Nuotrauka suteikta Hulu.

Neseniai pasirodžiusiame Hulu šou „The Great“ pasakojama „kartais tikra istorija“ apie nerimą keliančią ir madingąją Kotryną Didžiąją. Ši Rusijos imperatorienė labai įkvėpė moteris visame pasaulyje.

Hulu įsivaizduodamas Jekaterinos Didžiosios gyvenimą, pamatysime, kaip jauna Kotryna, kurią vaidina nuostabioji Elle Fanning, prisitaiko prie savo naujo gyvenimo Rusijoje kaip žiauraus lyderio Petro III žmona.

Visos laidos metu matome, kad Catherine mokosi būti tinkama vadove (tikėdama nugalėti savo vyrą), kad galėtų pakelti Rusiją į šviesesnę ateitį.

Didysis yra pilnas nuostabių akimirkų, linksmų dialogų ir moterų įgalinimo. Tačiau negalima pamiršti ir kostiumo dizaino. Seiles vertą spintą sukūrė kostiumų dizainerė Emma Fryer.

Apranga „The Great“ yra nuostabi. Nuo raukinių iki gležnų raukšlelių iki aptemptų sijonų ir perukų šis pasirodymas kupinas saldainių spalvos stiliaus įkvėpimo.

Jei norite pamatyti šiuolaikinius stiliaus vadovus, įkvėptus „The Great“, slinkite toliau.

(Redaktoriaus pastaba: jei jus domina senovinių kūrinių mada, būtinai peržiūrėkite 4 modernią išvaizdą, įkvėptą 2023 m. Emmos adaptacijos.)

Hulu Didžioji mada, 1 apranga: Pastelinė brangioji

Nuotraukos su „Hulu“ sutikimu.

Skirtingai nei dauguma teismo moterų, kurios dažnai dėvi brangakmenių tonų sukneles, Catherine dažniausiai pasitenkina paprastesniais, gražiais pasteliniais atspalviais.

Šis apsirengimo stilius išskiria ją iš Rusijos visuomenės ir išryškina jos asmenybę. Jie taip pat yra puiki maskuotė, kad ji atrodytų miela ir nek alta, kai ji planuoja nuversti imperatorių ir valdyti Rusiją.

Pastelines spalvas lengva įtraukti į savo garderobą, nors ir atnaujintą. Paprasti raukiniai, derinami su pastelinėmis spalvomis, yra vasaros svajonė.

Produktai: Suknelė – H&M, Batai – Modcloth, Galvos juostos – ASOS, Auskarai – ASOS, Krepšys – ZARA

Norite pasirinkti Catherine madą iš Hulu's The Great? Pasirinkite paprastą mėgstamos spalvos suknelę. Tada derinkite suknelę su plokščiapadžiais kito pastelinio atspalvio bateliais. Šis derinys puikiai tiks bet kokiam vasaros renginiui, nesvarbu, ar tai būtų pasimatymo vakaras, ar maisto ruošimas su šeima.

Aksesuarai susegti auskarus ir perlų spalvos galvos juosta. Jei norite pridėti ką nors papildomo, rinkitės dekoratyvinę piniginę.

Hulu Didžioji mada, 2 apranga: Kotryna Didžioji

Nuotraukos su „Hulu“ sutikimu.

Kaip Rusijos imperatorė, seriale yra daug kartų, kai Kotryna turi pasirodyti kaip visuomenės galva. Norėdami tai padaryti, ji dėvi keletą nuostabių išvaizdų, kurie parodo jos karališkąjį statusą ir jos, kaip autoriteto, rimtumą.

Karališka išvaizda, kurią ji dėvi, dažnai būna mėlynų tonų, su gėlių ar kailio detalėmis. Šios išvaizdos atspindi jos augimą nuo jaunos svajotojos iki rimtos valdovės.

Gaminiai: Sijonas - H&M, Viršus - Modcloth, Batai - Modcloth, Plaukų segtukas - ir kitos istorijos, Auskarai - H&M, Krepšys - ASOS

Kai norite įgyti karališką Kotrynos išvaizdą, griebkitės bliuzo! Šiam stiliui priderinome moterišką palaidinę su tiulio sijonu, kad sukurtume modernią imperatorienės atmosferą. Tada aprangą derinome su mėlynais aukštakulniais oksfordais, kurie yra ir įmantrūs, ir kasdieniški.

Pabaigai, aksominė sankaba yra puikus pasirinkimas, kad išvaizda atrodytų dar karališkesnė. Miela plaukų segtukas ir pora deimantinių auskarų yra puikūs, smulkmenos.

Hulu Didžioji mada, 3 apranga: Rusijos moterys

Nuotraukos su „Hulu“ sutikimu.

Kotryna gali būti pagrindinis Hulu filmo „The Great“ akcentas, tačiau parodoje vis dar yra daug kitų madingų damų, į kurias galima žiūrėti. Imperatoriaus meilužė Georgina ir jo teta Elžbieta yra labai stilingos ir žavios.

Kitos Rusijos visuomenės ponios yra visiškai kitokios nei Catherine, kai kalbama apie stilių. Šios moterys nori nešioti brangakmenių spalvų sukneles, didžiulius kailio įklotus ir ekscentriškus papuošalus. Laidoje dažnai teigiama, kad ten, kur Kotryna naudojasi savo išmone siekdama į priekį, šios ponios savo išvaizda ir apkalbomis užsiima imperatoriaus palankumu.

Products: Suknelė – unikali vintažinė, batai – „Modcloth“, kaklo papuošalas – „Modcloth“, galvos juostelė – ASOS, krepšys – ASOS

Jei renkatės rengtis kaip Rusijos ponia, turėtumėte nuo galvos iki kojų pasinerti į brangakmenių tonus ir auksinius aksesuarus. Pradėkite vilkėdami bordo spalvos suknelę ir derančią aukštakulnius.

Pasižavėkite užsidėję išskirtinį auksinį vėrinį ir dekoratyvinę galvos juostą. Tada užbaikite išvaizdą naudodami brangakmenio žalią sankabą, kad jaustumėtės šiek tiek įmantresni.

Bonus apranga: Marial

Nuotrauka suteikta Hulu.

Nors ji tikrai nėra madingiausia Hulu filmo „The Great“ veikėja, Marial yra viena stipriausių serialo moterų.

Kadaise ji buvo viena geriausių aukštuomenės damų, nuo to laiko jai buvo gėda būti Kotrynos tarnaite. Vis dėlto laidos metu ji artimai draugauja su Catherine ir dažnai skatina ją perimti Rusijos valdžią.

Kaip tarnaitė, Marial stilius tikrai neišsiskiria kaip kitų šou moterų. Tačiau jos gėlėtame liemenyje ir pūstose rankovėse yra kažkas tokio, kas atrodo tobula dėvėti net ir šiandien.

Produktai: Džinsai – H&M, Viršus – ASOS, Galvos juostelė – Anthropologie, Krepšys – H&M, Batai – ASOS

Norėdami užfiksuoti Marial įprastą išvaizdą, pradėkite nuo savo mėgstamų atpalaiduotų džinsų. Prie džinsų derinkite laisvą b altą palaidinę. Šis derinys idealiai tinka praleisti laiką su draugais ar tvarkyti reikalus.

Turėkite kuo mažiau priedų. Gėlėta galvos juosta, pora juodų aukštakulnių batų ir krepšio krepšys yra viskas, ko jums reikia.

Dabar norime sužinoti, ką manote!

Ar turėjote mėgstamą mados vadovą, įkvėptą Hulu's The Great? Kokia buvo jūsų mėgstamiausia dalis žiūrint serialą? Praneškite mums komentaruose!

Kategorija: