Po švenčių, Super Bowl turnyro ir semestro pradžios lengva jaustis šiek tiek pavargusi, kai kalbama apie Valentino dieną. Ne tik Valentino diena yra baisus filmas, bet ir visa tai bereikalingas spaudimas ir lūkesčiai per šventę

Tikriausiai svarstote, ar per V dieną neturėtumėte išbandyti per brangaus ir perpildyto restorano. Kaip buvęs serveris galiu patvirtinti, kad eiti į restoraną atostogų metu niekada neverta! Laukimo laikas atrodys kaip amžinas, o kai atsisėsite, tikėkitės, kad maistas užtruks tiek pat.

Šiemet Valentino diena yra trečiadienį, todėl jei turite darbo ir pamokų, dieną švęsti bus dar sunkiau. Užuot jausdami pareigą surengti įprastą Valentino vakarienę ir pažiūrėti filmą, susigrąžinkime šią komercinę šventę ir paverskime ją itin vėsia, smagia diena, kurią jūs ir jūsų s.o. reikia savaitės viduryje!

Štai kelios paskutinės minutės Valentino dienos pasimatymų idėjos, kurios padės jums pradėti!

Pastatykite pagalvių fortą

Pirmiausia išsiaiškinkime, kad niekada nesate per senas pagalvių tvirtovei! Galų gale, šiais laikais tikriausiai galite pastatyti didesnį ir geresnį pagalvių fortą, nei galėjote svajoti vaikystėje.

Griebkite kiekvieną antklodę, antklodę, sofos pagalvėlę ir pagalvę savo bute ir pradėkite statyti. Paskutiniame etape naudokite stygas, kad intymioje erdvėje būtų romantiškas apšvietimas.

Nepamirškite įsigyti kino vakaro užkandžių, saldainių ir picos. Atsisiųskite romantišką filmą (tai ne „Valentino diena“) ir paruoškite nešiojamąjį kompiuterį peržiūrai.

Grupės data

Jei kada nors naršėte „Groupon“, tikriausiai pastebėjote, kad jūsų vietovėje yra šimtai kuponų, reklamuojančių dalykus. Ir dažniausiai tai yra dalykai, kurie net nebūtų atėję į galvą. Mačiau „Drink Shakespeare“, „Mirder Mystery Dinners“, „Segway City Tours“, „BYOB“ tapybos pamokų ir „Glow in the Dark Silent Disco“ sąrašus.

Paprastai šie „Groupons“ kainuoja mažiau nei 25 USD asmeniui ir būtų daug labiau įsimintini nei vakarienė sausakimšame restorane ar kino teatre.

Išvažiuokite iš miesto ir pasinerkite į žvaigždžių nuotykius

Jei pakankamai šilta, atsitraukite nuo visos miesto šviesos taršos ir važiuokite į kaimą. Supakuokite storas antklodes ir maistą iškylai po žvaigždėmis. (patarimas: naudokite jogos kilimėlius po antklodėmis, kad žolė neprasiskverbtų pro pro šalį)

Kai pabėgsite iš miesto, nustebsite, kiek daugiau naktinio dangaus pamatysite!

Maisto gaminimo pamoka namuose

Turėdami daugybę „YouTube“ maisto gaminimo kanalų ir svetainių, pasirinkite patiekalo ir deserto receptą su savo s.o. ir smagiai bandydami jį atkurti. (Premijos taškai už širdelės formos maisto pateikimą!) Jei viskas pasidaro baisu, visada galite užsisakyti picą kaip atsarginį variantą.

Leisk į Geocaching Scavenger Hunt

/>

Esu apsėstas Geocaching nuo tada, kai pasimatymas užtruko pirmakursius. Jei nesate susipažinę su praėjusiu laiku, „Geocaching“ yra vieta, kur žmonės slepia objektus, kad rastų naudodami GPS koordinates.

Paprastai šie objektai yra maži kanistrai su rąstu, kad būtų galima užsirašyti jūsų, kaip vieno iš radėjų, vardą. Radus savo pirmąją slėptuvę sunku sustoti!

Geoslėptuvė gali paskatinti jus į šaunius nuotykius. Mano vaikinas ir aš radome geoslėptuvės senoje „drive-in“ filmo iškaboje, ūsų skardą Austin SoCo rajone ir netgi pakliuvome į Ispanijos paveldo festivalį San Antonijuje.

Pirmam nuotykiui atsisiųskite oficialią Geocaching programėlę ir išsirinkite vietovę, kurioje gausu lobių. Paprastai gražus parkas ar net jūsų kolegijos miestelis padeda. Nepamirškite pasiimti vandens ir užkandžių.

Smagaus medžioklės!

porų jogos arba salsos šokiai

Daugelyje universitetų poilsio centrų vyks porų jogos sesija arba pradedančiųjų salsos šokių pamoka – tai paprastas, smagus ir nemokamas būdas praleisti dieną.

Jogos metu galite pasijuokti iš savo partnerio nesugebėjimo paliesti kojų pirštų, o jie gali juoktis iš jūsų sunkumų balansuojant medžio pozoje. Jei šokate salsą, jus gali šokiruoti natūralūs jūsų pasimatymo talentai šokių aikštelėje!

Taigi, pažiūrėkite, kokius renginius siūlo jūsų mokykla. Juk mokykloje tu tik tiek ilgai, todėl mėgaukis, kol tai trunka.

Ką manote?

Jei norite gauti daugiau Valentino dienos turinio, būtinai peržiūrėkite 25 geriausių Valentino dienos makiažo išvaizdų, kuriuos verta išbandyti, vadovą.

Ar kuri nors iš šių pasimatymų idėjų jums skamba intriguojančiai? Ką suplanavote savo romantiškoms atostogoms šiais metais? Palikite mums komentarą žemiau!

Kategorija: