Nuotraukų kreditas: / PRPhotos.com
Nr. . Jos karjera nėra vienintelis besivystantis dalykas. Selena taip pat sustiprino savo mados žaidimą ant raudonojo kilimo ir už jo ribų.

Selena yra puikus stiliaus įkvėpimo š altinis dėl savo plataus mados asortimento. Matome ją su šaunia boho apranga „Coachella“, puikiai atrodo per apdovanojimų šou ir sūpuojančią džinsinio audinio kirpimą eidama reikalus.

Šiame įraše „Savaitė jos stiliuje“ semiamės įkvėpimo iš Selenos populiariausių gatvės stiliaus išvaizdų savaitės madingiems drabužiams.

Pirmadienis:

Distressed džinsai yra viena geriausių šios vasaros tendencijų. Jie gali būti apsirengę aukštyn arba žemyn, todėl puikiai tinka kasdieniam perėjimui. Derinkite laisvus „boyfriend“ džinsus su prigludusiu bodžiu, kad išlaikytumėte savo formą ir neapsunkintumėte kelnių (nebrangių ieškokite „American Apparel“).

Aksesuarai taip pat, kaip Selena, su kaklo karoliais, kad visos akys nenukreiptų į plėšytus džinsus. Užbaikite aprangą neutraliais bateliais arba padarykite išvaizdą dar kasdieniškesnę su sportbačiais.

Antradienis:

Merginų diena reiškia viena: KOMFORTAS. Miela ir kasdieniška Selenos apranga įrodo, kad galite būti ir stilinga, ir patogi. Prie apkarpytų džinsinių marškinių derinkite b altus siaurus džinsus arba, kad išvaizda būtų kuklesnė, b altus antblauzdžius, tokius, kokius dėvi Selena.

Pora užsegamų sportbačių yra tobula avalynė vaikščioti po prekybos centrą. (Kas žinojo, kad sportiniai bateliai taps tokia didele tendencija?) Papildykite savo aprangą veidrodiniais akiniais nuo saulės.

trečiadienis:

Niekas taip nerėkia vasarą kaip džinsiniai šortai. Jie yra pagrindinis dalykas, kurį kiekvienas turi savo drabužių spintoje (jei ne, peržiūrėkite šią „pasidaryk pats“ mokymo programą, kad sužinotumėte, kaip susikurti savo). Išsaugokite kasdienę, bet prašmatnią išvaizdą pridėdami margintą palaidinę ir porą plokščių ar sandalų.

Viena iš mano mėgstamiausių vasaros dalių yra b altos spalvos dėvėjimas, nesvarbu, ar tai b altos kelnės, miela b alta palaidinė, ar šiuo atveju graži b alta rankinė. Tai puikiai tinka kasdieninei vasaros aprangai.

Ketvirtadienis:

Selena šiais metais apkabino savo veržlesnę pusę, ir tai aiškiai atsispindi šioje aprangoje. Norėdami gauti tokį vaizdą, derinkite juodus siaurus džinsus su nelaimingu juodu tankiu. Galima įsigyti abu daiktus, tačiau pigiau pasiimkite seną juodą baką ir džinsus ir patys juos susikirpkite ir sugadinkite.

Jei norite labiau vasarai tinkančios aprangos, iškeiskite batus į sandalus ar sportbačius. Užbaikite išvaizdą mėlyna fedora, kad netikėtai paryškintumėte spalvas.

Penktadienis:

Penktadienį mėgaukitės veržlia vienspalve išvaizda. Derinkite juodus siaurus džinsus ir permatomą juodą apatinį trikotažą. Apačioje pridėkite juodą apyrankę ir porą stulbinančių juodų aulinių batų, kad padidintumėte pranašumą.

Kadangi išvaizda prilimpa prie vienos spalvos, galite ją pagardinti aksesuarais. Išskirtinis karoliai suteikia puikų blizgesį, neatimdami krašto. Užbaikite tai miela sankaba ir turėsite tobulą aprangą nakčiai su draugais.

šeštadienis:

Paprastai, kai galvojate apie vasarą, galvojate apie ryškias spalvas, tačiau šiais metais juoda ir b alta yra pagrindinis spalvų derinys. Šį šeštadienį pasižymėkite juodai b altu kirpčiuku be rankovių.

Norėdami formalesnės vasaros įvaizdžio – puikiai tinka vakarienei ar vakarienei su draugais – derinkite viršutinę dalį su kelnėmis aukštu juosmeniu, kaip Selena, arba rinkitės didįjį sijoną aukštu juosmeniu. Ši apranga yra labai paprasta, tačiau rafinuota, todėl mėgaukitės su mielais kulnais arba gladiatorių sandalais.

sekmadienis:

Pradėkite savo įprastą sekmadienį, praleistą vykdant reikalus, siūbuodami džinsinius šortus. Prie šortų derinkite paprastą b altą trumpikę, bet kas sako, kad vasaros stilius turi būti nuobodus? Paprastas marškinėliai ir džinsai gali būti visiškai pakeisti marginta striuke ar kimono.

Bet kokia apranga akimirksniu tampa madingesnė su tinkamais batais. Pridėkite porą aptakių kulkšnies batų, kad sukurtumėte lengvą stilių.

Mintys?

Ką manote apie Selenos gatvės stilių? Ką manote apie jos stiliaus pokyčius bėgant metams? Kuri apranga buvo tavo mėgstamiausia? Praneškite komentaruose ką norite matyti toliau!

Kategorija: