Sveiki atvykę į naujausią Ask CF leidimą! Kas dvi savaites atrenkame skaitytojo mados klausimą ir atsakome į jį čia, svetainėje. Ar turite mums konkretų mados klausimą? Slinkite į šio įrašo apačią, kad sužinotumėte, kaip jį išsiųsti mums!

Užduokite CF klausimą

Sveiki!

Esu muzikantas ir pastaruosius kelis mėnesius kūriau miuziklo muziką. Tai nėra labai prabangus reikalas ar kažkas, bet norėčiau profesionaliai pristatyti save, kol (tikiuosi) užmegsiu ryšius! Noriu pasinaudoti šiuo šou kaip galimybe pradėti kurti profesionalių drabužių spintą, tačiau tuo pat metu parodyti savo veržlumą ir kūrybiškumą įvairiems pasirodymams ir kitiems su muzika susijusiems dalykams.Turite idėjų?

Ačiū!

Mūsų atsakymas

Kai mokaisi koledže, gali būti sunku rengti profesionaliai, neprarandant savo asmeninio stiliaus Kartais atrodo, kad vienintelė galimybė yra arba baigti verslo rūbai arba tiesiog apsistokite ir laikykitės patogių kasdienių drabužių. Tačiau geriausias būdas suderinti profesionalią aprangą su prašmatniais ir įmantriais elementais – išlikti kukliam, patogiam ir būti papuoštam.

Atrodo, kad šiai progai ieškote drabužių, kurie iliustruotų jūsų kūrybingumą ir veržlumą, tačiau išliktumėte gana konservatyvūs ir pagarbūs. Kadangi tai neatrodo labai formalus renginys, pompos ir kelnių kostiumai tikrai neatrodo tinkami.

Geras būdas priartėti prie tokio tipo aprangos yra įsivaizduoti, kaip išreikštumėte savo asmeninį stilių, jei vilkėtumėte mokyklinę uniformą – tik vietoj džemperio vidurinei mokyklai Anglų kalbos klasėje uniforma yra jūsų pagrindinė, ne per daug puošni drabužių spinta.Tada galite pridėti įmantresnių elementų, pvz., kampuotus karolius ar žudančius batus, kad atrodytumėte savo.

Sukūriau tris profesionalias, tačiau puošnias aprangas, kurias galite vilkėti per kūrybinės srities tinklo renginius. Peržiūrėkite juos žemiau:

Apranga 1

Produkto informacija: Džinsai, Viršutinė dalis, Kaklo papuošalas, Megztinis, Laikrodis, Butai

Šios išvaizdos tamsesni neutralūs atspalviai turi šiek tiek veržlų, bet nugludintą atmosferą, o gepardo raštas ir švelnūs metalo tonai suteikia šiek tiek nuojautos. Palaidinė su sagomis priekyje visada yra prašmatnus pasirinkimas konservatyviems reikalams, o juodi džinsai ar kelnės yra pagrindinis drabužių spintos elementas. Šią aprangą papildo poliruotas juodas megztinis, bet visada galite pasirinkti oficialesnį švarką, jei to reikia.

Apranga 2

Produkto informacija: Origami sijonas, bakelis, karoliai, piniginė, batai, lūpų dažai

Ši apranga išsiskiria dėl asimetrinių sijono linijų ir aptakios juodos bei pilkos spalvų paletės. Be to, ryškūs metaliniai aksesuarai suteikia prašmatnumo ir šiuolaikiškumo. Ši išvaizda yra įprastoje pusėje, bet gali būti lengvai aprengta pėdkelnėmis, aukštakulniais ar bateliais ir švarku.

Apranga 3

Produkto informacija: kelnės, viršus, karoliai, auskarai, piniginė, bateliai

Šis galutinis drabužis yra mano mėgstamiausias – džinsų detalės atrodo šauniai, meniškai, tačiau aukšta iškirptė ir subtilus palaidinės audinys atrodo taip stilingai. Kalbant apie papuošalus, kutais karoliai jaučiasi įtemptai, o nuleidžiami auskarai yra rafinuoti ir puošnūs. Dėl elegantiškų kulkšnies batų šis ansamblis tinka ramiam renginiui, kuriame reikia vaikščioti ir bendrauti.

Ar turite aktualų mados klausimą? Paklausk!

Ar tavo spintoje yra gabalas, kurio niekada nežinai, kaip susidėlioti? Ar jūsų laukia svarbus įvykis? Ar yra tam tikra tendencija, kuri jus visiškai prarado?

Jei turite klausimą, į kurį norite gauti atsakymą šiame stulpelyje, tiesiog atsiųskite jį el. paštu askcf @ collegefashion.net ir vieną dieną galbūt pamatysite savo klausimą atsakė čia pat svetainėje!

Atkreipkite dėmesį: Gauname DAUG el. laiškų ir, deja, negalėsime atsakyti į kiekvieną klausimą. Tačiau mes perskaitysime kiekvieną klausimą ir nuspręsime, kurie iš jų bus naudingiausi daugumai skaitytojų. Ačiū už supratingumą.

Ką manote?

Kaip rengtis profesionaliai ir pritaikyti savo asmeninį stilių? Ar dėvėtumėte kurią nors iš šių drabužių? Ar jums patinka mano išsirinkti drabužiai? Praneškite mums komentaruose!

Kategorija: