Pastarąsias kelias savaites žiūrėjau savo senus VHS filmus, ypač filmus, kuriuos žiūrėjau būdama maža. Tai darydamas radau puikių neįvertintų filmų, kurie linkę pasiklysti tarp visų princesių, „Pixar“ animacinių filmų ir naujausių tiesioginio veiksmo perdirbinių.

Jie taip pat yra puikus mados įkvėpimo š altinis.

Taigi keliems kitiems savo įrašams kiekvieną savaitę pasirinksiu vieną iš šių nepakankamai įvertintų filmų ir pateiksiu jums trumpą filmo ir jo gamybos santrauką Nr.

Aš jau peržiūrėjau The Rescuers ir Oliver & Company . Šią savaitę pasinerkime į vieną iš mano visų laikų mėgstamiausių Šimtas ir vienas dalmatinas , 1961 m. animacinę versiją. Perskaitykite mano 101 dalmatino mados vadovą!

101 dalmatinas (1961)

Pagal vaikišką knygą sukurtas Šimtas ir vienas dalmatinas yra 17th įėjimas į Disney animacinį kanoną. Jame yra daug papildomų dalių, tęsinių ir du tiesioginio veiksmo filmai iš 90-ųjų ir 2000-ųjų pradžios. Paprastai jis parduodamas su arabišku numeriu 101, o ne užrašytu filmo pavadinimu.

101 yra antrasis animacinis Disnėjaus filmas, kuris vienareikšmiškai kūrėsi šiais laikais. Ji taip pat pirmoji panaudojo kserografiją, kad palengvintų techniškai sudėtingo filmo animacijos procesą ir taptų įmanomas 101 dalmatinas bei atitinkamos jų vietos.

Šis Disney animacijos stilius yra lengvai atpažįstamas ir žinomas kaip Disney's Scratchy Outline Period. Galiausiai po šešiolikos metų jis buvo pakeistas į švelnesnę išvaizdą, kai technologijų pažanga leido sukurti švelnesnį „The Rescuers“ Xeroxing.

Jei praėjo šiek tiek laiko nuo tada, kai matėte filmą, trumpa santrauka: Anita ir Roger yra visiškai laimingi dalmatinų, Pongo ir Perditos, savininkai. Kai jų dalmatinų šuniukų vadą pagrobia Cruella de Vil pakalikai, tėvai turi juos surasti, kad ji panaudotų juos velniškai madai.

101 Dalmatijos mados vadovas

Greitas atsakomybės atsisakymas prieš man, ką pasirinkau. Į šį įrašą neįtraukiau Cruella De Vil dėl dviejų priežasčių.

Pirma, ji yra labiausiai atpažįstama ir labiausiai imituojama filmo veikėja (išsišakokime!), o antra, jos stiliaus madą jau turime čia, College Fashion. Būtinai peržiūrėkite, jei norite išsamios jos stiliaus analizės.

Taigi, pradėkime.

1. Rogeris Radcliffe'as

Roger yra pusė filmo veikėjų. Jis taip pat yra populiariausios dainos „Cruella De Vil“ autorius.

Aukštas ir lieknas vyras Rogeris dažniausiai matomas su Oksfordo marškiniais, palaidinėmis kelnėmis ir liemenėmis – visa tai žalių, rudų ir geltonų atspalvių. Kiti jo dėvimi daiktai yra p altai, švarkai ir kepurės.

Norėdamas atkurti Roger išvaizdą, buvau labai pasiruošęs. Vilkėjau raštuotus Oksfordo marškinius, kurie derėjo prie konjako kelnių. Tada iš savo tėčio pasiskolinau tamsiai žalią liemenę, kuri papildė Rogerio spalvų schemą. Galiausiai batams avėjau rudus oksfordus.

Produktai: Liemenė – Amazon, Kelnės – H&M, Marškiniai – Everlane, Batai – Nordstrom

Jei norite sukurti Roger įkvėptą įvaizdį, būkite visiškai pasiruošę ir nebijokite eksperimentuoti su vyriškais drabužiais.

Prie paprastus Oksfordo marškinius derinkite rudas arba konjako kelnes ir sluoksniuokite juos su tamsiai žalia arba ruda liemene. Užbaikite tai rudais „Oxford“ batais ar net pora rudų „Chelsea“ batų.

2. Anita Radcliffe

Anita yra pagrindinė veikėja moteris ir pagrindinė priežastis, kodėl jų gyvenime pasirodo Cruella De Vil. Anita, buvusi Cruella mokyklos draugė, taip pat yra Rogerio žmona ir Perditos savininkė.

Anita dažniausiai matoma su A linijos midi sijonais arba suknelėmis, o Oksfordo marškiniai – žalios, rudos ir mėlynos spalvos. Kaip ir jos vyras, p altai ir skrybėlės yra Anitos pagrindinės prekės visame filme.

Nusprendžiau atkurti savo mėgstamą Anitos išvaizdą iš filmo: alyvuogių žalios spalvos drabužį, kurį ji vilki susitikusi su Rogeriu.

Iš mamos pasiskolinau alyvuogių žalią suknelę kaip vienintelį drabužį, nes ji tarsi imituoja du Anitos švarką ir sijoną. Batams ji avi aukštakulnius, bet kad būtų patogiau avėti, pasirinkau juodus batus.

Norėdamas papuošti, užsidėjau žalią skrybėlę ir akinius skaitymui, kurie atrodo panašūs į Anitos.

Produktai: Suknelė - ASOS, Skrybėlė - Revolve, Batai - Topshop, Akiniai - Revolve

Jei norite sukurti įvaizdį pagal Anitą, pabandykite naudoti moteriškus A formos sijonus, marškinius ir klasikinio kirpimo daiktus.

Pradėkite nuo alyvuogių žalios suknelės, nes pirmasis Anitos žvilgsnis lengviausiai paverčiamas šiuolaikinėmis dienomis. Pasukite jį su pora juodų kulnų mulų. Galiausiai, priedai yra neprivalomi, bet taip pat galite dėvėti žalią skrybėlę ir akinius.

3. Pongo & Perdita

Pagrindiniai filmo veikėjai Pongo ir Perdita yra 15 šuniukų biologiniai tėvai ir įtėviai. Liko 84 šuniukai.

Dalmatinų pagrindinės spalvos yra juoda ir b alta, o pagrindinis skirtumas tarp jų yra apykaklių spalva: raudona (pongo) ir mėlyna (Perdita).

Negalėjau padaryti 101 dalmatino mados vadovo be dėmių. O sukurti vaizdą remiantis šiais dviem buvo - nustebinti - gana lengva.

Pradėjau nuo b altų marškinių, ant kurių buvo juodos dėmės. Jie nėra taškeliai, nes yra labai netaisyklingi, vadinasi, suteikia tobulą „dalmatietišką“ atmosferą.

Dėl apatinių nusprendžiau dėvėti juodą pieštuko formos sijoną, kad pamėgdžiočiau filmo momentą, kai šunys persirengia juodais labradorai.

Savo batams naudojau b altus storus sportbačius, kurių nugarėlė yra šiek tiek juodai b alta dėmė.

Produktai: Sijonas - ir kitos istorijos, marškinėliai - Shopbop, Batukai - Kinijos skalbykla

Norėdami sukurti aprangą, įkvėptą Pongo ir Perditos, galite sąžiningai daryti viską, ko norite, jei tik yra juodų ir b altų dėmių.

Šiai išvaizdai aš sumaišiau taškinį midi sijoną su b altu apkirptu viršumi. Batams pasirinkau b altus batelius su juodomis detalėmis šonuose, bet galima naudoti ir b altus sportbačius.

Ką manote apie mano 101 dalmatino mados vadovą?

Ar jums patinka „101 dalmatinas“? Kurio personažo stilių atkurtumėte? Kuri išvaizda buvo tavo mėgstamiausia? Ar turite kokį nors filmą, kurį, jūsų nuomone, turėčiau padengti? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Kategorija: