Kolegija yra toks nepakartojamas laikas jūsų gyvenime. Jūs esate reta nežinioje: turite nepriklausomybę būti suaugusiam, be visų pareigų ir laisvę vis dar būti jaunam, neprižiūrint.

Kadangi ši ypatinga era trunka tik kelerius metus, visi stengiamės išnaudoti visas galimybes. Vienas geriausių būdų, kaip maksimaliai išnaudoti savo studijų metus, yra išsiveržti iš savo kiauto ir iš tikrųjų ištirti, ką pasaulis gali pasiūlyti. Perskaitykite keletą paprastų būdų, kaip pabėgti iš komforto zonos, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo patirtį koledže.

Susitikimas su naujais žmonėmis

  • Jei pirmus metus gyvenate bendrabutyje, žinote, kad beveik neįmanoma nesutikti naujų žmonių savo bendrabutyje. Tačiau tai neturėtų baigtis kelių naujų vardų ir gimtųjų miestų išmokimu; skirkite laiko pažinti šiuos naujus draugus ir nepažįstamus žmones giliau.
  • Kalbėkitės su žmonėmis, kuriems vidurinėje mokykloje galbūt nebūtumėt skyrę tam dienos laiko Jūs netapsite BFF su kiekvienu sutiktu žmogumi, bet Išgirsite apie įvairias aplinkybes ir gyvenimo būdą, su kuriais galbūt niekada nesusidūrėte. Atsispirkite norui priimti skubotus sprendimus ir praplėsite savo socialinį akiratį.
  • Užduokite klausimus! Lengviausias būdas pažinti žmogų yra aktyviai juo domėtis, todėl susipažinę su nauju žmogumi užduokite jam daug klausimų ir jūs pažinsiu juos giliau. Be to, visų mėgstamiausia tema, jūs atspėjote, yra jie patys, todėl užduodami žmonėms klausimų apie save, priversite juos labiau pamėgti.Tai abipusiai naudinga.
  • Puikus dalykas mokantis apie naujus žmones yra tai, kad jūs turite galimybę pasidalinti dalimi savęs, ir tai skatina tikrai pagalvoti apie tai, kas esate ir apie ką esate.Galite pradėti suvokti savo geriausias savybes ir pagalvoti apie kai kurias, kurias galbūt norėtumėte pakeisti, o tai yra puikūs žingsniai norint tapti tokiu žmogumi, kuriuo norite būti.

Kai kurios merginos koledže labai keičiasi, kitos tik dar labiau apibrėžia esamą tapatybės jausmą. Bet kuriuo atveju susitikimas su naujais žmonėmis ir mokymasis apie juos yra teigiama patirtis, kuri bus naudinga visą likusį gyvenimą!

Eiti į naujas vietas

Persikėlimas į naują miestą, valstiją ar net šalį daugeliui merginų yra kolegijos patirties dalis, tačiau net jei liekate arti namų, kolegijoje yra daug galimybių tyrinėti naujas vietas. . Labai svarbu, kad išnaudotumėte visas galimybes!

  • Stenkitės nuvykti į vietas, kuriose nesate buvę: patikrinkite, kokia naudotų įrašų parduotuvė vaikinas jūsų anglų kalba.Rekomenduojame klasėje arba vykstant į mikrofono vakarą universiteto miestelio kavinėje su naujaisiais bendrabučio draugais gali atverti akis į visiškai naują pasaulį, pasaulį, kurį galite tiesiog įsimylėti.
  • Pasinaudokite studijomis užsienyje! Jei visada norėjote keliauti į JK, Europą, Australiją ar Aziją, tai gali būti geriausia jūsų galimybė ir mokykla paprastai apmokės dalį sąskaitos arba padės jums gauti stipendijas ir stipendijas. Apsilankykite savo mokyklos svetainėje arba mokinių išteklių biure kuo anksčiau, kad sužinotumėte, kas yra prieinama, kad nepraleistumėte bet kokių kartą gyvenime pasitaikančių mainų.
  • Aplankykite kolegijos draugus į jų gimtuosius miestus! Tai gali būti puiki vasaros kelionės idėja, kuri praplės jūsų akiratį ir tikriausiai nekainuos daug pinigų. Įdomu pamatyti, kaip kiti žmonės gyvena kasdien, ir tai padės dar labiau užmegzti ryšį su savo draugu. Ko nemylėti?

Nauja patirtis

Kaip ir susitikti su naujais žmonėmis ir lankytis naujose vietose, daryti naujus dalykus, kurių dar niekada nebandėte, taip pat labai svarbi kolegijos dalis; tai svarbu kaip rašiniai, egzaminai ir kasdienės pamokos!

  • Iš koledžo atimsite daug daugiau, jei dalyvausite keistose futbolo rungtynėse ar šokių pamokose. Jūsų koledže, kolegijos miestelyje ir apylinkėse gausu naujų dalykų Patirtis laukia, kol dalyvausite. Nesakau, kad privalote eiti į kiekvieną statinės vakarėlį, į kurį esate pakviestas, bet po ketverių metų galite atsispirti, jei niekada jame nebuvote. Taigi išstumkite save už savo komforto zonos ir dažniau sakykite „taip“. Džiaugsitės, kad tai padarėte.
  • Siekite pusiausvyros, bet supraskite, kad niekas nėra tobulas. Gyvenimo patirties derinimas su akademiku ne tik suteiks nepamirštamų prisiminimų, bet ir padės vėliau gyvenime, kai stengiatės suderinti savo karjerą, šeimą, draugus ir bet kokias kitas jūsų pasirinktas pastangas.Tiesiog nesikreipkite į pusiausvyrą, kad praleistumėte linksmybes – kartais turite praleisti tą ankstyvo ryto pamoką, nes vakare praleidote per vėlai linksmintis, ir tai gerai. Nėra tokio dalyko kaip tobulas; Svarbiausia, kad tau geriausia.

Ką manote?

Kokie buvo jūsų geriausi bandymai ištrūkti iš savo kiauto koledže? Mokate vidurinę mokyklą ir nerimaujate, kaip maksimaliai išnaudoti savo studijų metus? Praneškite man komentare!

Kategorija: