Ieškoti tobulų džinsų yra kaip ieškoti geriausio draugo. Yra tiek daug kintamųjų, į kuriuos reikia atsižvelgti, o galutinis tikslas yra rasti, kas bus su jumis kiekvieną dieną, kiekvienoje situacijoje. Žinoma, gali būti sudėtinga rasti tobulą atitikmenį.

Kadangi galima rinktis iš šimtų prekių ženklų, džinsų pirkimas gali būti labai sunkus ir varginantis. Taigi mes gilinamės į kai kuriuos populiariausius džinsinio audinio prekės ženklus ir apžvelgsime juos dėl patogumo, stiliaus, ilgaamžiškumo ir svarbiausio veiksnio – dydžio. Tikimės, kad šis vadovas padės jums rasti tobulą porą.

Ir jei reikia daugiau informacijos, būtinai peržiūrėkite mūsų visų laikų geriausiai tinkančių džinsų prekių ženklų vadovą.

American Eagle Jeans apžvalga

Dydžio nustatymas

Dydžių diapazonas yra tai, ką AEO moka geriausiai – yra 00–20 dydžių! Jie taip pat siūlo x-short, trumpus, įprastus ir ilgus (žr. dydžių vadovą www.ae.com, kad surastumėte jums tinkamą ilgį). Čia šis prekės ženklas iš tikrųjų šviečia. Jei jums sunku gauti tokio dydžio džinsus, AEO tikriausiai juos turi.

Privalumai

American Eagle puikiai dirba kurdama ilgaamžius džinsus, kurie yra patvarūs ir tinka įvairiems kūno tipams. Nesvarbu, ar esate trumpesnės, ar lenkesnės pusės, tikrai rasite porą džinsų, kurie apkabins jus visose tinkamose vietose.

Trūkumai

Apskritai, AEO džinsinio audinio pasirinkimas yra solidus, todėl apie juos galima pasakyti labai mažai neigiamų dalykų. Jei tektų būti išrankiam, pastebiu, kad sėdint kurį laiką mano AEO džinsai pradeda susikaupti ir tampa nepatogūs, bet nieko, kas neišnyktų atsistojus.

Be to, dar vienas nedidelis nusiskundimas yra tas, kad AEO džinsų stiliai per daug skiriasi, todėl sunku pasakyti, kuris stilius kaip tik tiks. Svarbu išbandyti juos parduotuvėje (arba pasinaudoti prekės ženklo grąžinimo politika), kad įsitikintumėte, jog gerai priglusite. Be to, kartais jie siūlo ribotą skalbimą ir madingų stilių, tačiau apskritai jų džinsai dažniausiai yra labiau klasikiniai ir mažiau madingi.

Stiliaus įvertinimas

3/5

Komforto įvertinimas

4/5

Patvarumo įvertinimas

5/5

PacSun

Dydžio nustatymas

Skaitmeninis dydis: 24-30

Privalumai

Šis prekės ženklas yra mano absoliutus pasirinkimas, kai kalbama apie nebrangius džinsus. Dėl didelio PacSun patvarumo ir patogumo šias kelnes lengva perkelti iš dienos į naktį.Net ir esant patvarumui ir patogumui, stilius nepamirštamas. Turėdami platų produktų pasirinkimą, dažnai madingą skalbimą ir formą, tikrai rasite tai, ko ieškote.

Trūkumai

Nors kai kurie sako, kad šie džinsai išsitampo, kai dėvimi, dažniausiai jie neišsitampo. Jei taip, galėsite įdėti juos į džiovyklę ir jie vėl bus tvirtai prigludę, kaip ir pirkote. Be to, atsižvelgiant į tai, kad „PacSun“ yra labiau jaunų žmonių prekės ženklas, dydžių diapazonas yra ribotas, o tai yra baisu.

Stiliaus įvertinimas

4/5

Komforto įvertinimas

5/5

Patvarumo įvertinimas

5/5

Amžinai 21

Dydžio nustatymas

Skaitmeninis dydis: 24-31

Privalumai

Užsivilkite šiuos glostančius, itin patogius džinsus ir būsite pasiruošę šiai dienai! Forever 21 puikiai derina gerą kainą, madą ir gerą džinsinio audinio kokybę.Nesvarbu, ar turite reikalų su jų siaurais džinsais, ar džinsais „boyfriend“, jų dydis yra palyginti toks pat, o stiliai visada yra populiarūs. Dar vienas pliusas, kad net ir dėvint kelis kartus, prigludimas išlieka beveik toks pat ir drastiškai neišsitampo.

Trūkumai

Daugelis klientų mano, kad pasirinkti tinkamą dydį yra šiek tiek sunku, bet kai žinosite savo prekės ženklo dydį, jis išliks toks pat visų stilių džinsuose. Aukštesnėms mergaitėms tai gali netikti geriausiai, nes ilgis kartais būna per trumpas.

Stiliaus įvertinimas

3.5/5

Komforto įvertinimas

5/5

Patvarumo įvertinimas

4/5

Koks jūsų mėgstamiausias džinsinio audinio prekės ženklas?

Kokie veiksniai įtakoja renkantis džinsą? Praneškite mums apie savo mėgstamus prekių ženklus ir kodėl jie jums patinka toliau pateiktuose komentaruose.

Kategorija: