Būsiu nuoširdus su jumis, vaikinai: jaučiuosi mažiausiai atsidavęs Tolkieno gerbėjas, nes vis dar nebuvau pažiūrėti Hobitas: Smago dykuma. (Gerb. Peter Jackson ir New Line Cinema: nustokite rengti premjeras prieš pat finalo savaitę!)

Tačiau aš pamilau nuotraukas, kuriose užfiksuotas Bilbo iki kelių drakono auksu, nykštukai, besileidžiantys upe, visiškai nauji, šiek tiek baisūs mėlyni kontaktiniai lęšiai ir Thranduil absoliučiai nuostabi karūnėlė. (Aš taip pat buvau šiek tiek rūstus pridėjus, atrodo, elfų meilės pomėgį, bet tada vis tiek susimąsčiau apie Taurielio nuotraukas, nes atrodo, kad Kate atskrido iš salos ir į Viduržemį!)

Dar nematėte nė vieno Hobito filmo? Perskaitykite mūsų straipsnį apie madą, įkvėptą pirmojo filmo „Hobitas: netikėta kelionė“, kad susigautumėte!

Know Your Geek: Apie Hobitą

  • The Desolation of Smaug yra antroji Peterio Jacksono trilogijos "Hobitas" dalis, paremta J.R.R. Tolkienas.
  • Bilbo ir Thorino nykštukų kompanija toliau siekia atkovoti Vienišąjį kalną. Pakeliui jie turi susidurti su goblinais, elfais, vorais ir ypač bjauriu drakonu.
  • Tuo tarpu Gendalfas ir B altoji taryba tiria paslaptingą šešėlį rytuose, keliantį grėsmę Vidurio žemės saugumui.
  • The Hobit: The Desolation of Smaug vaidina Martinas Freemanas, Ianas McKellenas, Richardas Armitage'as, Evangeline Lilly, Lee Pace'as, Luke'as Evansas, Kenas Stottas, Jamesas Nesbittas, Orlando Bloomas ir Benedictas Cumberbatchas.

Apranga, įkvėpta Hobito: Smago dykuma

Pasiruošę grįžti į mūšį su Bilbo Bagginsu, drąsiausiu mažuoju hobitu? Peržiūrėkite šiuos keturis drabužius, įkvėptus „The Hobbit: The Desolation of Smaug“ įvykių !

Ežerų miestelio vyrai

Bilbo ir kompanijos ieškojimas į Ereborą veda juos per Lake-town, vyrų karalystę. Ten jie susiduria su Bardu Lankininku, kvalifikuotu lankininku, turinčiu karališkąjį paveldą, ir Lake-town meistru.

Produkto informacija: megztinis, liemenė, džinsai, šalikas, batai, apyrankė

Atrodo, kad ežero miestelio gyventojai dėvi drabužius, panašius į tuos, kurie randami Rohane: karaliauja kailiai, namine vilna ir naminiai rudeniškų atspalvių audiniai. Pasisemkite įkvėpimo iš kaimiškų tekstūrų ir spalvų paletės su patogiu tunikiniu megztiniu ir jaukia kirpimo liemene. Tvirtai atmosferą papildo aptempti vaikino džinsai ir drobiniai batai.Galiausiai užmaukite juodos rodyklės žavesio apyrankę kaip nuorodą į galimą Bardo vaidmenį nykštukų paieškose.

Thranduil's Realm

Nykštukai niekada neturėjo labai gerų santykių su elfais nuo tada, kai Thranduil, Mirkwoodo karalystės elfas, atsisakė jiems padėti, kol Smaugas sunaikino Ereboro karalystę . Tačiau užduotys atveda nykštukų kompaniją į Mirkwoodą, kur Silvano elfai greitai juos sulaiko ir įmeta į Thranduil požemius. Orlando Bloom gerbėjai visame pasaulyje džiaugiasi, nes Thranduil tiesiog taip atsitiko, kad jis yra visų mėgstamiausio draugijos elfo tėvas: Legolas (Deja, šiame filme hobitų Isengardui nėra.)

Žiūrėk, Legolasai ir Taurieli, jūs abu tikrai gražūs ir viskas, bet Thranduilas yra pats nuostabiausias visų laikų elfas. Tiesiog pažiūrėkite į tuos tobulai prižiūrėtus antakius, tas šilkines platinos spynas ir tą be galo didingą karūną!

Produkto informacija: švarkas, suknelė, batai, pėdkelnės, krepšys, galvos juosta

Nors mes, paprasti mirtingieji, niekada negalėjome tikėtis prilygti įspūdingam elfų karaliui, mes tikrai galime savo išvaizdai pridėti šiek tiek elfiško stiliaus.

Derinkite medžiotojo žalią suknelę, primenančią Tauriel aprangą, su alyvinės spalvos zomšiniu švarku, primenančiu Legolaso apdarą. Metalinės pėdkelnės primena spindinčius Thranduil chalatus, o batai su sagtimi puikiai tinka vaikščioti tamsiais Mirkwood miškais. Viską papildykite blizgančia galvos juostele. Jei tokį rasite, būtinai įeikite į įspūdingus įėjimus važiuodami ant didžiulio briedžio.

Tik šypsena ir statinė

Vienoje įsimintiniausių „Hobito“ scenų – nykštukai, drąsiai pabėgantys iš Mirkwood. Padedami Bilbo, jie kraunasi statinėse ir leidžiasi klastinga kelione žemyn upe.

Produkto informacija: Marškiniai, Sijonas, Batai, Krepšys, Diržas, Auskarai | Nuotrauka

Imkitės įkvėpimo iš jų vandeningo pabėgimo su chambray viršutine dalimi ir rudu midi sijonu. (Kitas variantas: dėvėkite tikrą statinę aplink juosmenį. Tai nerekomenduojama.) Pora džiuto pleištų nurodo virvę ant statinių, o kibiras primena nykštukų improvizuotus pabėgimo laivus. Nykštukai turi nepaprastai įspūdingas barzdas: vadovaukitės šia nuostabia pamoka, kad susikurtumėte savo arba galbūt tiesiog įdėkite keletą pynių į savo kasdienį darbą.

Drakono guolyje

Drakonas Smaugas užvaldė Ereborą, senovinius nykštukų namus. Apsuptas aukso lobių, jis snaudžia Vienišajame kalne. Bilbui, kaip bendrovės „įsilaužėliui“, pavesta patekti į Smaugo guolį ir atgauti Arkenstone – šlovingą brangakmenį ir svarbų nykštukų palikimą.

Tačiau nėra taip paprasta, kaip galima manyti, paisyti Hogvartso tikėjimo, Draco Dormiens Nunquam Titillandus (tai yra „Niekada nekutenk miegančio drakono“, jums, muliažai), ir Bilbas atsiduria prieš siaubingą priešą.

Pasakykite, ką norite apie Peterio Jacksono Tolkieno kūrinių adaptacijas, bet gana nenuginčijama, kad Weta Workshop atliko neįtikėtiną darbą su savo CGI kūriniais. (Golumas yra tikras šedevras.) Nors mano mylimas hobitu tapęs Žiedo narkomanas šiame filme nepasirodo, Smaugas yra gana įspūdingas. Be to, jį įgarsino Šerlokas / Khanas!

Produkto informacija: viršus, megztinis, batai, kelnės, auskarai, krepšys

Pagamink smirdančią Smaug eleganciją ir jo spindinčią odelę sau su prabangiomis detalėmis, pvz., žakardo viršutine dalimi ir paauksuotais kulkšnies batais. Blizgantis gyvatės odos krepšys ir tekstūruoti džinsai primena Smaug drakono kailį, o jūrinis megztinis - Bilbo aprangą. Užmaukite porą monetų auskarų kaip nuorodą į didžiulę nykštukinio aukso minią, kuri skatina įmonės siekius.

Ką galvojote?

Ar dėvėtumėte šiuos drabužius? Ar matėte "Hobitą: Smago dykumą"? Ar nekantriai laukiate paskutinio trilogijos filmo? Kokių dar geekiškų įkvėpimų norėtumėte pamatyti? Kaip visada, praneškite mums komentaruose!

Kategorija: