Nuotrauka: Beauty Bakerie

Makiažo pirkimas spalvotai moteriai gali būti sudėtinga užduotis.

Pirma, reikia kovoti ieškant produktų, kurie būtų pakankamai gilūs jūsų odos tonui. Tada reikia nusipirkti produktų, kurie atrodo, kad jie veiks, o tada parsinešti juos namo ir pastebėti, kad jie neturi pakankamai pigmentacijos, kad atsirastų ant jūsų odos. Ir tai tik du pavyzdžiai; sąrašas tęsiasi.

Vis dėlto dar ne viskas prarasta! Visiškai įmanoma rasti nuostabų makiažą tamsiai odai – tereikia apsipirkti protingai.

Toliau papasakosiu savo geriausius patarimus, kaip apsipirkti makiažo kaip spalvotai moteriai, pradedant baziniais produktais, tokiais kaip makiažo pagrindas, baigiant spalvotais produktais, pvz., akių šešėliais ir kt.

Pagrindiniai produktai

Pagrindiniai produktai yra jūsų pagrindas, maskuoklis ir pudra Viskas, kas yra ant veido, kad atitiktų jūsų odą. Tai gali būti sunku rasti bet kam, nepaisant odos atspalvio, tačiau tai ypač sudėtinga spalvotoms moterims. Štai mano patarimai, kaip rasti tobulus:

Pirma, turite patikrinti savo odos atspalvį. Beveik neabejotinai priklausysite vienai iš trijų kategorijų: vėsi, šilta arba neutrali.

beautybakerie.com

Šilta reiškia, kad jūsų oda yra auksinių arba geltonų atspalvių. Neutralus yra tada, kai turite abiejų atspalvių derinį arba nė vieno. Ir kieti atspalviai yra rožiniai, mėlyni arba raudoni.(Turint gilesnę odą, š altas atspalvis dažnai atrodo kaip raudonas, o ne rausvas.)

Sephora internete pateikia mokomuosius vaizdo įrašus apie įvairius produktus ir pamokas, kaip sukurti skirtingą išvaizdą. Štai vaizdo įrašas, kuris padės jums priderinti pagrindą pagal jūsų odos atspalvį.

Toliau, ieškant bazinio produkto, svarbu suprasti, koks yra jūsų odos tipas, kad galėtumėte rasti pagrindą, kuris padėtų ištaisyti bet kokias jūsų odos problemas. (Žr. mūsų įrašą Koks aš esu odos tipas? , kad išsiaiškintumėte, koks yra jūsų.) Gali būti sudėtinga užduotis rasti makiažą tamsiai odai, kuris taip pat tinka jūsų odos tipui, bet tai įmanoma!

Kokie pagrindai ir maskuokliai geriausiai tinka tamsiai odai? Tai labai skiriasi, ir nėra vieno atsakymo visiems. „Fenty Beauty Pro Filt’r“ šiuo metu yra mėgstamiausia, tačiau yra daugybė kitų, atsižvelgiant į jūsų odos tipą ir atspalvį.(Štai keletas makiažo meistrų rekomendacijų, kad galėtumėte pradėti.)

Toliau yra vaizdo įrašas iš Nyma Tang, ji demonstruoja tris savo mėgstamiausius vaistinės pagrindus. Pasirinkau paryškinti Nymą, nes ji yra grožio youtuberė kuri išbando giliausią atspalvį daugelyje skirtingų pagrindo linijų ir daugiausia dėmesio skiria tamsios odos makiažui. Tokie vaizdo įrašai kaip jos gali būti puiki priemonė apsispręsti, kuris pagrindas jums tinka.

/>

Skruostų gaminiai

Žiūrėdami į bet kokį tamsios odos skruostų makiažą, svarbu atkreipti dėmesį į pigmentaciją ir atspalvius.

Tamsiai odai reikia daugiau pigmento, kad būtų toks pat stiprus, kaip ir mažesniam pigmento kiekiui šviesesnio atspalvio odai. Be to, spalvos, kurios ant šviesios odos atrodo kaip natūralus paraudimas, gali atrodyti labiau kaip ryškios spalvos ant gilios odos.

Dabar galite naudoti bet kokį produktą, kuris jums patinka, bet jei ieškote natūralaus produkto, slyvos ir gilesnės rožinės spalvos labiau tikėtina, kad ant tamsios odos atrodys natūraliai nei kiti atspalviai .

Gražus pasirinkimas yra Sephora Collection Spice Market skaistalų paletė. Tai graži skruostų paletė, kurioje yra ir natūralūs skaistalai, ir ryškios spalvos, papildančios gilesnį odos atspalvį. Atsiliepimai apie šį produktą yra fantastiški ir daugelis atsiliepimų rekomenduoja jį gilesniems odos atspalviams.

sephora.com

sSu bronzatoriais ir kontūrais vėl norisi susikoncentruoti į pigmentaciją ir į tai, kokia tamsi spalva. Bronzerio ar kontūrinio atspalvio atspalvis paprastai yra toks pat, tačiau giliai odai reikia gilesnio produkto, kad būtų sukurtas šešėlis.

Gilus odos kontūro variantas, kuris man patinka, yra Urban Decay Naked Skin Shapeshifter paletė Medium Dark Shift Ne tik kontūro atspalviai gilūs, bet ir matiniai akcentai yra kreminės spalvos. paakių spalvos korektorius yra arčiau oranžinės nei persikinės spalvos, kuri geriausiai tinka spalvos korekcijai ant gilesnės odos spalvosJame taip pat yra jūsų pudros ir kremai, todėl tai puikus produktas kelionėms.

Kitas variantas yra Naujoji Covergirl Full Spectrum linija Ši tamsios odos makiažo linija įkvėpta gilių odos atspalvių ir jūs galite pamatykite tai šioje kontūrų paletėje. „Contour & Correct Expert Cream“ paletė taip pat turi gilesnius tonus, kreminę paryškinimo spalvą ir daugiau oranžinės spalvos korektorių. Aš asmeniškai nebandžiau formulės, bet spalvos atrodo taip, kad viso spektro linija eina teisingu keliu.

Apskritai, kai kalbama apie tokius dalykus kaip skruostų paletės, visada turėtumėte atsižvelgti į pigmentaciją ir spalvų tamsumą. Dažnai, jei yra tik vienas paletės atspalvis, jis prisitaikys prie šviesesnių odos atspalvių. Ieškokite palečių, skirtų specialiai giliai odai, ypač jei turite reikalų su kontūriniais atspalviais.

Jei nerandate jums tinkamos paletės arba jos nenorite, rinkitės produktus, leidžiančius susikurti savo paletę arba išsirinkti pavienius produktus.Makeup Forever leidžia jums pritaikyti savo paletę ir daugybę pudrinių veido ir akių produktų derinių.

Akių šešėliai

Pagrindinės problemos su akių šešėliais ant gilios odos yra – jūs atspėjote – pigmentacija. Dažnai masinės rinkos akių šešėlių paletės tinka šviesesniems odos atspalviams. Naujesnėse paletėse yra sodresnių rudų atspalvių ir daugiau pigmentacijos, bet dar turime ką veikti.

Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant akių makiažą tamsiai odai.

Paletės

Norite įsitikinti, kad perkamos paletės yra vertos savo kainos. Turite turėti galimybę naudoti daugumą, jei ne visus paletės šešėlius.

Pagrindinis dalykas, kurio rekomenduoju ieškoti tamsios odos paletėje, yra atspalviai, kurie yra pakankamai gilūs, kad veiktų kaip jūsų pereinamieji ir raukšlių atspalviai. Norint sukurti dimensiją, svarbu turėti atspalvius, kurie yra gilesni nei jūsų odos atspalvis.

Juvia's Place yra gerai žinomas dėl ypač pigmentuotos akių šešėlių formulės Prekės ženklas puikiai tinka giliai odai dėl intensyvios pigmentacijos, o juose yra tamsių neutralių, kuriuos galima naudoti raukšlė ir kaip perėjimas. Puikus neutralios paletės pasirinkimas yra jų Warrior II paletė, kurioje yra didelis šiltų ir š altų neutralių spalvų asortimentas

Vaistinėje taip pat yra puikių palečių. NYX turi keletą puikių pigmentinių palečių savo Ultimate Shadow linijoje, jų Ultimate Shadow Pheonix paletė yra mano mėgstamiausia spalvų tema linijoje ir atspindi populiarumą šiltos paletės.

Primers


Kalbant apie išnaudoti visas jau turimas paletes, gruntas yra puikus būdas tai padaryti.

Gruntas, kaip tikriausiai žinote, yra skirtas sukurti lygią paletę, kad akių šešėliai pasidėtų ir padeda produktą prilipti prie dangtelis ir jūsų akių šešėliai išsilaikytų ilgiau.

Puikus gruntas yra Urban Decay Primer Potion. Tai skaidrus produktas, kuris išlaikys šešėlį ant voko, bet nepakeis odos spalvos.

Jei pastebėjote, kad turite akių vokų netobulumų, kurie matosi per akių šešėlius arba kuriuos norite uždengti, galite pasirinkti arba padengti vokus jūsų maskuoklis (tik būtinai sutepkite pudra, kad nesusiglamžytų). Arba galite pasirinkti tamsintą akių šešėlių gruntą Smashbox siūlo savo Photo Finish Lid Primer 3 skirtingų odos tonų taip pat b alta ir juoda.

Jei norite sustiprinti ir tikrai išryškinti spalvas, naudokite b altą gruntą, pvz., Smashbox, minėtą aukščiau. Arba galite paimti šviesios spalvos maskuoklį arba kreminius akių šešėlius.

Koks tavo mėgstamiausias tamsios odos makiažas?

Tikiuosi, kad tai padės rasti puikių produktų. Jei norite remti prekių ženklus, priklausančius spalvotoms moterims, peržiūrėkite šiuos straipsnius:

  • WOC priklausantys prekės ženklai, gaminantys produktus WOC
  • WOC priklausantys odos priežiūros prekių ženklai
  • Ir šis 43 moterims priklausančių grožio prekių ženklų sąrašas, įskaitant WOC priklausančius prekių ženklus Beauty Bakerie ir Tacha

Ar anksčiau naudojote kurį nors iš šių produktų? O gal turite savo mėgstamiausių tamsios odos makiažo priemonių sąrašą? Praneškite man žemiau!

Kategorija: