Pažymiai paskelbti. Aš grįžau į Minesotą. Pasibaigė kito semestro knygų sąrašai. Tai oficialu – baigiau pirmąjį kolegijos semestrą!

Sunku apmąstyti, kiek daug kas pasikeitė nuo tada, kai pirmą kartą pradėjau šią skiltį liepos mėn. Pradėjau kaip nekantrus vidurinės mokyklos absolventas, norėdamas papuošti bendrabučio kambarius, susikrauti daiktus į koledžą ir stilingai užbaigti vasarą. Nežinojau, su kokiomis kovomis susidursiu per ateinančius keturis mėnesius ar su kuo sutiksiu pakeliui. Jau ruošiausi leistis į didžiausią savo gyvenimo nuotykį ir neįsivaizdavau, kas nutiks!

Šiandien, prisimindamas visą savo pirmojo semestro patirtį, esu dėkingas už kiekvieną sekundę Northeastern.Esu dėkingas už atsitiktinius susitikimus, kurie veda į naujas draugystes, laukinius savaitgalius, akademinius iššūkius ir visas mano klaidas. Kiekviena akimirka mokykloje apibrėžė, kas aš esu šiandien, ir aš nieko nekeisčiau.

Savo paskutiniame įraše noriu pasidalinti visais įvairiais patarimais, kurie nepateko į jokius ankstesnius mano įrašus. Nuo specialybės keitimo iki skalbinių dėžės pasirinkimo – štai mano paskutinės mintys apie mano pirmakursio patirtį.

1. Gerai pakeisti pagrindinį darbą

Vidurinėje mokykloje buvau linkęs pereiti nuo veiklos prie veiklos, o domėjimasis – prie pomėgių. Būčiau absoliučiai atsidavęs, tarkime, muzikai, o kitą akimirką būčiau atsidavęs lakrosui. Paskutinius dvejus vidurinės mokyklos metus buvau pasiryžęs tapti generaliniu direktoriumi, kai baigiau koledžą ir įgijau verslo laipsnį.

Tačiau įpusėjus pirmajam kolegijos semestrui priėjau bauginančią supratimą: verslas man nebuvo tinkama specialybė. Nekenčiau savo skaičiavimo pamokos, negalėjau pakęsti mikroekonomikos, nemėgau diskutuoti apie tiekimo grandinės valdymą ir man buvo nusibosta girdėti apie pelno didinimą. Pasiilgau rašymo ir kūrybos ir buvau netekęs proto!

Kalbėjausi su draugais, lankiausi karjeros tarnybose ir aptariau savo problemą su savo akademiniu patarėju. Po kelių savaičių, daugybės gedimų ir daug šokolado, pagaliau nusprendžiau pereiti į komunikacijos studijas. Kitą semestrą lankysiu pamokas, kurios man atrodo žavios! Tai buvo sunkus perėjimas, bet džiaugiuosi, kad priėmiau savo sprendimą.

2. Išradinėti save yra sunkiau, nei atrodo

Aš, kaip ir daugelis merginų, buvau pasiruošusi eiti į koledžą ir pašalinti visus savo trūkumus. Norėjau būti linksma, bendraujanti, sklandi, pasitikinti savimi, organizuota mergina. Maniau, kad jei pakankamai stengsiuosi ištrinti savo praeitį, galėčiau lengvai iš naujo atrasti visą savo asmenybę.

Klydau: negali per naktį išradinėti savęs iš naujo. Pradėjęs studijuoti koledže pajutau, kad susimaišiau ir nesielgiau kaip aš pats.Pirmąsias kelias savaites mokykloje jaučiau, kad labai mažai žmonių žinotų, kas aš iš tikrųjų esu. Jaučiausi taip, lyg išgyvenčiau tapatybės krizę! Jei aš nežinočiau, kas esu ar kuo noriu būti, kaip kiti žmonės galėtų mane pažinti?

Per pastarąsias šešias savaites tapau labiau nusistovėjęs. Nustojau bandyti būti tuo, kuo nesu; dėl to susiradau naujų draugų ir radau nuostabių, bendraminčių. Į koledžą vilioja mąstyti, kad tai visiškai skirsis nuo vidurinės mokyklos. Tačiau išlikdami ištikimi sau ir įsijautę į savo charakterį, perėjimas iš vidurinės mokyklos į koledžą bus lengvesnis, laimingesnis ir daug natūralesnis.

3. Jūs pasiilgsite namų

Šią vasarą buvau taip pasiruošęs eiti į koledžą. Mano geriausi draugai jau buvo baigę pirmakursius mokykloje, ir aš jaučiausi taip pasiruošęs gyvenimui universitete. Nesijaudinau dėl namų ilgesio ar vidurinės mokyklos – buvau tiesiog pasiruošęs išvykti.

Nenuostabu, kad pasiilgau namų. Grįžau namo ilgą savaitgalį prieš Padėkos dieną, nes man tiesiog reikėjo pamatyti savo šeimą. Lankiausi savo vidurinėje mokykloje ir pajutau nostalgiją.

Nr. Tai natūralu ir taip nutinka kiekvienam. Viena iš mano priemonių buvo susitikti su draugais ir tiesiog pasikalbėti apie namus. Atsidarėme „Google“ žemėlapius, apkeliavome savo gimtuosius miestus ir papasakojome, kur užaugome. Tai padėjo, kaip ir supratimas, kad mano šeima visada yra tik telefono skambučio atstumu.

Įvairios pirmakursių pamokos:

 • Skalbinių dėžė ar sulankstomas kliūtis? Aš rinkčiau šiukšliadėžę (arba nusipirkčiau atsargines kliūtis). Mano sulankstomas segtukas nulūžo įpusėjus semestrui, o dabar skalbti yra sunku.
 • Geriausiai veikia maži sąsiuviniai. Šį semestrą nešiojau keletą 5 dalykų sąsiuvinių. Tiesą sakant, jums nereikia tiek daug popieriaus. Vienoje klasėje tiks vienas mažas sąsiuvinis.
 • Sudarykite biudžetą. Pirmasis kolegijos semestras yra neįtikėtinai brangus. Sunku priprasti prie tiek laisvės; būk atsargus su savo pinigais.
 • Turėkite su savimi „flash drive“. Tai itin patogu; Nesvarbu, ar spausdinate kritiniais atvejais, ar dalijatės muzika, USB yra išsigelbėjimas.
 • Stenkitės susikurti rutiną. Užsiėmimas ir reguliarus grafikas padės išvengti namų ilgesio.
 • Užsiimkite į veiklą, kuri nėra pagrindinė. . Taigi aš visada jaudinuosi, kai sutinku studentus už Verslo administravimo kolegijos ribų. Kolegija siekia išeiti iš savo komforto zonos, todėl pasistenkite išsišakoti ir įsitraukti.
 • Gerai būti nedeklaruotam. Dalis manęs nori, kad būčiau pradėjęs nedeklaruotas, kad išmuščiau iš kelio savo generolus. Deja, mano perėjimas nuo verslo prie komunikacijos reiškia, kad šį semestrą iššvaisčiau kreditus.
 • Skaitykite, naudokite studijų vadovus ir eikite į studijų grupes. Profesoriai nori, kad jums pasisektų; Sekite mokyklos darbus ir išnaudokite visus savo išteklius.
 • Pirkti vadovėlius brangu. Šį semestrą išsinuomosiu savo iš mokyklos ir sutaupysiu pinigų. Jau dabar gailiuosi, kad nusipirkau visus pirmojo semestro vadovėlius – kada man vėl prireiks Mikroekonomikos principų ar Verslo ir ekonomikos skaičiavimo?
 • Nemėginkite lyginti savo patirties su draugų patirtimi. Žiūrėdami į Facebook nuotraukas ir persekiodami buvusius klasiokus, tik sukursite nesveiką konkurenciją. Juk nesunku manyti, kad kiekvienas išgyvena savo gyvenimo laiką, kai matai tik žaviausias jų nuotraukas ir švytinčius sienų stulpus.
 • Žinok, kad pasikeisi. Grįžau iš mokyklos ir jau pamačiau savyje skirtumą. Šis pokytis yra natūralus; tiesiog pabandykite įsitikinti, kad keičiatės teigiamai.
 • Būk pozityvus. Teigiama įtaka aplinkiniams tik priartins žmones prie savęs. Nors kartais tai gali būti sunku, norint smagiai patirti, būtina išlikti optimistiškam.
 • Išbandykite naujus dalykus! Kolegija – laikas eksperimentuoti ir mokytis apie save. Nebijokite dalyvauti spektaklio atrankoje ar pasirinkti naują sporto šaką.
 • Tirkite vietoves, esančias toli nuo universiteto miestelio. Nesvarbu, ar tai reikštų tyrinėti mažą koledžo miestelį ar didelį miestą, gali būti įdomu pažinti savo aplinką. Vienas iš mano kito semestro tikslų – dar daugiau ištirti Bostoną.
 • Neskubėkite užmegzti santykių. Turite ketverius metus tiek, kiek norite – būtinai skirkite laiko priimti savo laisvę ir iš tikrųjų pažinti žmonių prieš priimdami skubotus sprendimus.
 • Savaitgaliais visada išeikite su žmogumi, kuriuo pasitikite. Naujoje vietoje su naujais žmonėmis lengva pasiklysti maišant ir atsidurti nesaugioje situacija. Prieš išvykdami su draugais sukurkite sistemą arba gairių rinkinį.

Galėčiau tęsti puslapius apie tai, ko išmokau ir kaip pasikeičiau per pastaruosius keturis mėnesius, bet paliksiu tai taip: Buvau labai dėkingas, kad Galimybė pasidalinti savo pirmąjį studijų semestrą su daugybe nuostabių skaitytojų. Noriu padėkoti jums visiems už padrąsinančius komentarus, patarimus ir asmeninę patirtį, kuria su manimi dalinatės nuo liepos mėn. Sėkmės jums visiems ir linkiu sėkmės visose ateities pastangose!

Daugiau pirmakursių patarimų ir gudrybių

Šis straipsnis yra serijos „Freshman Experience“ dalis. Norėdami sužinoti daugiau, žr.: 8 savaičių atgalinis skaičiavimas, Orientacija koledže, Patarimai ir gudrybės, kaip susitikti su kambarioku, Patarimai apsipirkti bendrabutyje, Pirmojo semestro tikslai, Kolegijos pakavimo sąrašas, Dalyvavimas universiteto mieste, 4 būdai, kaip sumažinti vidurio kurso įtampą, klaidingos kolegijos nuomonės ir paklauskite Pirmakursių, pirmakursių metų klausimai – atsakyti, padėkos pertraukos esminiai dalykai, apsipirkimas per atostogas koledže ir peržiūrimi pirmojo semestro tikslai.

Tu pasukite!

Semestro pabaiga jau čia ir jau kelios savaitės. Laikas atsipalaiduoti, atsipalaiduoti ir apmąstyti pastaruosius kelis mėnesius. Man tai buvo nuostabi patirtis ir nekantrauju pamatyti, kas bus ateityje.

Kolegijos merginos, kaip jums baigėsi semestras? Pažymiai, veikla, pasiekti tikslai .Noriu apie visa tai išgirsti! Ar turite kokių nors paskutinių minčių apie savo patirtį? Turite man kitų klausimų? Būtinai palikite savo mintis komentaruose!

Kategorija: