„The Chilling Adventures of Sabrina“ baigėsi paskutinis sezonas, išleistas 2023 m. gruodžio 31 d.

Serialo finalas nenuvylė ir pažadu jums nieko nesugadinti iš 4 sezono, išskyrus keletą nuostabių Sabrinos Spellman apdarų!

Ko neverta alpti? Nuostabus Kiernano Shipkos pasirodymas, mieli berniukai kiekviename žingsnyje ir, žinoma, Sabrinos raištis nuo galvos iki kojų tobulas drabužių spinta. Tai viena iš nedaugelio laidų, kurioje ne kartą pastebiu personažus, vilkinčius tais pačiais drabužiais, ir tai vertinu labai gerai.

Šis šou tikrai padarė įtaką ne tik dėl savo baisių atmosferų ir intriguojančio raganų pasaulio, bet ir dėl Z kartos požiūrio bei pagrindinės moters herojės.

Komiksų pasaulyje yra nedaug moterų herojių ir dažniausiai jos tinka labai specifinei formai. Sabrina yra bebaimė ir gaivus, ir ji yra tik viena iš moterų personažų, kuri peržengia ribas.

Sabrina nėra vienintelė stiliaus žvaigždė ar niūri moteris laidoje; yra Prudensas, teta Zelda ir teta Hilda.

Tikrai pasiilgsime berniukų, tamsios estetikos ir niūrumo, bet ko aš pasiilgsiu labiausiai? Apranga, žinoma!

Taigi, kaip tiksliai suvokiate Sabrinos Spellman stilių? Štai keletas dalykų, kuriuos reikia atminti prieš pasineriant į geriausią šio sezono išvaizdą.

  • Turtlecks ir megztiniai: Manau, kad "The Chilling Adventures of Sabrina" yra gana š alta, nes ji visada dėvi golfą arba megztinį. Jos dažniausiai naudojami vėžliai yra juodi ir raudoni, tačiau nepamirškite apie vėžlių trumpomis rankovėmis.
  • Galvos juostos: Nors Blairas Waldorfas turi galvos tvarsčių monopolį nuo 2007 m., Sabrina tikrai laikosi savo. Ji yra užimta mergina; jai negali trukdyti plaukai.
  • Mini sijonai ir pėdkelnės: septintojo dešimtmečio studentė didžiuotųsi Sabrinos stiliumi.
  • Raudona: Sabrinos galios spalva yra raudona ir buvo nuo pirmojo sezono.

4 dalyje buvo visa tai ir dar daugiau, todėl štai mano mėgstamiausi drabužiai iš naujausio „The Chilling Adventures of Sabrina“ sezono.

1 apranga: Sabrina Spellman klasėje

Ekrano kopija
Produktai: megztinis, sijonas, galvos juosta, krepšys, pėdkelnės, batai

Kai 4 sezono pradžioje pamačiau Sabriną vilkinčią šią aprangą, žinojau, kad tai bus puikus sezonas madai. Šioje aprangoje nėra nieko sudėtingo ir būtų miela vilkėti pamokoje.

Rediniai sijonai šiais metais buvo labai populiarūs. Derinkite jį su kabeliu megztu džemperiu sodriai žaliu tonu, kaip šis.

Nors megztinio spalva jau stulbinanti, rožinės spalvos maišeliu pridedant ryškios spalvos atrodo tikrai tikslinga.

Nepamirškite savo galvos juostos, kad gautumėte visą Sabrina išvaizdą!

2 apranga: stilius po pamokų

Ekrano kopija
Produktai: kelnės, viršus, krepšys, galvos juostelė, loaferiai, lūpų dažai, nagų lakas

Mažylis spoileris: tai ne ta Sabrina, kurią mes žinome, kuri lieka Grindeilyje, o Sabrina, kuri nusprendžia gyventi su kita šeima, ar negalite pasakyti iš raudonos galvos juostos?

Sabrina Morningstar mėgsta raudoną spalvą ir joje puikiai atrodo. Išbandykite šį 1960 įkvėptą aprangą (kuri man suteikia visišką Beth Harmon atmosferą iš The Queen’s Gambit) patys!

Prie raudonos spalvos trumpomis rankovėmis vėžlių derinkite su atitinkamais lūpų dažais ir nagų laku.

Subalansuokite spalvas su gyvūnų raštais juodomis kelnėmis, kad galėtumėte pasirinkti šio 4 sezono aprangą.

3 apranga: Sabrina koncerte

Ekrano kopija
Produktai: p altas, džinsai, apyrankės, galvos juostelė, kaklaraištis, diržas, batai

Kai pamačiau šį vaizdą, man iškart priminė 2000-ųjų pradžios Christina Aguilera stilius.

Kas nėra madinga? Metalikai? Patikrinkite. Liemenėlės viršūnės? Patikrinkite. Paisūs džinsai? Patikrinkite!

Be to, atėjo laikas į rankas paimti drąsų p altą, kad pagyvintumėte žiemą. Norėdami užbaigti roko žvaigždžių išvaizdą, pridėkite keletą grandinių prie laisvų džinsų, dailių batų ir puošnų apkarpymą.

Žinoma, Sabrina sugeba padaryti, kad galvos juostelė atrodytų rokenrolas.

4 apranga: Sabrina Spellman muziejuje

Ekrano kopija
Produktai: Palaidinė, Megztinis, Sijonas, Galvos juostelė, Batai

Šis 4 sezono vaizdas yra tobula muziejaus apranga arba prašmatniam renginiui (argi nebūtų malonu šiais metais dalyvauti renginyje?).

Sabrinos apranga yra didžiulis tempo pokytis, palyginti su dažniausiai tamsesnių drabužių pasirinkimais ir bendra baisesne estetika, todėl tai buvo toks nuostabus mados momentas.

Prie b alto mini sijono derinkite raukintą palaidinę ir b altą megztinį.

B alti batai iki kelių suteiks jūsų išvaizdai daugiau jaunatviškumo. Pasirinkę galvos juostą, rinkitės b altą, surištą numerį.

Nors tai yra paskutinis „The Chilling Adventures of Sabrina“ sezonas, iš dalies dėl visų nuostabių aprangų finale jaučiausi ramiai. Vis dar laukiu Prudence ir Rosalind spinoffo!

Ar 4 „The Chilling Adventures of Sabrina“ sezonas buvo jūsų mėgstamiausias?

Kokia tavo mėgstamiausia 4 sezono apranga? Kas yra jūsų stiliaus ikona iš šou? Praneškite man toliau esančioje komentarų skiltyje!

Kategorija: