Nuotraukų kreditas: Ekrano kopija

Šiandien pristatau Lady Gaga Chromatica mados vadovą, įkvėptą naujausios dainininkės eros.

Jei nežinojote, Lady Gaga ką tik išleido savo šeštąjį albumą Chromatica – pop dainų rinkinį, kuris leis pasijusti tarsi tarpgalaktiniame vaizdo įraše žaidimas. Tai albumas, kurį galiu apibūdinti tik kaip smagų, psichodelinį pasivažinėjimą, dėl kurio norisi keltis ir šokti.

Muzika, be jokios abejonės, yra neįtikėtina, tačiau šį albumą taip unikalų padarė jo kiber-punk/futuristinė estetika. Nuo albumo viršelio iki muzikinių vaizdo klipų, ši Gagos era turi savitą pojūtį – pašėlusį, gražų ir svetimą, tuo pačiu metu.

Jei norite išmokti interpretuoti Lady Gagos Chromatica išvaizdą, skaitykite toliau ir atraskite tris albumo įkvėptus drabužius.

Kvaila Meilė

Nuotraukų kreditas: Ekrano kopija

Kvaila meilė buvo pirmasis mūsų žvilgsnis į naująjį Lady Gagos pasaulį. Visas šis vaizdo įrašas yra apie Gagą kaip pozityvumo karį pasaulyje, kuris kenčia nuo negatyvo.

Tai taip pat yra vizualiai stulbinantis muzikinis vaizdo įrašas dėl kontrasto tarp apokaliptinio fono ir ryškiai rožinės Gagos kosminės aprangos. Vaizdo įraše rodomi drabužiai yra tokie, kokius, mano manymu, dėvėtų kibernetinio pankroko princesė vaizdo žaidime. Nuo perdėtų pečių detalių iki metalinių audinių – išvaizda tiesiog nuostabi.

Produktai: Viršutinė dalis – ASOS, Džinsai – H&M, Akiniai nuo saulės – ALDO, Batai – ASOS, Bag-Pretty Little Thing, Plaukų segtukai – Pretty Little Thing

Štai aš paėmiau Lady Gagos „Kvailos meilės“ įvaizdį ir atkūriau jį įprastesniu stiliumi. Norėdami pradėti atrodyti, pasimatuokite neoninę rožinę aprangą su paprastais „mom“ džinsais. Tada imkite metalinių plokščių porą, kad apranga atrodytų šiek tiek futuristiškesnė.

Kad atrodytumėte šiek tiek pamišę, pabandykite dirbti su rožiniu permatomu maišeliu – ant viso parašyta „Chromatica“. Tada užbaikite išvaizdą keliais smagiais aksesuarais, pvz., stilingomis plaukų segtukais ir rožiniais akiniais nuo saulės.

Lietus ant manęs

Nuotraukų kreditas: Ekrano kopija

Rain on Me, kuriame dalyvauja Lady Gaga ir Ariana Grande, yra bendradarbiavimas, kurio iki šiol nežinojau, kad man reikia. Vaizdo įraše tęsiama tarpgalaktinė „Chromatica“ tema, kai moterys dainuoja neoniniu apšvietimu apšviestame stadione, o nuo lubų lyja durklai, vaizduojantys, kaip jos juda sunkiais laikais.

Muzikinio vaizdo klipo išvaizda sukasi apie kostiumus, kuriuos dėvi Gaga ir Grande.Gaga yra ryškiai rožinė, o Grande dėvi subtilią violetinę spalvą. Kostiumai, kuriuos jie dėvi, yra labai 90-ųjų ir sic-fi punk įkvėpti, todėl netrukus pamatysiu mus visus vilkinčius.

Produktai: Viršus - ASOS, Sijonas - ZARA, Batai - ZARA, Krepšys - ASOS, Plaukų segtukai - Aerie

Šioje Rain on Me aprangoje būsite pasiruošę eiti į klubą ir šokti visą naktį. Jei norite atrodyti, rinkitės purpurinį arba rožinį kirpimą, o tada pridėkite odinį sijoną. Tada pasipuoškite batais, rinkitės permatomus aukštakulnius su juodomis detalėmis.

Pridėkite šiek tiek rožinės spalvos su mielu 90-ųjų įkvėptu krepšiu. Ir nepamirškite paimti rožinės spalvos blizgančių plaukų segtukų, kad išvaizdai būtų psichodelinės estetikos.

Chromatika

Chromatica yra visiškai nauja planeta, kurią sukūrė Lady Gaga. Tai kiber-punk, futuristinis pasaulis, kuriame žmonės gali atvykti gydytis sunkiais laikais.

Chromatica pasaulis pilnas mados, pagamintos iš nuostabių metalų, įspūdingų papuošimų ir saldainių spalvų. Norėčiau keliauti per erdvę ir laiką, kad prisijungčiau prie Gagos, vilkėdama jos nuostabius kiber-punk kostiumus.

Produktai: Suknelė – ASOS, Batai – Pretty Little Thing, Galvos juostelė – Anthropologie, Krepšys – ASOS, Auskarai – Dolls Kill, Choker – Dolls Kill

Būkite pasiruošę įžengti į Chromatica pasaulį šiuo puikiu vaizdu. Prie šios aprangos nebijokite pasilinksminti kibernetinių pankų ir pasipuošti. Pradėkite išvaizdą nuo žandikaulį slegiančios metalinės suknelės, kuri tiesiog šaukia Gaga. Tada įvaizdį pridėkite šiek tiek rožinės spalvos su rožiniais kulnais ir rožine galvos juosta.

Kitiems aksesuarams elkitės kiek paprasčiau, kad suknelė kalbėtų. Juodas krepšys puikiai papildys išvaizdą. Užbaikite su kabančiais auskarais ir paprastu kakliuku.

Ką manote apie mūsų Lady Gaga Chromatica mados vadovą?

Norėdami daugiau Lady Gaga mados, būtinai peržiūrėkite jos stiliaus vadovą iš jos albumo Joanne.

Ar jums patiko naujasis Lady Gagos albumas? Kokia buvo tavo mėgstamiausia daina? Praneškite mums komentaruose!

Kategorija: