Šiandien pasidalinsiu viskuo, ką reikia žinoti apie tai, kaip rengtis virtualiam korporacijos įdarbinimui.

Kai prieš dvejus metus pirmą kartą įdarbinau, buvau pasimetusi kaip Cady per pirmąją mokyklos dieną JAV. Kaip ir ji, nebuvau užaugintas JAV, žinodamas, kaip vyksta visas skubėjimo procesas, bet po dvejų metų esu savo draugijos drabužių skyriaus vadovas, kur nustatau gaires ir kuriu nuotaikų lentas kiekvienai įdarbinimo dienai.

Nors visas drabužių aspektas skubėjimo metu gali atrodyti labai Regina George filme Mean Girls, turėtumėte pažvelgti į tai, ką dėvite, kaip dar vieną būdą parodyti savo asmenybę, tačiau vis tiek išvengsite tokio fiasko kaip Cady per Heloviną.

Turėdama stilizuoti daugiau nei 150 merginų, galima sakyti, gana gerai žinau kiekvienos įdarbinimo dienos aprangos kodą, todėl čia yra mano patarimai, kad jaustumėtesi užtikrintai, eidami į kiekvieną turą.

Kiekviena mokykla turi skirtingą įdarbinimo variantą, tačiau svarbiausia suprasti, kad dienoms bėgant aprangos kodas tampa elegantiškesnis.

Ir nors rengtis įdarbinimui ir taip sunku, mes esame nežinomoje teritorijoje, tai darome internetu. Taigi čia yra keletas aprangos įkvėpimo kiekvienai virtualaus įdarbinimo dienai ir keletas mielų stiliaus patarimų, kuriuos reikia nepamiršti rengiantis Zoom.

1 diena: vienybė

Produktai: Viršutinė dalis, Auskarai, Bronza, Žiedai, Kaklo papuošalas

Pirma diena yra pati kasdieniškiausia diena, bet dar nesitraukite gobtuvų. Korporacijų įdarbinimo pasaulyje Kylie Jenner kasdien gamina maistą Gucci, pasidažiusi visą veidą.

Atmetus juokelius, rinkitės mielą viršutinę dalį, kurią vilkėtumėte pietums su draugais ar pirmą pamokų dieną. Šviesios spalvos geriausiai atrodo fotoaparate, ypač žalia ir mėlyna.

Parodykite savo asmenybę su kai kuriais pasižyminčiais papuošalais, pavyzdžiui, šiuo širdies auskarų ir karolių rinkiniu.

Ruošdamasis prie kompiuterio fotoaparato, iš tikrųjų norisi persistengti su makiažu, todėl sukraukite bronzinį netikrą vasaros švytėjimą, kurio negavote iš karantino.

2 diena: seserystė

Produktai: Antakių pudra, viršus, galvos juostelė, auskarai, karoliai

Antroji virtualių sąjungų įdarbinimo diena šiek tiek labiau pasipuošusi, todėl mastelio keitimo tikslais rinkitės įdomią iškirptę, pavyzdžiui, su šiuo viršeliu.

Timkite dirželius aukštyn arba žemyn, atsižvelgdami į fotoaparato kampą – tikslas yra vengti atrodyti nuogai. Ši mėlyna spalva ne tik gerai atrodo fotoaparate, bet ir kaklaraiščių dažų įkvėptas spaudinys yra puikus paprastas mastelio keitimo modelis.

Derinkite su itin madingais grandinėlės karoliais ir atitinkamais papuošalais, kad sukurtumėte tobulą išvaizdą.

Nors man irgi labiau patinka antakių gelio išvaizda, atrodysite taip, lyg per fotoaparatą nusiskutote antakius, todėl rinkitės antakių pudrą, kad išvaizda būtų tvirtesnė.

3 diena: filantropija

Produktai: Lūpų dažai, Auskarai, Vėrinys, Plaukų segtukas, Viršutinė dalis

Šiuo metu tikrai esame elegantiškoje mados pusėje, o pūstos rankovės yra elegancijos veidas ir labai madinga. Apskritai venkite blizgių audinių virtualiam korporacijų įdarbinimui, nes jie blogai skaitys, todėl pasinaudokite pastelinėmis tendencijomis – man patinka šis žavingas levandų atspalvis.

Ne naujiena, kad esu perlų gerbėja, tačiau ši tendencija išliks. Perlamutrinės plaukų segtukai yra puikus būdas išlaikyti plaukus nuo veido, kad kitas asmuo tikrai jus matytų.

Kai ištrauksite plaukus, parodykite savo matinius lūpų dažus tamsesniu atspalviu, nei įprastai nešiojate asmeniškai.

4 diena: pirmenybė

Gaminiai:Skaistalai, Auskarai, Viršus su apynasriu, Asimetriškas viršus, Apyrankė

Šiuo metu virtualaus korporacijų įdarbinimo proceso metu turėtumėte būti visateise Mia Thermopolis Princess of Genovia. Nors gali atrodyti keista apsirengti norint likti savo kambaryje, tiesiog atminkite, kad tai tik iš viršaus (tačiau dėvėkite kažkokias kelnes).

B alta yra pati elegantiškiausia vasaros spalva, kuri ekrane atrodo nuostabiai. Pasirinkite patrauklią iškirptę, pavyzdžiui, šį 90-ojo dešimtmečio apynasrį arba išbandykite naują asimetrišką viršutinę tendenciją, pavyzdžiui, šį vienpusį krūtinę.

Vėlgi, venkite nešioti spagečių viršūnes ar vamzdelius šią dieną ar bet kurią įdarbinimo dieną – jums nereikia, kad kas nors klaustų savęs, ar dėvite kokius nors drabužius, o ne atkreipti dėmesį į tai, ką turi pasakyti.

Užbaikite savo išvaizdą įspūdingu brangakmenio auskaru ir šiek tiek skaistalų, kad išryškintumėte rožinę spalvą.

Makiažo patarimai taikomi kiekvienai įdarbinimo dienai, taip pat ir Zoom aprangos patarimai. Nepamirškite pastatyti kompiuterio priešais šviesos š altinį, geriausia natūralų, ir nepamirškite patikrinti, kas yra už jūsų.

Galiausiai smagiai praleiskite laiką susitikdami su nuostabiomis moterimis savo kolegijoje. Vieni geriausių patarimų, kuriuos kada nors gavau apie koledžą, buvo per šias keturias dienas.

Ar dalyvausite virtualiame korporacijos įdarbinimo etape?

Dėl ko labiausiai jaudinatės? Ką ketini dėvėti? Praneškite mums!

Kategorija: