Visi turime tų naktų, kai norime tiesiog susirangyti ir žiūrėti filmą patys arba su savo merginomis. Taigi kodėl gi nenužudžius dviejų paukščių vienu akmeniu ir nepasisemus mados įkvėpimo?

Šie 10 madingų filmų yra vieni iš mano mėgstamiausių dėl linksmų ir unikalių stilių. Taigi atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės akių saldumu!

Geriausi mados filmai

Pusryčiai pas Tiffany's (1961):

Šis mylimas filmas, kuriame vaidina Audrey Hepburn, kupinas klasikinės, žavios mados. Juk šiam filmui galima priskirti originalią „Juodą suknelę“! Visiška klasika, kurią norėsite žiūrėti vėl ir vėl.

Daugiau apie šio filmo stilių žr. mano straipsnį Pusryčiai Tiffany's Fashion.

Bonnie & Clyde (1967):

Faye Dunaway kaip Bonnie yra puikus pavyzdys, kaip moteris visada atrodo nuostabiai, net ir pažeidžiant įstatymus Didžiosios depresijos metu.

Daugiau apie šio filmo stilių žr. mano straipsnį apie Bonnie & Clyde Fashion.

Annie Hall (1977):

Preppy Dianne Keaton vyriški drabužiai šiame Woody Alleno filme buvo didelė tendencija tuo metu, kai buvo išleistas filmas, ir šiandien tebėra klasikinis vaizdas.

Daugiau apie šio filmo stilių žr. mano straipsnį apie Annie Hall madą.

Talentingasis ponas Ripley (1999):

Šis filmas apskritai vizualiai labai malonus. Tarp gražaus Viduržemio jūros fono ir nuostabių kostiumų, Gwyneth P altrow, Matto Damono ir Jude'o Law (kurie patys yra labai gražūs!), jums nepakaks.

Daugiau apie šio filmo stilių žr. mano straipsnį „Mada iš talentingojo pono Riplėjaus“.

Beveik garsus (2000):

Tai vienas iš tų ikoniškų mados filmų. Kate Hudson šiame filme vaidina įnoringą, žavingą, laisvos dvasios grupiokę, o jos apranga tikrai atitinka šią dalį. Tai filmas, sutvirtinęs Kate Hudson kaip stiliaus ikoną, o merginos visur trokšta nuostabaus Penny Lane kailiu puošto p alto.

Daugiau apie šio filmo stilių žr. mano straipsnį apie beveik garsią madą.

Karališkieji Tenenbaumai (2001):

Kaip ir beveik bet kuriame Weso Andersono režisuotame filme, „The Royal Tenenbaums“ yra išskirtinė ir unikali estetika. Po šio filmo pasirodymo Gweneth P altrow personažas sukėlė daugybę Helovino kostiumų idėjų. Tačiau ne tiek jos apranga, kiek viso filmo išvaizda, įskaitant rinkinius, daro šį filmą tokį vizualiai linksmą.

Daugiau žr. Mada, įkvėpta karališkųjų Tenenbaums.

Užrašų knygelė (2004):

Užrašų knygelė užpildyta geriausia 1940-ųjų mada. Tai moteriška ir žavinga, jau nekalbant apie puikų filmą, kurį galima žiūrėti kartu su draugėmis, nes tai yra pramoginė vertė.

Jei jums patinka šio filmo stilius, peržiūrėkite mūsų įrašą „The Notebook Fashion“.

Marie Antoinette (2006):

Labai mažai filmų yra tokie dekadentiški kaip Sofios Coppolos Marie Antoinette. Šis filmas kupinas mados didžiausių ir pastelinių atspalvių: lankeliai, raukiniai, perukai, vėduoklės, kaukės, net maistas šiame filme yra akinantis! Neįkvėpti šio filmo vaizdų beveik neįmanoma.

Daugiau žr. mūsų įrašą apie mados įkvėpimą iš Marijos Antuanetės.

Seksas ir miestas: filmas (2008):

Negalėjau palikti šios klasikos iš sąrašo! Kaip ir šou, filmas „Seksas ir miestas“ yra nuolatinis mados įkvėpimo, dizainerių prekių ženklų ir NYC stiliaus srautas.Dar geriau, kad su keturiais pagrindiniais veikėjais yra kiekvieno skonio apranga. Tai vienas iš tų garsių mados filmų, apie kurį visada bus kalbama!

Reikia daugiau SATC stiliaus? Žr. mūsų straipsnį apie sekso ir miesto filmų madą.

(500) Vasaros dienų (2009 m.):

Kai pasirodė šis filmas, Zooey Deschanel personažas pavogė ne tik jos aktorės, bet ir mados mylėtojų dėmesį visur. Jos keistas, šiek tiek 40-ies, šiek tiek nepriklausomas, moteriškas stilius yra gaivus šiuolaikinių filmų drabužių spintos.

Jei norite sužinoti daugiau, žr. mūsų įrašą apie 500 vasaros dienų mada.

Kas tave įkvepia?

Ar matėte kurį nors iš aukščiau pateiktų filmų arba buvote jų įkvėptas? Ar yra kitų filmų, kurie, jūsų nuomone, turėtų būti sąraše? Palikite komentarą su savo mintimis ir praneškite mums!

Kategorija: