Per kelis ateinančius mėnesius aš čia rašysiu į „pasidaryk pats“ orientuotus straipsnius apie koledžo madą ir kas gali būti geresnis būdas pradėti, nei surinkti įrankių rinkinį, ką jums reikės padaryti nuostabūs „pasidaryk pats“ projektai!

Kai pradėsite galvoti apie mokyklą ir susikrauti pakuotes į koledžą, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia pasiimti ir palengvinti jūsų „pasidaryk pats“ projektus.

Šie elementai taip pat padės jums sekti „pasidaryk pats“ projektus, kuriuos skelbsiu ateinančiomis savaitėmis.

Geriausia dalis? Jie neužims daug vietos net bendrabučio kambaryje.

Pasidaryk pats įrankių rinkinio pagrindai:

1. Audinių žirklės - Kad ir kaip būtų, kiekvienas „pasidaryk pats“ žmogus turi turėti specialias žirkles, kurios naudojamos tik audiniams kirpti. Visiškai metaliniai yra geriausi, kaip šie, tačiau jie jums kainuos 20–30 USD. Tiks ir pigesni, jei tik labai sąžiningai juos naudosite tik audiniams; popierius nubunkins ašmenis.

2. Rožančiaus replės – Rožančiaus replės pavadintos dėl gebėjimo pasidaryti ir iškirpti kilpas, tai yra tai, ką kiekviena mergina turėtų turėti tiek pasitaisydama, tiek pasigamindama naujus papuošalus. Jie daro viską!

3. Adata ir siūlai - Tai yra visi „pasidaryk pats“ pagrindai. Jei nesate tikri, kokios spalvos siūlą pasirinkti, laikykitės juodos, gelsvos arba b altos spalvos. Mažiems pataisymams ir vidaus siūlėms viena iš šių spalvų tiks beveik bet kokiam audiniui. Bet jei planuojate projektą, kuriame jūsų siūlės bus matomos, visada pravartu atsinešti audinį su savimi į amatų parduotuvę ir išsirinkti siūlų.

4. Siūlės plėšytuvas, apsauginiai kaiščiai ir tiesūs kaiščiai - Siūlių plėšyklės leis lengvai ištraukti siūles; jie puikiai tinka nuimti suknelės rankoves ar nuleisti apvadą. Tiesūs smeigtukai ir segtukai taip pat yra puikūs daiktai, kuriuos kiekviena mergina gali turėti po ranka. Taip pat verta įsigyti magnetinę smeigtuko pagalvėlę, kad galėtumėte paimti pabėgusius smeigtukus, nemedžiodami ant rankų ir kelių.

5. Liniuotė, matavimo juosta arba matuoklis – Jūs žinote taisyklę: išmatuokite du kartus, iškirpkite vieną kartą. Siūlau įsigyti matavimo juostą iš siuvimo skyriaus asmeniniams išmatavimams atlikti ir įsigyti metalinę vienos pėdos liniuotę tiesioms linijoms piešti.

6. Lygintuvas Nr. Mažos kelioninės versijos yra puikus pasirinkimas studentėms, kurioms trūksta vietos, kaip ir mažos lyginimo lentos ant stalo.

7. Gera amatų parduotuvė - Apskritai, norint atlikti „pasidaryk pats“ projektus, nebūtina turėti visų atsargų, tačiau reikia žinoti, kur gauti reikalingų dalykų. Pasidomėkite, kas yra jūsų vietovėje, kad žinotumėte, kur kreiptis, kai užplūsta įkvėpimas.

8. Įkvėpimas – Prisijungimas prie tokios svetainės kaip arba CraftGawker gali padėti sekti idėjas, kurias norėtumėte išbandyti, arba išvaizdą, kurią norite atkartoti. Geriausia dalis? Internetinės įkvėpimo lentos neužima vietos jūsų bendrabučio kambaryje.

9. Kantrybė – Kai bandote ką nors naujo, ypač „pasidaryk pats“ projektą, turite būti pasirengę, kad iš pirmo karto viskas klostysis ne taip. Svarbu išlaikyti teigiamą požiūrį, paklausti, ar reikia pagalbos, ir bandyti, bandykite dar kartą!

Rimtam pasidaryk pats:

Tai yra pagrindinių įrankių rinkinio plėtinys, jei planuojate rimtai dirbti su mada. Turėdami šių prekių atsargas, galite lengviau atlikti projektus iš anksto neplanuojant.

Nėriniai, sagos, karoliukai, raukiniai ir kiti gražūs papuošimai – Jei lankotės sendaikčių turguje, sendaikčių parduotuvėje ar garaže ir pamatysite puikių senovinių papuošalų, sagas, juosteles ar apvadus, paimkite juos! Ne visada turite žinoti, kam juos naudosite, tačiau šiuos daiktus turėti gali būti puiku. Tiesiog apsipirkdami nepamirškite vietos apribojimų.

Audinys - Čia galioja ta pati puošmenų taisyklė: jei turite vietos jį laikyti, pirkite tai, kas jums patinka, bet jei trūksta vietos, pirkite tik tiek audinio, kiek reikia vienam projektui vienu metu.

Gera siuvimo mašina pati laikui bėgant. Jei norite įsigyti siuvimo mašiną, atlikite namų darbus. Žinokite, ko norite, ir eikite į parduotuvę, kurioje išmanantys pardavėjai gali jums padėti.Taip galite sutaupyti daug pinigų ir užtikrinti, kad gausite reikiamas funkcijas.

Ką manote?

Kokias amatų reikmenis naudojate reguliariai? Ar turite kokių nors reikalingų reikmenų, kuriuos būtinai pasiimsite su savimi į koledžą? Ar yra puikių „pasidaryk pats“ prekių parduotuvių, kurias pasiūlytumėte? Kokius projektus ruošiatės išbandyti dabar? Norėčiau išgirsti jūsų mintis ir pasiūlymus komentaruose!

Kategorija: