Gal tai ženklas, kad esu per daug priklausomas nuo savo popkultūros, bet pastaruoju metu ėjau iš proto, nes dėl olimpinių žaidynių transliacijos visos mano televizijos laidos buvo pertraukos. Poliarinio sūkurio situacija taip pat tikrai nepadeda! Bet visas šis troškimas dėl TV pataisos privertė susimąstyti apie kitą laidą, kurios greitai norėčiau sugrįžti: Doctor Who !

Jei žiūrite serialą, žinote, kad ankstesnis Daktarą vaidinęs aktorius Mattas Smithas praėjusio sezono pabaigoje išvyko ir jį pakeitė Peteris Capaldi, kas bus dvyliktasis Daktaro įsikūnijimas Nors Doctor Who 8 sezonas bus rodomas tik liepos mėn., apie naująjį Daktarą daug triukšmo.

O kadangi mes esame mados svetainė, galų gale, nėra geresnės vietos kaip čia diskutuoti apie naują daktaro kostiumą Kiekvienas gydytojas turėjo firminę aprangą ar aksesuarą: Pavyzdžiui, Keturi turėjo savo milžinišką dryžuotą šaliką, Penki – savo salierinę sagę, Devyni – tvirtą odinę striukę, Dešimt – savo šluojančią tranšėją ir sportbačius, o vienuolika – savo peteliškes ir fezą.

pirmosios Dvylikos reklaminės nuotraukos buvo išleistos praėjusią savaitę; nors šio Daktaro kostiumas nėra toks dramatiškas ar keistas kaip jo pirmtakų, jis man tikrai patinka! Tai neabejotinai grįžimas prie pagrindų: supaprastintas p altas su dailiai raudonu pamušalu, megztinis liemenė, aptakios kelnės ir pora blizgių batų. Nekantrauju pamatyti, kokia kryptimi jie pasuks. Ar jis bus švelnus ir veržlus? Rezervuota? Irzlus? Kas žino?! Lauksiu (nerimastingai) iki liepos, kad sužinočiau.

Daugiau TARDIS vertų aprangos įkvėpimo ieškokite ankstesniuose „Geek Chic“ straipsniuose: „Doctor Who“ įkvėpta mada: I dalis, „Doctor Who“ įkvėpta mada: II dalis, „Doctor Who“ įkvėpta mada: III dalis ir „Mada įkvėpta“ pateikė Clara iš Doctor Who.

Apranga, įkvėpta naujojo gydytojo

Geronimo, fantastika, allons-y, kokia bus nauja frazė? O koks bus naujasis Daktaras? Kad skirčiau laiko iki 8 sezono pradžios, sudariau tris drabužius, remdamasis kai kuriais gydytojų bruožais, taip patCapaldi kostiumas

Mylimas keistukas

Produkto informacija: p altas, megztinis, viršutinė dalis, šortai, pėdkelnės, batai, kuprinė

Per visus šiuos įsikūnijimus vienas dalykas lieka nepakitęs: Daktaras yra keistas. (Juk jis yra ateivis, turintis dvi širdis, kuriam tūkstančiai metų.) Kol kas nežinome, kokių naujų negandų atskleis Dvyliktasis daktaras – pomėgį bananams? Keistos skrybėlės? Želė kūdikiai? - jis tikrai bus toks pat keistai žavus, kaip ir jo pirmtakai.

Peržiūrėkite unikalią Daktaro prigimtį su šiuo neįprastu, šauniu drabužiu su klostuotais šortais.Pridėkite ryškų megztinį ir lakuotas brogas, tada apsivilkite linksmą languotą p altą, atrodytų, Twelve firminių spalvų. Galiausiai, spalvinga kuprinė yra puikus būdas laikyti visus būtiniausius daiktus, kai naršote visą laiką ir erdvę.

Šaunusis erdvėlaivis

Produkto informacija: p altas, švarkas, marškiniai, kelnės, pleištai, auskarai, šalikas

Jei norite klasikinės išvaizdos, atspindinčios kai kuriuos rimtesnius Daktaro įsikūnijimus, išbandykite pritaikytą ansamblį su dryžuotu raudonu švarku ir tamsiai mėlynomis kelnėmis, primenančiomis Dvylika. Niekada nesuklysite su puikiai raižytais b altais marškiniais su sagomis! P altas su kaklu yra nesenstantis kūrinys, kurį galėsite dėvėti amžinai. Pasipuoškite su poliruotomis detalėmis, pvz., pleištiniais pompais, vientiso atspalvio skara ir auskarais su smeigtukais.

The Renegade Time Lord

Produkto informacija: p altas, megztinis, apykaklė, džinsai, batai, auskarai

Nors pagal žmogiškuosius standartus jis gali būti senas, jo širdyse Daktaras vis dar yra nuotykių trokštantis berniukas, kuris pabėgo pamatyti visatos su savo mylimuoju TARDIS. Įamžinkite maištingą jo prigimtį su šiek tiek įmantresniu ansambliu, kurį sudaro ugniagesiams atsparūs raudoni džinsai ir tvirti koviniai batai. Pridėkite šiek tiek savo mėgstamo pagrindinio megztinio su puošta apykakle, tada apsivilkite mišrios medžiagos moto striukę. Jausitės pasiruošę įveikti visatą!

Ką galvojote?

Ar dėvėtumėte šiuos drabužius? Ar džiaugiatės Peterio Capaldi daktaru? Ką manai apie jo kostiumą? Kokių dar geekiškų įkvėpimų norėtumėte pamatyti? Praneškite komentaruose!

Kategorija: