Lulu's

Redaktoriaus pastaba: Mes vis dar laikomės šio patarimo, bet jei ieškote atnaujinto vadovo, būtinai peržiūrėkite mūsų karščiausių 2023 m. juvelyrikos tendencijų sąrašą.

Niekas neprilygsta šviežiems naujiems papuošalams. Jei esate panašus į mane, žinote, ką reiškia kiekvieną dieną prie kiekvienos aprangos nešioti vis kitokį vėrinį ar auskarų porą.

Todėl taip smagu sekti dabartines juvelyrikos tendencijas! Galite rasti naujų mėgstamų aksesuarų, būdami visiškai savo mados žaidimo viršūnėje. Be to, jei renkatės kostiumus, papuošalai paprastai yra pigesni nei drabužiai.

Taigi, kokios juvelyrikos tendencijos šiuo metu? Štai karščiausios 2023 m. pavasario papuošalų tendencijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį!

2023 m. pavasario papuošalų tendencijos: pritraukite kristalus

Krištolinių papuošalų šiuo metu galite rasti visose mėgstamose parduotuvėse! Tai visiškai madinga ir gali padaryti bet kokią aprangą GLAM.

Kaip smagu krištolo papuošaluose yra tai, kad jų galima rasti tiek daug skirtingų dizainų ir dydžių. Kai kurios detalės yra subtilesnės, pavyzdžiui, maži kristalai žemiau esančiuose auskaruose, arba stambesni, kaip žiede. Sunku jaustis droviems, kai turi blizgančių, blizgančių brangenybių, todėl eik susirask savo mėgstamą krištolo papuošalą ir pasiruošk spindėti!

Iš kairės į dešinę:Krištolinis žiedas – Asos, krištolo kalnų krištolinė apyrankė – Asos, Crystal Statement apyrankė – Asos, Crystal Drop karoliai – Asos, krištolo žiedas – Eosar Drop auskarai - Nordstrom

2023 m. pavasario papuošalų tendencijos: galvos ar uodegos?

Monetinių papuošalų tendencija yra tokia miela! Tai neabejotinai viena populiariausių 2023 m. pavasario papuošalų tendencijų – pasiruoškite tai pamatyti visur.

Šios monetos yra puiku, kad jas lengva pasirinkti. Jie yra tokie universalūs, kad gali derėti su beveik bet kuo. Be to, kadangi yra tiek daug įvairių monetų, iš kurių galite rinktis, jūsų monetų papuošalai bus unikalūs, kaip tik jums patinka.

Monetiniai papuošalai turi puikų vintažinį pojūtį. Galite pasirinkti gabalus, kurių monetos yra tik viena. Pabandykite maišyti metalus, kad sukurtumėte linksmą stilių!

Iš kairės į dešinę:Monetų ir perlų karoliai - Nordstrom, monetų apyrankių rinkinys - Asos, monetų sluoksniuotas karoliai - Nordstrom, monetų žiedas - Asos, monetų auskaras, auskaras Monetų apyrankė – Asos

2023 m. pavasario papuošalų tendencijos: Shell Yeah

Juvelyrikos iš kriauklių tendencija neabejotinai yra pati kasdieniškiausia iš 2023 m. pavasario papuošalų tendencijų.

Nežinau, kaip jūs, bet papuošalai iš kriauklių nukelia mane į 2000-ųjų pradžią, kai pukka kriauklių karoliai buvo populiarūs. Tai tikrai teiginiai!

Dar net neįžengėme į vasarą, bet papuošalų iš kriauklių jau galite rasti mėgstamose parduotuvėse ir visame internete. Atrodo, kad 2023 m. papuošalų iš kriauklių tendencija šiek tiek skiriasi nuo 2000-ųjų. Sumaišyti su gražiais auksiniais, kriauklės atrodo daug spalvingesnės. Kitą kartą, kai ieškosite tobulo aksesuaro, išbandykite papuošalus su kriaukle!

Iš kairės į dešinę:Perlų karoliai su kriaukleliu - Asos, kriauklių ir monetų karoliai - Asos, apvalkalo žavesio apyrankė - Asos, apvalkalo žiedas - Asos, Shell Lulus Hoop auskarai - , Shell Drop Auskarai - Asos

Noriu išgirsti iš tavęs!

Na štai, trys iš dabartinių papuošalų tendencijų. Nekantrauju pamatyti, kaip vystysis šios tendencijos ir kokius kitus stilius pamatysime šiais metais!

Kokia 2023 m. pavasario papuošalų tendencija yra jūsų mėgstamiausia? Jei jau kuriate vieną iš šių stilių, kaip jį dėvite? Palikite komentarą žemiau!

Kategorija: