visada jausis patogiai, kai vilkės šį pūkuotą chalatą.

100 datų nubraukiamas plakatas

Tai puiki dovanos idėja planuojant ateitį kartu. Tai nubrauktas plakatas, kuriame yra 100 datos idėjų. Kai įgyvendinate vieną iš idėjų, nubraukite tą plakato dalį.

Labai miela ir man patinka, kad tai dovana, kurią galite padovanoti kartu!

Long Distance Touch Apyrankių rinkinys

Ši dovanos idėja skirta visiems, turintiems ilgų kelionių draugų. Šios ilgo nuotolio liečiamos apyrankės yra tikrai tokios mielos! Štai kaip jie veikia:

Kiekvienas iš jūsų nešiojate vieną iš apyrankių. Jie yra sujungti per programą. Jei norite nusiųsti žinutę savo mylimam žmogui, tiesiog bakstelėkite apyrankę programėlėje. Jūsų partnerio apyrankė užsidegs ir vibruos, kad jie žinotų, kad galvojate apie juos. Jūs netgi galite įtraukti specialius ritmus į slaptą kodą, skirtą tik jiems – taip miela.

Be to, šiam rinkiniui galite įsigyti papildomų apyrankių ir pritaikyti apyrankę pagal savo merginos stilių.

Žmonai

Laiškų karoliai

Kaip jau minėta, papuošalai visada yra puiki dovana Valentino dienos proga.

Toks raidžių karoliai, kaip šis, yra klasikinis papuošalas, kurį jūsų žmona gali nešioti prie bet kokios aprangos. Ji gaus daug naudos ir bus su viskuo, ką ji turi.

Kaklo papuošalą galite gauti su jos inicialu ar net savo inicialu (arba savo pavardės inicialu), todėl ji bus priminta, kai nešioja šį karolį.

Žaidimas „Geriau kartu“ poroms

Kai kurį laiką buvote vedęs, galite manyti, kad žinote viską, ką reikia žinoti apie savo partnerį, bet klystate!

Šiame linksmame kortų žaidime yra daugybė pokalbių raginimų, kurie padės pagilinti ryšį su partneriu ir pažinti juos kitu lygmeniu. Neabejotinai sužinosite ką nors naujo apie savo žmoną.

Derinkite su vakariene išsinešimui ir buteliu vyno (arba kokteilių), kad pasirodytumėte tobulas Valentino dienos vakaras.

Poros bucket List Kit

Tai dar viena miela draugystės dovana poroms, kurios buvo kartu amžinai. Šis rinkinys, panašus į aukščiau pateiktą nutrinamų datų plakatą, suteikia idėjų, ką daryti kartu.

Kortelėse yra viskas – nuo filmų maratono idėjų iki būdų, kaip praleisti šeštadienio rytą. Apskritai, miela, smagi dovana, kurią galite naudoti kartu.

Knyga „Ką aš myliu tavyje“

Tai visiška klasika, kuri stebėtinai prasminga. Knyga „Ką aš myliu apie tave“ nėra nauja koncepcija, bet man patinka, kad ši yra iš anksto sukurta, todėl belieka užpildyti puslapius!

Geriausia yra tai, kad šioje knygoje kiekviename puslapyje pateikiamas konkretus raginimas (pvz., „Turėtumėte gauti apdovanojimą už ___________“), taigi, jei nesate geriausias rašyti meilės laiškus, knyga tai padarys. labai lengva.

Nutrinami meilės kuponai

Kita klasika tapo 10 kartų lengvesnė – ir mielesnė – dėka stebuklo, kuris yra Etsy!

Tai jūsų klasikiniai „Meilės kuponai“, kuriuos partneris gali išpirkti pasirinktai veiklai. Vis dėlto šaunus dalykas yra tai, kad jie yra subraižyti! Be to, jie puikiai atrodo ir kainuoja tik 10 USD už rinkinį.

Suasmeninta širdies formos pagalvėlė

Ši Valentino dovana jai tikrai prajuokins – tai suasmeninta širdies formos pagalvėlė su jūsų veidais.

Tai žavinga dovana, kuri puikiai tiks, jei kartu dalijatės namais ar butais. Tai tikrai privers ją nusišypsoti kiekvieną kartą, kai tai pamatys.

Paskutinės minutės dovanos

Spa dienos rinkinys

Kiekviena mergina mėgsta SPA dieną (ir šiais laikais visos rūpinasi savimi), todėl nesuklysite savo merginai parūpinę SPA dienos rinkinį Valentino dienai.

Šis SPA dovanų krepšelis yra puiki dovana jūsų merginai Valentino dienos proga, nes jame yra rožinės spalvos daiktų, tinkančių Valentino dienos temai, be to, jis turi malonų kvapą. Yra viskas, ko jai reikia SPA dienai, nuo kūno šveitiklio iki mielo rožės formos muilo vonios kambariui!

Vonios bombos

Vonios bombos yra populiari priemonė maudytis, taip pat puiki Valentino dienos dovanos idėja.

Su šiuo vonios bombų rinkiniu ji galės išbandyti kelias skirtingas vonios bombas, kurios yra skirtingų kvapų ir spalvų!

Šokoladiniai skanėstai

Visi žino, kad šokoladas yra klasikinė Valentino dienos dovana, kuri dažniausiai dovanojama širdelės dėžutėje. Bet jei norite ją nustebinti kažkuo kitaip, galite padovanoti jai prabangią dėžutę, pilną šokolado.

Ši gigantiška skrynia, pilna šokoladinių skanėstų, pasiteisins, ypač jei ji mėgsta saldumynus, nes ji tiekiama su visais šokoladiniais skanėstais, kuriuos ji tik gali įsivaizduoti!

Plaid Shacket

Jei jums stinga laiko ir nežinote, ką jai pasiimti, neklyskite su jaukiu languotu švarku!

Šiais metais jie nepaprastai populiarūs, todėl tai dovana, kurią įvertins kiekviena moteris. Be to, jie yra labai jaukūs žiemos sezonui, todėl puikiai tinka prisiglausti per Valentino dieną. Ir šis yra prieinamas su 2 dienų pristatymu Prime!

Širdies formos vaflių keptuvė

Tai itin miela paskutinės minutės dovana, kuri tikrai tinka Valentino dienos temai. Mini širdelės formos vaflinė puikiai tiks geriausiam draugui, šeimos nariui ar tiesiog kaip smagi dovana vaflius mėgstančiai draugei. (Kas ne?)

Be to, tai greitai pristatoma naudojant „Amazon Prime“, todėl tai puikus paskutinės minutės pasirinkimas.

Sephora dovanų kortelė

Jei nežinote, ką įsigyti, ir norite kažko greito, lengvo ir įspūdingo, paimkite jai Sephora dovanų kortelę.

Panašu, kad kiekvienais Kalėdomis baigiu vieną iš jų ir niekada, niekada dėl to nepykstu. Tai puiki dovana ištisus metus, įskaitant V dieną. Kiekviena moteris Sephoroje gali rasti tai, ką myli!

Dovanų dėžutės idėjos

Man patinka dovanų dėžutės idėja Valentino dienos proga. Tai paprasta dovana, kuri visada įspūdinga ir neleidžia spėlioti perkant. Štai mano mėgstamiausios Valentino dienos dovanų dėžutės idėjos:

Alyvuogių ir June Mani Pedi rinkinys

Jei jūsų mergina retai turi laiko eiti į nagų saloną, kodėl gi nepadovanojus jai visko, ko reikia norint susitvarkyti nagus namuose?

Olive ir June žinomos dėl savo nuostabių nagų lako spalvų, o į šį rinkinį įeina absoliučiai viskas, ko jai prireiks stulbinančiai mani-pedi namuose. Tai būtų tikrai miela derinti su SPA chalatu ir vonios bombomis!

Sugarfina XOXO Bento Box

Sugarfina saldainiai garsėja savo nuostabia įpakavimu ir naujovišku skoniu (rožiniai guminukai, bet kas?), todėl jie yra puiki dovana Valentino dienos proga.

Šios bento saldainių dėžutės priekyje yra mielas XOXO grafikas ir aštuonios skirtingos mažos saldainių dėžutės viduje. Be to, šią dėžutę galite papuošti būtent jos mėgstamiausiais saldainiais, todėl jai tai tikrai patiks!

Žemės riešutų sviesto mėgintuvėlių rinkinys

Kas žemėje nemėgsta žemės riešutų sviesto? (Alergija žemės riešutams neįtraukta.)

Šis nuostabus mažos partijos žemės riešutų sviesto dovanų rinkinys pateikiamas su šešiais skirtingais skoniais – nuo b altojo šokolado kliņģero iki kukurūzų spragėsių „Snickerdoodle“. Jei jums pasiseks, ji gali net leisti jums paragauti su ja.

Reto grožio dovanų rinkinys

Matoma visame TikTok ir Youtube, Selena Gomez Rare Beauty yra didžiausias praėjusių metų makiažo prekės ženklas. Moterys visur yra apsėstos savo nuostabių kreminių skaistalų ir bronzantų.

Su šiuo mielu dovanų rinkiniu ji gali paragauti geriausio prekės ženklo. Jame yra lūpų dažai, skaistalai, paryškinimas ir mielo mini dydžio tušas. Derinkite jį su anksčiau minėtu makiažo veidrodžiu, kad gautumėte nuostabią dovaną!

Širdies užkandžių dėžutė

Sako, kelias į vyro širdį eina per jos skrandį, bet aš tvirtinu, kad tas pats pasakytina ir apie moteris. Taigi kodėl nepadovanojus jai didžiulės užkandžių dėžutės Valentino dienos proga?

Šioje mieloje širdies formos užkandžių dėžutėje yra 30 atskirai supakuotų užkandžių su tokiais prekių ženklais kaip Goldfish, Cheez-It, Air Heads, Nature Valley, Planters, Welch's, Oreo ir kt. Padovanok jai šią dėžutę ir ji tave mylės amžinai.

Ką manote apie šias Valentino dienos dovanų idėjas jai?

Ką dovanojate savo merginai, žmonai, šeimos nariui ar geriausiam draugui Valentino dienos proga? Ar kokių puikių dovanų idėjų pasigedome? Pasakykite man toliau pateiktuose komentaruose.

Susijęs skaitymas: 25 gražiausių Valentino dienos aprangos idėjų kiekvienai progai

Kategorija: