Sveiki atvykę į naujausią „Looks from Books“ leidimą, kuriuo siekiama įrodyti, kad galite atrodyti protingai, būdami išmanūs knygoms. Mados įkvėpimo galite rasti tarp mėgstamiausių istorijų puslapių, ant gerai suplanuotų knygų viršelių ir mėgstamų personažų, jei pakankamai atidžiai skaitote.

Anna Karenina knygos viršelis per Amazon.com

Vidinis viršelis: šiek tiek fono

Anna Karenina yra populiarus XIX amžiaus Leo Tolstojaus romanas. Istorijoje išsamiai aprašomas tragiškas ir audringas visuomenės moters ir aristokratės meilės gyvenimas Anna Karenina ir jos romanas su žaviuoju Grafu Vronskiu.

Romanas taip pat seka Leviną – idealistišką, depresijos apimtą žemės savininką, pavyzdingą paties Tolstojaus, kurio nuolatines gyvenimo gerinimo idėjas temdo mintys apie savižudybę; Kitty Scherbatsky, jauna, tyra ir graži moteris, kurią Levinas myli; ir Karenin, stoiškas, ištikimas, lengvai įtakojamas ir neryžtingas Anos vyras.

Gerai įvertintas nuo pat debiuto, romanas užsitarnavo nuolatinę vietą tarp literatūros klasikų. Anglų instruktorių, turinčių didelį apetitą, mėgstama (knyga beveik 1000 puslapių ilgio), Anna Karenina taip pat susilaukė pagyrų iš garsių rusų autorių, tokių kaip Fiodoras Dostojevskis ir Vladimiras Nabokovas.

Madingas raštingumas

Naujausias Anos Kareninos filmas buvo išleistas praėjusių metų lapkritį, jame vaidino Keira Knightley ir Jude'as Law. kaip jos impozantiškas vyras. Pastatymo vyriausioji kostiumų dizainerė buvo ne kas kitas, o Jacqueline Durran, kurios ankstesni darbai pelnė „Oskarą“ už „Atpirkimą“ ir „Puikybė ir prietarai“, o anachroniškas ir „neįprastas“ požiūris į šį klasikinį rusų kūrinį jau sukelia apdovanojimų sezono šurmulį.

Turbūt paskatinti filmo, daugelis dizainerių šį sezoną įkvėpimo sėmėsi XX a. praėjusio amžiaus dešimtmetyje, kaip prabangūs dizaino elementai ir to meto tendencijos – kartu su brocade,kailis ir nėrinių motyvai – pasirodė ant konkuruojančių 2013 m. rudens RTW kilimo ir tūpimo takų, nuo Dolce & Gabbana iki Balmain, Gucci ir Lanvin.

Net komerciniai mažmenininkai taip pat įsitraukė į veiksmą, nes Bananų Respublika šį rudenį, sutampant su filmo pasirodymu, pristatė Annos įkvėptą liniją, kurios dizainas įkvėptas klasikinių filme matomų siluetų.

Kaip įtraukti Anną į savo garderobą

integravę pagrindinius romano teminius elementus į savo kasdienę aprangą, taip pat galite pasiekti šį prabangų vaizdą neatrodydami taip, lyg vilkėtumėte senovinį kostiumą. (Tačiau, jei norite pamokose dėvėti balių sukneles, tai jūsų prerogatyva!)

Aukšto priešo kontrastas. Žema visuomenė

Produkto informacija: Velvet Skater suknelė – Miss Selfridge, vilnonis p altas – House of Fraser, nėriniuotos pėdkelnės – nauja išvaizda, Brogue batai – H&M, odinės pirštinės – taikinys, kailinė kepurė – The Hut.

Viena iš pasikartojančių romano temų yra aukštosios (aristokratinės) ir žemos (provincijos) visuomenės sugretinimas Istorinės svarbos – nes ateinantis šimtmetis atneš komunizmo aušrą Rusija – ryšiai tarp dviejų klasių niekada nebuvo tokie aktualūs kaip šiuo laikotarpiu. Ši ideologija dažnai minima asmeniniuose Levino apmąstymuose apie savo žemę ir santykius su jam vadovaujančiais asmenimis, taip pat rodomas jo nerimastingumas su blizgančiomis aukščiausios klasės šventėmis ir operomis.

Ši apranga nukreipia šią didelę atskirtį, kontrastuodama dvi klases per „aukštos visuomenės“ audinius, pvz., aksomą, kailį ir nėrinius, prieš „žemą“ visuomenė“ apdirbo medžiagas, pavyzdžiui, vilną, veltinį ir odą.Vilnonis, karinio stiliaus p altas atspindi karinį buvimą Rusijoje tuo metu, taip pat užsimena apie valstiečius. Odinės pirštinės ir suvarstomi brogai taip pat yra linkę į tai, nes valstiečiai gamino ir naudojo daugiausiai medžiagų. Tačiau nėriniuotos pėdkelnės, aksominė čiuožėjo suknelė ir kazokiško stiliaus kailinė skrybėlė tiesiogiai siejasi su XIX amžiaus Rusijos aristokratijos gausa ir didybe bei jų ekstravagancija.

Mirtingumas ir moralė

Produkto informacija: Kaukolių ir žvaigždžių karoliai – Zara, Paukščių kaukolės karoliai – Threadsence, Skull Drop Auskarai – Nelly, Bone Rings – Wildfox, Fishbone Ring – Romwe, Kaukolės auskarai – Asos.

Anna Karenina nagrinėja aistros, meilės, neapykantos ir išdavystės padarinius ir įkaitęs temperamentas, žaidžiantis romane, smarkiai kontrastuoja su š altomis, griežtomis to meto religinėmis ir visuomenės normomis.

Trintis, kurią sukelia meilės poreikis, kartu su neigimu to, ką pasaulis laiko skandalingu, dažnai sukelia pavojingus veiksmus.Savižudybės, smurtas, sudaužytos širdys, ligos ir mirtis yra sunkios temos romane ir yra gyvybiškai svarbios Anos ir Vronskio santykių dinamikai.

Galite nurodyti šį ideologinį savo išvaizdos lūžį naudodami kaukolės ir kaulų motyvus Tačiau norėdami įtraukti šį teminį elementą į savo garderobą neatrodydami mirties pranašu, suvaržykite jį prie tavo papuošalų. Kaukolės akcentai vėrinyje arba auskaruose gali nerūpestingai pagerbti, o paprasti kauliniai žiedai ar gyvūninės kilmės pakabukai yra šiek tiek įdomesni.

Judėjimo kontrastas prieš apribojimus

Produkto informacija: Suknelė – Miss Selfridge, diržas – Asos, švarkas – American Eagle, sijonas – House of Fraser, galvos juosta (viršuje) – Dorothy Perkins, galvos juosta (viduryje) – prieplauka 1, juostelė (apačioje) – prieplauka 1.

visuomenės lūkesčiai ir ribotos moterų laisvės XIX amžiaus Rusijoje sukelia didžiąją tragedijos ir dramos Anoje Kareninoje, ir niekas nejaučia uždarumo taip stipriai kaip pati Anna .Anos pasaulis, įstrigęs be meilės santuokoje, gresia viską prarasti, jei nuspręs siekti savo svajonių, yra labai apribotas. Neištikimybė yra leistina – net tikėtina – vyrams, o Anos meilė laikoma skandalinga ir paverčia ją visuomenės atstumta.

Savo aprangoje galite sugretinti platų romantiką ir griežtą Rusijos visuomenę. Pavyzdžiui, suvaržykite čiuožėjo sijoną per juosmenį susijuosę diržą, sukurdami kontrastą tarp aptakumo viršaus ir laisvumo apačios. Arba pabandykite uždėti prigludusį švarką ant pilno sijono ir sukurti tą patį efektą. Galiausiai atitraukite sruogas spindinčiomis galvos juostelėmis ir leiskite likusiems plaukams laisvai slinkti, atsižvelgiant į ekstravagantišką gyvenimo būdą, neleidžiantį Annai laisvės.

Ką manote?

Ar kada nors skaitėte Aną Kareniną ar panašiai mąstančius rusiškus romanus? Ar jums tai buvo paskirta anglų kalbos ar literatūros pamokai ar paskaitai? Ką manai apie romaną ir jame esančius elementus? Ar matėte filmą? Ką manai apie aprangą ir stiliaus patarimus? Praneškite man toliau pateiktuose komentaruose!

Kategorija: