Darbas iš namų, nesvarbu, ar tai būtų pamokos, ar darbas, turi ir pakilimų, ir nuosmukių. Vienas iš pagrindinių privalumų yra tai, kad galite dėvėti ką tik norite.

Tačiau ši privilegija gali būti daugelio žmonių produktyvumo kriptonitas. Įrodyta, kad rengtis siekiant sėkmės iš tikrųjų veikia ir tai nenustoja būti tiesa, kai dirbate nuotoliniu būdu. Taigi paprastas apsirengimas – miela darbo iš namų apranga – yra pagrindinis produktyvios dienos elementas.

Asmeniškai aš lankiau internetines pamokas mokykloje nuo 2011 m., kai mokiausi 5 klasėje. Dabar tiek mokykloje, tiek dirbu nuotoliniu būdu iš nešiojamojo kompiuterio.

Per šią kelionę įgavau laiko valdymo įgūdžių ir tapau savarankišku mokiniu. Bet aš taip pat sužinojau, kaip svarbu apsirengti.

Apsirengimo dirbant ar lankant pamokas namuose privalumai

Iš pradžių vilkėti pižamą į darbą ar mokyklą turi tam tikrą patrauklumą. Tačiau laikui bėgant, kai trūksta produktyvumo ir motyvacijos, tai greitai išnyksta.

Kad nepraleistumėte terminų ir nesikauptumėte atsakomybės, rekomenduoju surengti "dieninius drabužius" svarbiausiu prioritetu.

Kodėl tai daryti? Pabusti, nusiprausti veidą, pasidaryti makiažą (jei jį dėvite) ir užsidėti ką nors, kas verčia jaustis gerai, suaktyvina jūsų smegenų produktyvumą. Tai signalizuoja apie kažką tame įspėja jūsų mintis, kad laikas dirbti.

Tai panašu į tai, kaip mielos pižamos ir tingūs dienos drabužiai skatina atsipalaiduoti. (Štai kodėl aš taip pat rekomenduoju bent vieną dieną per savaitę visos dienos pižamos!)

Net jei apsivilksite švarias patogias kelnes ir marškinėlius kaip WFH aprangą, tai suteikia daugiau motyvacijos, nei vien vilkėjimas tuo, kuo miegojote.

Reikia daugiau idėjų? Štai keletas mūsų mėgstamiausių darbo namuose aprangos, kurias galima dėvėti produktyvioms dienoms namuose.

Darbas iš namų Apranga 1

Gaminiai: Marškiniai – Everlane, Kelnės – Madewell, Cardigan – Everlane, Šlepetės – Nordstrom

Komfortas ir stilius su šia kasdienine darbo iš namų apranga.

Jei atvirai, kartais gali būti varginantis darbas namuose. Štai kodėl paprastos marškinėlės ir kelnės su popieriniu maišeliu pravers. Kartu jie atrodo profesionaliai ir padeda motyvuoti jus būti produktyviems. Tačiau jie suteikia daug komforto.

Stilizuokite šį vaizdą su jaukiu megztiniu ir šlepetėmis, kad pajustumėte tikrą darbo namuose naudą. Kardiganai suteikia maksimalų komfortą ir šilumą, tačiau vis dar laikomi „dieniniais drabužiais“. O šlepetes tiesiog būtina turėti!

Darbas iš namų Apranga 2

Produktai: Marškiniai - Everlane, Džinsai - Everlane, Kaklo papuošalai - Miesto apranga, Žiedai - Miesto apranga

A Patogūs džinsai Bus pagrindinė jūsų darbo namuose apranga. Tinkami džinsai atrodys taip, lyg išeitumėte į lauką, bet jausitės pakankamai patogiai, kad galėtumėte susirangyti su knyga.

Ši Everlane pora yra tiesiomis kojomis ir suteikia komforto lygį, kurio prie siaurų džinsų tiesiog negali prilygti. Be to, jie gali būti dekoruoti su bet kuo jūsų drabužių spinta.

Keletas asmeninių mėgstamiausių porų yra dryžuotas marškinėliai arba jaukus megztinis. Tačiau niekada nesuklysite nuspaudę b altą mygtuką.

Tai tokia paprasta apranga, kuri atrodys šiek tiek labiau sujungta ir patogi dirbant namuose. Keli puošnūs papuošalai ir būsite pasiruošę dienai.

Darbas iš namų Apranga 3

Produktai: Suknelė - Zara, Diržas - J.Crew, Galvos juostelė - J.Crew

Jei esu visiškai sąžiningas, manau, kad suknelė yra pats geriausias dalykas, kurį galite dėvėti dirbant iš namų. Geriau nei bėgikai, megztiniai, šlepetės, net pižamos.

Taip, išgirsk mane. Laisvo silueto suknelė atrodo puošniai, tačiau komforto lygis – per stogą. Jokių kelnių, nieko sutraukiančio, tik laisvai krentantis siluetas.

Ši Zara suknelė puikiai tinka kurti drabužius iš namų. Lengvai, sklandžiai ir sklandžiai, dėvėkite jį ir sutrupėsite savo darbų sąrašą ir atrodysite žavingai.

Stilizuokite šį įvaizdį smagia galvos juosta ir suteikite suknelę formos diržu. Tai dar labiau sujungia įvaizdį neįdedant per daug pastangų ir neatimant komforto.

Ką dėvite dirbdamas namuose?

Dabar galite patogiai dirbti namuose, neprarandant produktyvumo, visą dieną būdami su pižama. Viskas, ko jums reikia.

Kuris iš šių išvaizdų išliks motyvuotas? Ką dėvite, kai lankotės internetinėse pamokose ar dirbate namuose? Papasakokite mums komentaruose!

Kategorija: