Per pastarąsias kelias savaites kalbėjome apie įmantrų stilių ir viską, ko reikia, kad įgautumėte įmantrią išvaizdą. Dabar, kai išsirinkote stilingą aprangą ir turite stilingus aksesuarus, galbūt ieškote galutinio savo aprangos papildymo. Tai yra: įtempti batai.

Jei norite savo išvaizdai suteikti ryškumo, šie batai puikiai papildys jūsų garderobą. Jie patogūs ir prašmatnūs, o svarbiausia – žema kaina! Štai batai, kurių reikia kiekvienai įtemptai merginai savo spintoje:

1. B alti batai

Šie DSW batai yra nuostabūs. Sidabrinės smeigės ir juodi padai leidžia jiems atrodyti veržliai ir kietai. Tačiau, skirtingai nei kiti šiame straipsnyje aprašyti batai, tai yra beveik b altos spalvos, kuri suteikia šiai klasikinei išvaizdai labai madingos spalvos. Šiuos batus galite papuošti beveik bet kuo, kad užbaigtumėte savo išvaizdą!

2. Suvarstomi batai

Tikrai neapsiriksite su šiais klasikiniais batais, skirtais puošnios merginos drabužių spintai. Šie batai tinka beveik prie bet ko ir yra nesenstantis įmantrios išvaizdos priedas. Šie batai sako „rokeriai prašmatnūs“ ir „maištingi“, o kartu yra mieli, stilingi ir patogūs. Juos būtina turėti atsitiktinėms progoms – pagalvokite apie apsipirkimą mieste ar žygį į pamokas.

3. Batukai su kulnais

Auliniai batai yra dar vienas svarbus elementas kiekvienai merginai, o ypač merginoms, turinčioms įmantrų stilių.Šie dirželiai ir sagtys, besidriekiančios per batų priekį, suteikia klasikinei išvaizdai šiek tiek ryškesnio. Tai puikiai atrodytų su džinsais ar suknele. Šiuos batus galite apsirengti aukštyn arba žemyn, atsižvelgdami į tai, kokios išvaizdos ketinate!

4. Pokalbis

Tikrai neapsiriksite su klasikiniais Converse sportbačiais. Nuo vidurinės mokyklos visą laiką turėjau bent vieną porą ir dėl geros priežasties. Jie yra patogūs ir lengvai priderinami prie bet kokios aprangos. Tai taip pat patikimi, aukštos kokybės batai, kuriais galite pasitikėti daugelį metų. Converse geriausiai tinka nešioti prie kasdienių drabužių. Be to, jei norite, kad jūsų pora būtų unikalesnė, raištelius galite pakeisti įdomesniais. Pabandykite pridėti juostelės, kad jos būtų unikalios jūsų stiliui.

5. Sandalai su sagtimi

Kai jūsų gimtajame mieste atšyla orai (taip, šilti orai ateina!), pabandykite apsiauti šias basutes prie savo puošnios aprangos! Nors šie sandalai gali atrodyti paprastai, jie yra ne kas kita.Sidabrinė sagtis ir nedidelis kulnas suteikia šiek tiek nuojautos šiaip įprastai porai. Jie puikiai atrodytų prie bet kokios aprangos, nors man patinka juos derinti su sijonais ar suknelėmis, kad atrodyčiau išblizgintą.

6. Juodi aukštakulniai su ryškia spalva

Dažniausia spalva įmantrios merginos spintoje gali būti juoda, bet tai nereiškia, kad negalite kur nors pridėti spalvų! Man patinka raudonas kulnas ant šių batų; tai daro juos išskirtiniais, tačiau jie taip pat tinka beveik bet kokiam drabužiui, kurį rastumėte įmantrios merginos spintoje.

Ar turite mėgstamiausią edgy batų porą? Ar turite stiliaus idėjų? Praneškite mums toliau!

Jei norite pasirinkti daugiau batų, būtinai peržiūrėkite mūsų batų, kurių reikia kiekvienai koledžo merginai, vadovą.

Batai yra viena iš mano mėgstamiausių aprangos dalių. Jie gali nulemti, kokia puošni jūsų apranga, ir visiškai atspindėti jūsų nuotaiką. Šios klasikinės poros suteikia daug galimybių puošniam drabužių spintai.

Kategorija: