Po visų jūsų puikių atsiliepimų (ir jūsų pačių patarimų) apie praėjusios savaitės straipsnį Skalbimo patarimai ir gudrybės, kurias turėtų žinoti kiekviena mergina, nusprendžiau padaryti antrą dalį! Jūs, vaikinai, ne tik uždavėte keletą klausimų apie skalbinius, bet ir norėjote patarimų dėl skalbinių krepšelių ir geriausių ploviklių.

Per trejus su puse metų mokykloje susidūriau su visomis įmanomomis skalbimo problemomis – nuo monetų aparatų ir ploviklio nutekėjimo iki suplyšusių klijų, todėl jaučiuosi gana kvalifikuotas galėdamas jums patarti, kaip to išvengti. klaidų, kurias padariau!

Tikimės, kad šie du straipsniai padės išnaudoti visas savo drabužių galimybes ir užtikrinti, kad jūsų mėgstami daiktai tarnaus ilgus metus. Nėra nieko blogiau, kaip jūsų mėgstamiausias viršutinis drabužis sugenda skalbimo metu, bet, laimei, daugumos skalbimo nelaimingų atsitikimų galima išvengti. Atsižvelgiant į CF bendruomenės patarimus (ir žavingą skalbimo kliūtį), skalbimo diena gali būti ta diena, kurios tikrai laukite!

Skalbimo patarimai iš CF skaitytojų!

Pirmasis šios serijos įrašas sulaukė tiek daug nuostabių komentarų, įskaitant nemažai puikių skalbimo patarimų. Todėl šiame įraše norėjau pasidalinti keletu geriausių, jei jų praleidote.

“ Dar vienas patarimas, kaip neleisti spalvoms kraujuoti – įsigyti tuos Shout spalvų lapus. Dažniausiai man neužtenka b altų drabužių, todėl spalvas plaunu su savo šviesiais drabužiais ir viena iš tų mažų paklodžių ir niekada nepernešu spalvos! ” - Karen

“ Aš niekada nenaudoju audinių minkštiklio prie daiktų, kurie gali būti nešvarūs tai daro didžiulį skirtumą! Kai kuriose skalbimo priemonėse yra audinių minkštiklio, todėl stengiuosi ir jų nenaudoti “ – Leah

“ Drabužius būtinai išskalbkite š altame vandenyje; tai neleis išsitempti. O jei džiovinate ore, nekabinkite nuo drabužių linijos. Įsigykite plačias pakabas, kad išvengtumėte iškilimų, arba tiesiog padėkite jas ant lygaus paviršiaus “ - Kareem

“ Kitas patarimas: investuokite į nedidelę sulankstomą džiovyklą. Daugumos drabužių nedžiovinu. Neleidžia susitraukti ir susitraukti. Ir kai baigiu skalbti, sulankstysiu jį ir pastumiu po futonu, kad nepatektų“ - Rin

7 stilingi skalbiniai, kad skalbimas būtų malonesnis

Nė vienas nenorime paaukoti savo unikalaus stiliaus, nešiodami blankų skalbinių maišelį per bendrabučius. Laimei, tokiose parduotuvėse kaip „Bed Bath & Beyond“ ir „Target“ yra didžiulis kliūčių pasirinkimas – ir tikrai rasite kažką kiekvienam. Nors pinti krepšeliai yra stilingi, daugumoje bendrabučio kambarių nėra pakankamai vietos nesulankstamam krepšeliui. (Juos taip pat labai sunku temptis į skalbyklą.)

Sprendimas? Skalbinių maišeliai! Nesvarbu, ar tai paprasta drobė, ar sulankstomas nailonas, galimybė laikyti skalbinių maišelį, kai jis nenaudojamas, suteiks daugiau vietos bute.Mums taip pat patinka popsas - viršų kliūtys, kurios gali būti naudojamos kaip skalbinių maišai!

Nr. , Bath & Beyond, medvilninis skalbinių krepšys – lova, vonia ir toliau, tikri paprasti skalbimo maišeliai – lova, vonia ir toliau

Būtina turėti skalbimo dieną

Visi žino, kad skalbinių maišelis ir skalbimo priemonė yra būtiniausi dalykai, kurių reikia norint išskalbti drabužius, tačiau yra keletas kitų įrankių, kurie labai palengvins jūsų gyvenimą ( ir saugok savo drabužius!).

Galite apsaugoti savo subtilius drabužius skalbdami juos mažuose skalbimo maišeliuose, apsisaugoti nuo susitraukimo džiovindami drabužius ant džiovinimo stovo ir netgi kovoti su skilimu su audinio skustuvu.Geriausia dalis? Visos šios pagalbinės skalbimo priemonės yra prieinamos ir yra kompaktiškų versijų, todėl jos neužims per daug vietos jūsų kambaryje!

Produkto informacija: Prabangus audinių skustuvas – taikinys, džiovinimo lentynėlė virš durų – lova, vonia ir daugiau, piniginė monetoms – Forever 21, mini garų lygintuvas – Amazon, lyginimo lenta ant stalo – lova, vonia ir toliau, Megztinių džiovinimo lentyna – lova, vonia ir ne tik

Ką manote?

Jūs, vaikinai, praėjusią savaitę gavote daugybę puikių patarimų ir prašymų, tikimės, kad šios savaitės įrašas bus toks pat naudingas! Ar bandėte kurį nors iš aukščiau išvardytų produktų? Ar yra tam tikros rūšies skalbimo kliūtis, kuri jums labiau patinka? Kaip stilingi studentai, mes visi norime pasirūpinti savo apranga – praneškite mums savo patarimus, gudrybes ir rekomendacijas dėl skalbimo dienos būtinų dalykų, palikdami komentarą!

Kategorija: