Boho stilius sugrįžo ir geresnis nei bet kada anksčiau. Atrodo, kad šiais laikais visi sportuoja atsipalaidavę, nerūpestingi ir hipiškai estetiškai. Kaip užtikrinti, kad bohemos jūroje jūsų boho apranga išsiskirtų iš kitų? Žinoma, su tinkamais boho priedais.

Man aksesuarai yra pagrindinis komponentas, kurio reikia norint užtikrinti, kad apranga išsiskirtų. Taip pat atsitiktinai tai yra tie daiktai, kuriuos pamirštu pridėti prie aprangos, dažniausiai todėl, kad eidama pro duris pamirštu paimti tą mielą karolį. Tačiau aksesuarai gali pakeisti kasdienę aprangą į stilingesnę ir papildomo charakterio.Jie būtini norint patobulinti jūsų stilių.

Jei norite savo garderobą papildyti keletu boho aksesuarų, šiame straipsnyje rasite penkis puikius priedus, kurie puikiai tiks prie jūsų bohemiškos išvaizdos.

1. Austinė rankinė

Produktas:Francesca's

Nors šis krepšys yra brangesnis, jis puikiai tinka bohemiškam stiliui ir yra ne tik tipiškas. Tai suteikia atsipalaidavimo ir linksmybių.

Toks austas krepšys puikiai tinka bohemiškam ar hipiiškam stiliui, nes apranga atrodo žemiškesnė. Man patinka ši b alta versija, nes ji pritrauks akį ir gali būti pagrindinė aprangos dalis.

2. Sluoksniuotas karoliai


Produktas: Lulus

Klasikinis daugiasluoksnis vėrinys, toks kaip šis, puikiai tinka bohemiškam stiliui.

Šis karoliai gali būti derinami su beveik bet kokia išvaizda ir derės prie bendro stiliaus, nesvarbu, ar dėvite jį su paprasta palaidine, paprastais marškiniais ar puošnia suknele. Sluoksniuoti komponentai skiriasi vienas nuo kito, tačiau puikiai veikia kartu.

Profesionalų patarimas: jei nenorite pirkti naujo vėrinio, galite pabandyti sluoksniuoti jau turimus karolius, kad atrodytumėte taip.

3. Veltinio kepurė


Produktas: Urban Outfitters

Nr.

Kai žiūriu į šią skrybėlę, akimirksniu pagalvoju apie šaunią merginą muzikos festivalyje. Coachella, kas nors?

Nežinote, kaip tai padaryti? Pabandykite nešioti šią skrybėlę su ilgu, plonu sijonu ar net gražiais džinsais. Šią skrybėlę galima nešioti tiek dieną, tiek naktį, ji yra būtina kiekvienai merginai, norinčiai įsigyti bohemiškų aksesuarų.

4. Keista auskarai

Produktas:Lulus

Man labai patinka šie sapnų gaudyklės auskarai. Jie yra gražūs ir unikalūs; niekas kitas neturės nieko panašaus.

Bohemiškas stilius – tai unikalių ir nerūpestingų gaminių dėvėjimas, o šie auskarai yra puikus to pavyzdys! Jie tiks beveik prie bet kokios aprangos ir tikrai bus parodos kamštis.

5. 60-ųjų akiniai nuo saulės

Produktas: Laisvi žmonės

Nėra nieko geriau už šviesią, gražią pavasario dieną – nebent, žinoma, pamiršite akinius nuo saulės.

Šie akiniai nuo saulės ne tik apsaugos jūsų akis nuo ryškios saulės, bet ir bus stilingi bei derės prie bendro bohemiško įvaizdžio.

Man patinka, kad šie akiniai skleidžia septintojo dešimtmečio atmosferą, kai išpopuliarėjo hipių judėjimas. Jie taip pat yra gražios oranžinės spalvos, todėl jūsų aprangai suteiks daugiau spalvų ir linksmybių.

Koks tavo mėgstamiausias bohemiškas aksesuaras? Ar turite kokių nors aksesuarų patarimų merginai, bandančiai pajusti bohemišką stilių? Praneškite mums komentaruose!

Visada pamirštu prie savo aprangos pridėti aksesuarų, bet tai nereiškia, kad privalai! Šie bohemiški aksesuarai yra būtini prie bet kokios aprangos, kurią planuojate puošti šį sezoną.

Kokie jūsų bohemiški aksesuarai? Ar jums jau priklauso visa tai? Pasakykite mums savo mintis komentarų skiltyje.

Kategorija: