Nors girdėjau daug šurmulių, susijusių su 2013 m. vasaros blokbaisteriu Pacific Rim , nespėjau jo pažiūrėti iki žiemos pertraukos (atsitiktinai tai buvo mano ekrane skrydis namo iš Taivano virš Ramiojo vandenyno). Prisimenu, kaip paniekinamai juokiausi iš pernelyg dramatiško anonso: „Šiandien mes atšaukiame apokalipsę! - bet buvau maloniai nustebintas, kaip man patiko filmas.

Režisierius Guillermo del Toro, Pacific Rim pagerbia japonų Kaiju (pabaisa) ir Mecha (milžiniškas robotas) žanrus, bet vis tiek jaučiasi linksmas ir gaivus. Filmas taip pat sulaukė pagyrų už stiprią pagrindinę heroję Mako Mori (mano naujoji cosplay svajonė!).

„Pacific Rim“ vaidina Idrisas Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Hunnamas, Charlie Day, Robertas Kazinsky, Maxas Martini, Ronas Perlmanas ir Burnas Gormanas.

Pažink savo geiką: apie Ramiojo vandenyno kraštą

  • Ramiojo vandenyno kraštas vyksta 2023 m. Žemėje, kurią terorizuoja milžiniški monstrai, vadinami Kaiju, patenkantys į mūsų pasaulį per plyšį Ramiojo vandenyno dugne. Siekdamos kovoti su šiais siaubingais žvėrimis, pasaulio vyriausybės susivienijo ir pastatė jėgerius – didžiulius robotus, ginančius pakrantės miestus. Šiam visos Ramiojo vandenyno gynybos korpusui vadovauja Stacker Pentecost.
  • Jėgeriai turi dviejų pilotų sistemą. Norėdami efektyviai valdyti robotą, du pilotai, vadinami reindžeriais, turi sugebėti užmegzti psichinį ryšį, vadinamą dreifavimu arba nerviniu rankos paspaudimu. Todėl daugumą „Rangers“ komandų sudaro broliai ir seserys arba susituokusios poros dėl jų suderinamumo.
  • Nr.
  • Kai vyriausybė nusprendžia atšaukti Jėgerių programos finansavimą, siekdama pastatyti pakrantės sieną, Sekminės surenka likusias jėgerių pajėgas Honkonge paskutiniam bandymui nugalėti Kaiju. visiems.

Apranga, įkvėpta Ramiojo vandenyno krašto

Pasiruošę atšaukti apokalipsę? Skaitykite toliau trys drabužiai, įkvėpti Ramiojo vandenyno krašto:

Broliai Beketai

Raleigh ir Yancy Beckett yra broliai ir Gipsy Danger, Mark-3 Jaeger, pilotai. Turėdami keturis Kaiju nužudymus, jie sudaro nepaprastai efektyvią komandą. Tačiau mūšiui prie Aliaskos krantų nepavykus, Yancy žūva, o Rolis yra traumuotas dėl psichologinės įtampos pilotuojant jėgerį vienam. Rolis palieka savo pilotų istoriją, kol vieną dieną prie jo prieina Stacker Pentecost ir paprašo suvienyti jėgas su kitais likusiais jėgerių pilotais.

Produkto informacija: švarkas, suknelė, pėdkelnės, batai, lūpų dažai, akiniai nuo saulės

Nepaisant futuristinės aplinkos, Gipsy Danger dizainas įkvėptas Antrojo pasaulinio karo naikintuvų. Atitinkamai, broliai Beketai dėvi 40-ųjų stiliaus bombonešius, ant kurių puikuojasi bomba važiuojanti mergina. Išbandykite atnaujintą Antrojo pasaulinio karo „Americana“ versiją su modernizuotu švarku ir žalios spalvos suknele su tvirtomis užtrauktuko detalėmis.

Koviniai batai sustiprina išvaizdą, o įžūlios pėdkelnės suteikia žaismingumo ir primena švelnų pinup merginos stilių. Galų gale, reindžeriai yra lakūnai, todėl užsukite į porą aviatorių, kad užbaigtumėte ansamblį.

Mako Mori

Mako Mori, jaunas besimokantis reindžeris, yra vienas ryškiausių Stacker Pentecost mokinių ir jo įvaikinta dukra. Vaikystėje Mako tėvai žuvo per Kaiju išpuolį Tokijuje, o tai skatina jos norą atkeršyti tėvams prisijungiant prie Ramiojo vandenyno gynybos korpuso.Mako yra stipri, gabi, nepriklausoma moteris, nebijanti ginti tai, kas, jos nuomone, yra teisinga.

Ji paskirta surasti naują Gipsy Danger antrąjį pilotą. Kai ji išbando įvairius kandidatus, tampa aišku, kad Mako žino, kad ji yra labiausiai kvalifikuota eiti pareigas, tačiau Pentecost nemano, kad yra pasirengusi būti jėgerio pilotu.

Produkto informacija: P altas, Viršutinė dalis, Kelnės, Batai, Krepšys, Auskarai, Akių pieštukas, Nagų lakas

Mako teikia pirmenybę vienspalviams drabužiams, kurie yra griežti ir militaristiniai; jos drabužiai visada yra nepriekaištingi, o tai atspindi jos asmenybę. Tačiau kob alto mėlynos spalvos akcentai jos glotniame bobų šukuosenoje suteikia maištingumo. Pasisemkite įkvėpimo iš jos paprasto, bet akį traukiančio stiliaus su juodos, pilkos ir tamsiai mėlynos spalvos ansambliu.

Medžio anglies palaidinė ir aptemptos juodos kelnės suteikia švelnesnį kontrastą ryškiam švarkui ir kietiems iškirptiems batams. Kniedės formos auskarai ir minimalistinis pasiuntinių krepšys primena futuristiškesnę Mako's Ranger šarvų išvaizdą.Galiausiai pridėkite ryškios spalvos kob alto mėlynos spalvos skysto įkloto ir nagų lako pavidalu.

Chasing The Rabbit

Kai susiformuoja nervinis rankos paspaudimas, reindžeriai tampa vienas kito prisiminimais ir mintimis, todėl jie turi būti atsargūs, kad neužkliūtų prisiminimų, galinčių sukelti emocines reakcijas. „Persekiojimas triušio“, kaip jie vadina, gali prarasti kontrolę. Per pirmąsias Raleigh ir Mako drifto treniruotes ją apima baisūs prisiminimai, kai vaikystėje neteko savo tėvų.

Produkto informacija: p altas, megztinis, viršutinė dalis, sijonas, batai, auskarai

Nors ši scena yra nepaprastai liūdna ir jaudinanti, žiūrėdama galėjau galvoti tik apie tai, kokia žavinga buvo mažojo Mako Mori apranga. (Mados tinklaraščių rašymo pavojai!) Jos pudros mėlynos spalvos Peter Pan apykaklės p altas primena Alisą Stebuklų šalyje ir Ofeliją iš del Toro Pano labirinto; raudoni batai su sagtimi, kuriuos ji suspaudžia vėliau, tampa jos emocinės kelionės simboliu.

Nepaisant gana niūraus aprangos konteksto, tai tikrai puikus įkvėpimas. Jei norite atrodyti labiau suaugusiems, pabandykite derinti A formos languotą sijoną su dramblio kaulo spalvos palaidine. Kutuotieji raudoni batai yra neįprastas Mako patento Mary Janes variantas, o mėlynas p altas su užtrauktuku yra mažiau vertinga jos versija.

Ką galvojote?

Ar dėvėtumėte šiuos drabužius? Ar matėte „Pacific Rim“? Ką manai apie filmą? Kokių dar geekiškų įkvėpimų norėtumėte pamatyti? Praneškite man palikdami komentarą!

Kategorija: