Jei esate kaip aš, praėjusius metus nekantriai laukėte „Netflix“ Girlboss. Kai serialas pasirodė balandį, aš jį sukūriau maždaug per dieną. Praėjus daugiau nei mėnesiui, aš vis dar nerimauju dėl emocinio pasirodymo poveikio.

Girlboss turi kažką kiekvienam: yra dramos, yra humoro ir, svarbiausia, yra daug fantastiškos mados inspo. Apskritai, tai smagus serialas apie tai, kaip atrasti savo aistrą ir vadovautis savo nuotaika net tada, kai kortos prieštarauja tau.

Jei nežinojote, serialas yra laisvai pagrįstas Sophia Amoruso bestseleriu Girlboss. Niekada neskaičiau knygos, bet pažiūrėjęs laidą įtraukiu ją į savo vasaros skaitinių sąrašą.

Nors „Girlboss“ sukurta remiantis tikru Sophia Amoruso gyvenimu, būtent Brit Robertson Sophia istorija atgyja ekrane.

Serialas seka britę Sofiją, kai ji bando naršyti verslo pasaulyje, atidarydama parduotuvę „eBay“. Nors atrodo taip paprasta, kaip paskelbti drabužius svetainėje, Sophia netrukus sužino, kad sėkmingam verslui vykdyti prireiks daug daugiau nei kelių pelės paspaudimų.

Sophia nėra pati simpatiškiausia veikėja, bet ji visiškai savimi. Ji žygiuoja savo būgno ritmu ir yra linksma bei nuožmi. Be to, kaip sakiau, mergina turi rimtą stilių.

Girlboss apranga 1: ilgos užpakalinės kelnės

Nors pasirodymas vyksta maždaug 2000-ųjų viduryje, Sofijos stilius yra 70-ųjų. Vienas iš tokių retro stilių yra šis nuostabus trumpų rankovių džinsinis kombinezonas – tai puiku!

Norėdami įgyti Sofijos atmosferą, drąsiai naudokite šį raukintą kombinezoną be petnešėlių. Suporuokite jį su kai kuriais ilgais, sukrautais karoliais, kad puoštumėte.

Jei norite papildomo aštuntojo dešimtmečio stiliaus hito, užsimaukite keletą stambių platforminių sandalų. Stambūs batai yra didžiulis Sofijos drabužių spintos elementas ir pastaraisiais sezonais jie vėl sugrįžo.

Norėdami imituoti Sophia išvaizdą, suriškite viską su šiuo kraštučiu kryžminiu krepšiu. Tai pakankamai bohemiška, kad tiktų prie Sofijos gyvenimo būdo, tačiau labai rafinuotai nušlifuoja išvaizdą.

Produktai:Kombinezonas – Nordstrom Rack, Batai – Nine West, Vėriniai – Macy’s, Krepšys – Nordstrom

Girlboss Outfit 2: "Sophia"

Sophia yra akivaizdi fashionista. Tai įrodo bandomojo epizodo nuotrauka: tai gali būti keista reklama tiems konjakiniams batams iki kelių, kuriuos ji avi. Papildydami tuos batus trumpais šortais ir paprastu juodu baku, akivaizdu, kad Sophia gali puikiai atrodyti net ir dėl automobilio problemų.

Nors (tikiuosi) nestumsite automobilių į kalnus, iš šio kadro galite pavogti Sofijos stilių. Derinkite tuos pačius konjakinius batus iki kelių su pasirinktais džinsiniais šortais. Pasirūpinkite, kad viskas būtų paprasta, bet ryšku su pririštu baku.

Pabaikite išvaizdą naudodami keletą glam priedų. Sumaišykite auksinį kaklo vėrinį ir kelis didelius auksinius lankelius, kad atrodytumėte tiesiai iš „Urban Outfitters“ skelbimo.

Produktai: Šortai – Hollister, Batai – Kohl’s, Kaklo papuošalas – Nordstorm, Auskarai – Go Jane, Viršutinė – H&M

Girlboss apranga 3: „Sophia“ dar kartą

Štai, mūsų herojui pasisekė. Sophia yra palaužta ir netrukus taps benamis, nebent ji sugalvos rimtų pinigų.

Laimei, mada išgelbsti. Pati Sophia vilkėta striukė įkvepia ją išbandyti savo jėgas perparduodant taupius drabužius „eBay“. Taip gimsta Nasty Gal.

Kitą vakarą pasimėgaukite Sophia ir sužavėkite šią 70-ųjų retro stiliaus įkvėptą išvaizdą. Atkreipkite dėmesį į mūsų merginą ir išbandykite raudonas platėjančias kelnes: Sophia per visą seriją mėgsta tik platėjančias kelnes, ir jai patiktų šios aksominės kelnės.

Dar nebaigėme: tada apsiaukite dirbtinės zomšos gėlėmis siuvinėtus batelius, dėl kurių Sophia nusižudys. Atsisakykite pagrindinio juodo užsegamo viršaus ir šokite visą naktį su šiuo šauniu kutais. Užbaikite viską su pareiškimu, pvz., blizgantis auksinis bombonešis

Produktai: Kelnės – Revolve, Batai – Forever 21, Striukė – American Eagle, Viršutinė – Boohoo

Ką manote?

Ar matėte Girlboss? Ar tu tai myli ar nekenčia? Kas yra jūsų mėgstamiausias personažas ir, svarbiausia, kurią Sofijos išvaizdą norėtumėte pamatyti toliau 2 dalyje? Praneškite komentaruose!

Kategorija: