VHS vaizdas, sukurtas Joshua_Willson iš Pixabay

Pastarąsias kelias savaites žiūrėjau senus VHS filmus, ypač filmus, kuriuos žiūrėjau būdama maža. Tai darydamas radau puikių neįvertintų filmų, kurie linkę pasiklysti tarp visų princesių, Pixar animacinių filmų ir naujausių tiesioginio veiksmo perdirbinių.

Jie taip pat yra puikus mados įkvėpimo š altinis.

Taigi keliems kitiems savo įrašams kiekvieną savaitę pasirinksiu vieną iš šių nepakankamai įvertintų filmų ir pateiksiu jums trumpą filmo ir jo gamybos santrauką , kiekvieno veikėjo stiliaus aprašymas ir mano paties kiekvienos išvaizdos atkūrimas realiame gyvenime.

Mano pirmasis pasirinkimas:

Gelbėtojai (1977)

23rd įrašas Disney animaciniame kanone, Gelbėtojai premjera įvyko 1977 m., po Volto Disnėjaus mirties. Tai buvo paskutinis filmas, kuriame „Disney“ dalyvavo, ir filmas atspindi, kaip kompanija susitvarkė su savo įkūrėjo praradimu.

Gelbėtojų tonas yra daug tamsesnis nei jo pirmtakai, ir jis kupinas siaubingų tėvų apleistumo jausmų.

Gelbėtojai buvo vienas iš nedaugelio kasų sėkmių po Volto Disnėjaus ir iki Disnėjaus renesanso, kuris prasidėjo nuo "Undinėlės" 1989 m.

Tai taip pat vienas iš nedaugelio šios eros filmų, kuris turėjo tęsinį „Gelbėtojai žemyn“, išleistas 1990 m.

Filme mažąją našlaitę Penny pagrobia piktoji lobių ieškotoja Madame Medusa.Penny išsiunčia žinutę butelyje, prašydama pagalbos. Žinią perėmė Gelbėjimo pagalbos draugija: vien tik pelės organizacija, kuri skiria save padėti mažiems vaikams, patekusiems į bėdą. Bernardas (Bob Newhart) ir Bianca (Eva Gabor) pasisiūlo eiti ją išgelbėti.

Gelbėtojų mada: Bianca

Bianca yra gelbėjimo pagalbos draugijos atstovė Vengrijoje. Ją įgarsina pasakiška Eva Gabor ir, žinoma, ji yra labai moteriška ir stilinga pelytė.

Jos firminės spalvos yra b alta (jos kailis), violetinė ir alyvinė, signalizuoja apie jos karališką ir grakštų vaizdavimą.

Atsižvelgdama į Biankos stilių iš „The Rescuers“, vilkėjau b altas linines kelnes ir alyvinius marškinius iš labai plono audinio. Kadangi neturiu alyvinės ar violetinės spalvos batų, nusprendžiau avėti įdegio dėvėjimus.

Norėdami sukurti jos įkvėptą įvaizdį, stenkitės, kad viskas atitiktų Bianca spalvų schemą ir naudokite moteriškus daiktus iš įdomių audinių. Žiemai dirbtinis kailis geriausiai tinka ‘Bianca’ išvaizdai, o vasarai – šilkiniai ir lininiai audiniai.

Prekės: Camisole - REVOLVE, sijonas - ir kitos istorijos, kulniukai - DSW, aukštakulniai - Sam Edelman

Ši Bianca stiliaus įkvėpta apranga puikiai tiks vasarai. Naudokite b altą midi sijoną, kad pamėgdžiotumėte b altus Biankos plaukus, ir pridėkite alyvinės arba violetinės spalvos kamšalo, kad į aprangą įgautumėte jos firminės spalvos. Galiausiai, jei norite pasirinkti batus, galite pasirinkti vieną ir kitą alyvinės spalvos aukštakulnius arba aukštakulnius.

Gelbėtojų mada: Bernardas

Bernardas pradėjo dirbti kaip nedrąsus Gelbėtojų pagalbos draugijos sargas. Jis yra baisus ir prietaringas peliukas, kurį įgarsino Bobas Newhartas.

Bernard yra paprasta pelė, galinti drąsiausioms pastangoms. Jo firminės spalvos yra pilka (kaip jo kailis), raudona ir oranžinė, o tai rodo jo nuolankumą prigimtis ir herojiški polinkiai.

Prie savo ‘Bernard’ aprangos vilkėjau paprastus raudonus marškinėlius ir pilkas popierinio maišelio kelnes. Batams pasirinkau patogius bordo spalvos aukštaūgius furgonus, o aksesuarams naudojau jau turėtą juodą popierinę skrybėlę.

Norėdami sukurti Bernardo įkvėptą išvaizdą, patogumas yra svarbiausia Stenkitės naudoti paprasto kirpimo ir patogių audinių daiktus. Žiemai Bernardo alėjoje tiktų rudas aviatoriaus švarkas ar p altas, derinamas su panašios spalvos berete ar popierine skrybėle. Vasarą tiesiog atsisakykite striukės.

Prekės: Marškinėliai - Amazon, Kelnės - ASOS, Kepurė - Amazon, Sneaker - Adidas

Ši Bernardo įkvėpta išvaizda puikiai tinka jaukiai vasaros dienai.

Pradėkite nuo pilkų kelnių, kad pamėgdžiotumėte Bernardo kailį, ir raudonų marškinėlių su kaklu, kad atkurtumėte jo raudoną megztinį su vėžiu. Prie batų rinkitės klasikinius b altus sportbačius su oranžiniais akcentais.

Pagaliau pasipuoškite oranžine popierine kepure.

Gelbėtojų mada: Penny

Šešerių metų našlaitė Penny yra miela, geraširdė ir drąsi. Niekada jos nepamatysi be jos meškiuko, Teddy.

Penny firminės spalvos yra b alta ir mėlyna, jos nek altumo ir saldumo simboliai. Nors ji sportuoja pastelinėmis geltonomis ir rožinėmis spalvomis, jos bendras vaizdas visame filme yra b altos ir mėlynos spalvos.

Mano a 'Penny' aprangos versijai vilkėjau trumpą kombinezoną ir trumpomis rankovėmis b altus Oksfordo marškinius. Batams naudojau mėlynus aukštus Converse sportbačius. Mano ruda kuprinė yra mano subtilus Penny meškiuko vaizdas.

Jei norite sukurti įvaizdį pagal Penny, laikykitės neutralių, paprastų mėlynos ir b altos spalvos daiktų Džinsas puikiai tinka tokio tipo aprangai. Patogūs batai taip pat yra būtini. Norėdami pamėgdžioti Penny meškiuką, stenkitės laikytis rudos arba konjako spalvos piniginių ar kuprinių.

Nr.

Įkvėpimo išvaizda yra dar artimesnė Penny nei mano pramogoms. Jis toks mielas ir patogus vasaros dienoms.

Po džinsinio sijono kombinezonu naudokite paprastus b altus marškinius trumpomis rankovėmis. Batams Penny avi paprastus juodus batus, bet aš pasirinkau juodus sportbačius, kad išvaizda būtų modernesnė. Galiausiai pasipuoškite rudos spalvos dirbtinio kailio pinigine, kad jaustumėte meškiuką.

Ką manote?

Toliau skaitykite: būtinai peržiūrėkite 2 šios serijos dalį, kurioje atkuriu drabužius, įkvėptus Disney's Oliver & Company.

Ar jums patinka „The Rescuers“? Kurio personažo stilių norėtumėte atkurti? Kurį neįvertintą animacinį filmą turėčiau sukurti toliau? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Kategorija: